5,564 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز

چند سالی هست یه v9 دارم الان گیربکسم دیگه یه مقدار ضعیف شده و مخصوصا وقتی خیلی گرم میشه تقه های زیادی داره

من ساکن شیراز هستم میخوام یه مرکز که تخصص al4 دارن بهم معرفی کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1398/04/18, 23:04:50، majidparsanejad59 گفته است :

دوستان کسی مهندس معصومی رو میشناسه؟

تعمیرگاهشون سمت ستارخان جنب ٱلستومه

خاستم بدونم کارشون چطوره؟

تجربه خوبی از کار با ایشون ندارن

لینک به ارسال

دوستان سلام

من دوسال پیش فلایویل گیربکسم  ترگ برداشت و صدای بدی میداد چون ماشین تقریبا 140 تا رفته بود بردم چند تا جا نشون دادم که کلا گیربکس رو  باز کنن و سرویس کامل بشه  و نهایتش  سمت مجیدیه شمالی یه  تعمیرگاه اتومات پیدا کردیم به سفارش بعضیا خوب بود و مکانیکشم  ارمنی بود به نام آربی . خیلیم تعریفشو کردن .

نهایت با 1600   گیربکس تعمیر شد و ب گفته خودش با دوسال ضمانت .

ولی ماشین بعد از یک ماه  صبح  که سرد بود  تقه های  کوچیکی میزد  بعضی وقتا هم تو اتوبان موقع تعویض دنده هر وقتم بهش میگفتم میگفت بعد 30 تا از زمان تعمیر روغنو عوض کنی خوب میشه 

در نهایت بعد از یک سال   کیربگس دوباره خراب شد و  آقا آربیم کلا مهاجرت کرد ارمنستان  دستمون بهش نرسید .

رفتیم یه جای دیگه باز کردیم  دیدم همه چیزایی که برام زده بود یا چینی بود یا مثلا توربین  تعمیری . (زمان باز کردن گیربکس  خودم بالاسرش بودم )

سه تا نکته هست که میخوام بگم.

اول اینکه  حتما قبل از باز کردن  گیربکس یا موتور  حتما قیمتو طی کنید و زمان تحویلو.

دوم    پیش هر کسی میرید  اگه گیربکس رو باز کرد ازش لیست  لوازم رو بگیرید و خودتون  تهیه کنید به هیچ عنوان این کارو به عهده ی تعمیر کار نذارید حتی قیمت پایین داد . حتی اگه از جنساتون ایراد گرفت (شگردشونه مثلا میگه اینی که شما گرفتی تقلبیه  من اصلی دارم)(خیلی موارد پیش اومده جنسای مشتریای دیگه رو که میدونن یکیی دوسال کار میکنه  نصب میکنن و پول نوشو میگیرن )

سوم زمان نصب  حتما  بالاسرش باشید هم برای شما تجربه میشه هم  خیالتون بابت نصب جنسایی که خریدید راحته . 

کسایی که نتونن  این موارد رو رعایت کنن خیلی به مکانیک  اطمینان دارنددر نهایت یه جای کار  ناخواسته  به مشکل بر میخورند .

این نظر  شخصی  منه  خواهشا بعضی از دوستان برداشت بد نکنند.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، asqar گفته است :

دوستان سلام

من دوسال پیش فلایویل گیربکسم  ترگ برداشت و صدای بدی میداد چون ماشین تقریبا 140 تا رفته بود بردم چند تا جا نشون دادم که کلا گیربکس رو  باز کنن و سرویس کامل بشه  و نهایتش  سمت مجیدیه شمالی یه  تعمیرگاه اتومات پیدا کردیم به سفارش بعضیا خوب بود و مکانیکشم  ارمنی بود به نام آربی . خیلیم تعریفشو کردن .

ولی ماشین بعد از یک ماه  صبح  که سرد بود  تقه های  کوچیکی میزد  بعضی وقتا هم تو اتوبان موقع تعویض دنده هر وقتم بهش میگفتم میگفت بعد 30 تا از زمان تعمیر روغنو عوض کنی خوب میشه 

در نهایت بعد از یک سال   کیربگس دوباره خراب شد و  آقا آربیم کلا مهاجرت کرد ارمنستان  دستمون بهش نرسید .

رفتیم یه جای دیگه باز کردیم  دیدم همه چیزایی که برام زده بود یا چینی بود یا مثلا توربین  تعمیری . (زمان باز کردن گیربکس  خودم بالاسرش بودم )

اول اینکه  حتما قبل از باز کردن  گیربکس یا موتور  حتما قیمتو طی کنید و زمان تحویلو.

دوم    پیش هر کسی میرید  اگه گیربکس رو باز کرد ازش لیست  لوازم رو بگیرید و خودتون  تهیه کنید به هیچ عنوان این کارو به عهده ی تعمیر کار نذارید حتی قیمت پایین داد . حتی اگه از جنساتون ایراد گرفت (شگردشونه مثلا میگه اینی که شما گرفتی تقلبیه  من اصلی دارم)(خیلی موارد پیش اومده جنسای مشتریای دیگه رو که میدونن یکیی دوسال کار میکنه  نصب میکنن و پول نوشو میگیرن )

سوم زمان نصب  حتما  بالاسرش باشید هم برای شما تجربه میشه هم  خیالتون بابت نصب جنسایی که خریدید راحته . 

کسایی که نتونن  این موارد رو رعایت کنن خیلی به مکانیک  اطمینان دارنددر نهایت یه جای کار  ناخواسته  به مشکل بر میخورند .

واقعا شرم آوره

گیربکست چی شد؟

دوباره تعمیر  یا  ردش کردی؟

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، alireza ataei گفته است :

تجربه خوبی از کار با ایشون ندارن

واقعایعنی پیشش ماشین بردین؟

کاربلد نیستن؟

لینک به ارسال

گیربکس AL4پیچیده نیست قطعات خاصی نداره مهم ترین همون رینگ ها +2تاسلونویید های برقی هست که بیشتر مشکل ساز میشه البته سیستم خنک کاری هم مهمه 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1398/04/20, 12:57:31، asqar گفته است :

دوستان سلام

خودتم لوازم بگیری میگن ضمانتش باخودته یا وقتی خراب شد میگن از لوزم خودت بوده

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

روی ۱۵۰هزار تا تعمیر اساسی کردم الان ۱۹۰ است مشکلی هم نداشتم 

خیلی هم دنبال ارزان ترین نباید گشت 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان کسی از روغن گیربکس اتوماتی که خود آندره از کانادا وارد میکنه اطلاعی داره روغن BAAN 

لینک به ارسال

سلام رینگ های کربنی اصلی از کجا میشه تهیه کرد؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری