5,284 ارسال در این موضوع قرار دارد

سام دوستان عزیز

من 206 اتومات دارم رو 70 هزار تا روغن اصلی AL4 Pro با لیبل ایساکو خریدم 3 لیتر همون موقع عوض کردم . الان 105 هزارتا رفتم روغن Pro با لیبل ایساکو میخوام بگیرم که پیدا نمیشه،

دیجی کالا  روغن Pro بدون لیبل گذاشته لیتری 60 تومان من 3 سال پیش با لییبل خریدم 70 تومان 😂😂😂

کسی میدونه روغن اصلی pro با لیبل از کجا بگیرم ( در ضمن روغن Pro یک لیتری برام از 2-3 سال پیش مونده )

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 42 دقیقه قبل، amiri7 گفته است :

کسی میدونه روغن اصلی pro با لیبل از کجا بگیرم

سلام

با اقا a.m.i.nمشورت کنید ایشون احتمال زیاد بتونه به شماکمک کنه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/02/08, 23:56:32، cadilac گفته است :

با سلام دوستان میخواستم بدونم کسی میدونه از دو تا شیر برقی بزرگ رو ساعت کدومش مربوط به دنده 1و2 هستش اگه میشه رو عکس مشخص کنید. 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، omidsensor گفته است :

سلام

2تا شیر برقی کلا مربوط به درگیر شدن دنده های 1و2نیست

1=شیربرقی کنترل فشار اصلی تغذیه شیرهای برقی 

2=شیر برقی مربوط به کنترل فشار روغن کلاچ تورک کانورتردرزمان درگیرشدن یا lock up  هست

daa22222222.jpg

توضیح اینکه این ساعت گیربکس مربوط به گیربکس های سری قدیمی AL4هست 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان کسی ماشین ۲۰۶  اتومات برای فروش داشت خریدارم

لینک به ارسال

دوستان همیشه راهنمایی کردن در این تاپیک بنده رو و ازشون هم ممنونم 

سوال داشتم تعویض روغن گیربکش خیلی ابهامات برام وجود داره از نوع روغ نحوه تعویض و محل برای انجام تعویضش 

از مشکلات تعویض روغن با دستگاه و ایجاد تنش در گیربکس تا تخلیه روغن با ساکشن و یا تخلیه از طریق پیچ دیرن زیر گیربکس 

هوا داره گرم میشه ماشین گاهی تقه داره و نزدیک کیلومتر تعویض روغنش هست با این که کم راه میره راهنمایی میخوام تشکر 

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Dariush-Es گفته است :

دوستان همیشه راهنمایی کردن در این تاپیک بنده رو و ازشون هم ممنونم 

سوال داشتم تعویض روغن گیربکش خیلی ابهامات برام وجود داره از نوع روغ نحوه تعویض و محل برای انجام تعویضش 

از مشکلات تعویض روغن با دستگاه و ایجاد تنش در گیربکس تا تخلیه روغن با ساکشن و یا تخلیه از طریق پیچ دیرن زیر گیربکس 

هوا داره گرم میشه ماشین گاهی تقه داره و نزدیک کیلومتر تعویض روغنش هست با این که کم راه میره راهنمایی میخوام تشکر 

1-من پیشنهاد میکنم از پیچ کارتر تخلیه کنی پولت اضافه هست میخای بدی با دستگاه ساکشنی 

2- 4 لیتر روغن خوب پیدا کن مثل وایکو از اوازم یدکی bmw  مدل V60-0007  یا از نمایندکی ایساکو با لیبل ایساکو بخر 

3-بعد باز کردن پیچ کارتر بگو قاب بلوک هیدولیک هم باز بکنه یک 300 روغن هم اونجا هست هم یک اهنربا داره اونجا اون را هم تمیز بکنه

4 -پس از تخلیه روغن قبلی هر 4 لیتر روغن بگو بریزه توی گیربکس بعد ماشین روشن کن یک دور کوچک بزن و 10 دقیقه درجا کارکنه تا روغن به دمای 60 تا 70 درجه برسه  بعد دوباره برو روی چال میکانیک بگو سطح روغن گیربکس تنظیم بنکنه یادت باشه برای تنظیم سطح روغن ماشین رو جک نباید باشه و روی یک سطح صاف باید باشه این روشی گفتم روش استاندارد تعویض روغن از کاتر هست  اون 750 سی سی روغن اضافی بگو میکانیک برات نگه دارد و ازش بگیر برای سری بعد

5 -اون تقه های توی هوای گرم طبیعه هست روغن عوض کنی بعد 1000 کیلومتر دوباره همونجوره باید سیستم ختک کنده باید میزون باشه یا دایم کولر بگیری و بدی گیربکس تعمیر بکنن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام من یه اتومات تیپ ۶ دارم یه جایی که می ایستم پامو که از رو ترمز بر میدارم ماسین راه نمیفته و یهو انگار به هوش میاد و راه میفته

چراغ روغنشم همون موقع روشن میشه

روغن گیریبکس هم تازه عوض کردم

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

قبلن گفته بودم بازم میگم

مشکل اوله 206 اتومات نبود خنک کن قابل قبول برای روغن گیربکسشه.

باید 2تا لوله به خنک کن گیربکس جوش بدید با لوله فلزی یا شلنگ هیدرولیک بیاد جلوی فن رادیاتور و اونجا یه رادیات نهایت 40در40 سانت یخچال صنعتی بذارین تمام.

بعداز نصب رادیات، پیگیر رفع تقه باشید.

روغن پرو پول بیرون ریختنه. به مارک پول ندید. پرو خوبه ولی نه لیتری صدو خورده ایی.

IMG_20190619_220915.jpg

ویرایش شده در توسط imsi
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، imsi گفته است :

درود

قبلن گفته بودم بازم میگم

مشکل اوله 206 اتومات نبود خنک کن قابل قبول برای روغن گیربکسشه.

باید 2تا لوله به خنک کن گیربکس جوش بدید با لوله فلزی یا شلنگ هیدرولیک بیاد جلوی فن رادیاتور و اونجا یه رادیات نهایت 40در40 سانت یخچال صنعتی بذارین تمام.

بعداز نصب رادیات، پیگیر رفع تقه باشید.

روغن پرو پول بیرون ریختنه. به مارک پول ندید. پرو خوبه ولی نه لیتری صدو خورده ایی.

IMG_20190619_220915.jpg

تو این سیستمی که شما میگید آب چه طوری به چرخش در میاد؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری