4,610 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

احتمالا اورینگ رادیات روغنه، اگر از اورینگ بود و جنس خوب گیر نیاوردی میتونی با همراه داشتن نمونه اورینگ  از امیر کبیر کوچه ناظم الاطبا بگیری، اونجا جنس خوب پیدا میشه

توی خصوصی فرستادم ادرس و شمارشو

واشر رادیات داخل همون کوچه یک تراشکار بودکه درست میکرد

البته به بنده نمایندگی ایساکو هم پک کاملش که ۲تا واشر بزرگ و‌کوچک داخلش بود قیمت دادن ۵۰ تومان

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر دوستان

سوالی داشتم اونم اینکه آیا چیزی به اسم نیم دنده توی گیرکس al4 وجود داره؟

بنده گاها وقتی که دنده رو روی دستی میزارم مثلا روی دنده 3، وقتی که گاز میدم دور موتور یکم میاد پایین اما نا خیلی تا 2200 تقریبا میاد پایین و دوباره اوج میگیره انگار ماشین یه نیم دنده میده..

چنین چیزی منطقی هستش؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، آرمین گودرزی گفته است :

درود بر دوستان

سوالی داشتم اونم اینکه آیا چیزی به اسم نیم دنده توی گیرکس al4 وجود داره؟

بنده گاها وقتی که دنده رو روی دستی میزارم مثلا روی دنده 3، وقتی که گاز میدم دور موتور یکم میاد پایین اما نا خیلی تا 2200 تقریبا میاد پایین و دوباره اوج میگیره انگار ماشین یه نیم دنده میده..

چنین چیزی منطقی هستش؟

بله ولی اون نیم دنده تو صفحات استحکاکی نیست برای این گیربکس تو قسمت کلاچ با دستورات شیر برقی انجام میشه مثل دنده دو که دو بار لوک میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

دوستان لاک آپ گیربکس روی حالت تیپ ترونیک توی دور پایین تر انجام میشه؟ من تیپ ترونیک که میذاریم خیلی زودتر از اوتو لاک آپ میکنه و اصلا نمیذاره ماشین جون بگیره. هر چقدر هم که پدال فشرده باشه!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام به تمامی اساتید :

داستان من از اینجا شروع شد که ماشین دادم یک تعمیرگاه گیربکس درست کنه خودش بلد نبوده ماشین داده به یک ارمنی که آقای ارمنی دزد گیربکس ماشین منو با یک گیربکس اشغال عوض کردش ، با کلی داستان ماشین دادیم به آشنای یکی از دوستام ، این مکانیک محترم هم با خرجی معادل 6 میلیون تومان گیربکس بنده رو عوض کردند ، حال پس از کلی کشمکش ماشین من روغن گیربکس میریزه چه از  اون گیربکس اولی که دزدیده شد چه دومی که دزد ارمنی انداخت روش و چه این آخری 

پیش هر مهندس مکانیکی که میرم با ژست مهندس طراح میگن مشکل از گیربکس هست ولی بنظر خودم قد آقای گاو هم نمیدونن ، لطفا اگر کسی هم مشکل منو داشته و رفع شده بگه من چک کنم ، مقدار روغنی هم که میریزه کف پارکینگ قد 3 قطره هست 

ممنون از همگی

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، raha26 گفته است :

سلام به تمامی اساتید :

داستان من از اینجا شروع شد که ماشین دادم یک تعمیرگاه گیربکس درست کنه خودش بلد نبوده ماشین داده به یک ارمنی که آقای ارمنی دزد گیربکس ماشین منو با یک گیربکس اشغال عوض کردش ، با کلی داستان ماشین دادیم به آشنای یکی از دوستام ، این مکانیک محترم هم با خرجی معادل 6 میلیون تومان گیربکس بنده رو عوض کردند ، حال پس از کلی کشمکش ماشین من روغن گیربکس میریزه چه از  اون گیربکس اولی که دزدیده شد چه دومی که دزد ارمنی انداخت روش و چه این آخری 

پیش هر مهندس مکانیکی که میرم با ژست مهندس طراح میگن مشکل از گیربکس هست ولی بنظر خودم قد آقای گاو هم نمیدونن ، لطفا اگر کسی هم مشکل منو داشته و رفع شده بگه من چک کنم ، مقدار روغنی هم که میریزه کف پارکینگ قد 3 قطره هست 

ممنون از همگی

سلام

متاسافم که این همه خرج و...اخرش مشکل حل نشده 

بعضی از مکانیک ها واقعیت را نمیگن که بلد نیستن -ووقتی گیربکس را پیاده میکنن میدن کسی دیگه جمع کنه 

حالاشما مطمئنی عوض شده ؟

والا گیربکس 2ماه پیش شنیدم 4تا5میلیون هست شما 6میلیون هزینه کردی تعجب داره یعنی نو انداخته ؟

روغن ریزی هم باید چک کنید شاید از کاسه نمد پمپ روغن باشه یا ازتورک کانورتر 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام

متاسافم که این همه خرج و...اخرش مشکل حل نشده 

بعضی از مکانیک ها واقعیت را نمیگن که بلد نیستن -ووقتی گیربکس را پیاده میکنن میدن کسی دیگه جمع کنه 

حالاشما مطمئنی عوض شده ؟

والا گیربکس 2ماه پیش شنیدم 4تا5میلیون هست شما 6میلیون هزینه کردی تعجب داره یعنی نو انداخته ؟

روغن ریزی هم باید چک کنید شاید از کاسه نمد پمپ روغن باشه یا ازتورک کانورتر 

دوبار الان بردم پیش یه مکانیک دیگه دقیق که نمیگن میگه احتمال زیاد توربین هست چون همجا خشکه بین موتور و گیربکس روغن زده ، میگه ممکنه از پیچهای گیربکس باشه که 1/5 میلیون هزینه اش میشه 3 روزم زمان میبره تعمیر بشه ، یعنی تو این همه مکانیک هیچکس حرفه ای بلد نیست همه شکل کارن .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، raha26 گفته است :

دوبار الان بردم پیش یه مکانیک دیگه دقیق که نمیگن میگه احتمال زیاد توربین هست چون همجا خشکه بین موتور و گیربکس روغن زده ، میگه ممکنه از پیچهای گیربکس باشه که 1/5 میلیون هزینه اش میشه 3 روزم زمان میبره تعمیر بشه ، یعنی تو این همه مکانیک هیچکس حرفه ای بلد نیست همه شکل کارن .

همون توربین یا کاسه نمد پمپ هستش من فکر کنم از کاسه نمد پمپ روغن هستش چون شفت ورودی ازپمپ رد میشه ومیره داخل هزار خاری تورک کانورتر یعنی رد 3مرحله جا میره وکاسه نمد خاص نداره

همون پمپ روغن میشه

چرا طرف روزاول که نصب کرده همه را بررسی نکرده؟

اینطوری کلا همش باید گیربکس پیاده کنی 

منظورتون بین پوسته گیربکس وبولت پاترن موتورکه بهم اتصال میشن روغن میده از بالای گیربکس ؟یا از زیر داخل تورک کانورتر وپمپ روغن ----روغن ریزی داره ؟

پیچ ها که هرز نمیشه مگر اینکه سفت کنی دیگه سفت نشه اون موقع مشخصه که رزوه خراب کرده اونم همه پیچ ها نمیشه --تازه اگر هم باشه یه پیچ شماره بزرگتر میشه بست وتست کرد 

من فکر میکنم این همه هزینه شما به جایی نرسه وبیخودی هزینه میکنید یعنی دوباره شما باید یه 1.5 دیگه بدی تا پیچ ها درست بشه البته اگر تشخیص درست باشه اینطوری ضرر میکنی تا الان هم همینطوری شده 

باید بیشتر بررسی کنید ممکنه تشخیص اشتباه بدن 

مکانیک ماهر هم هست اما کمه باید در این سایت میپرسیدی 

باور کن این گیربکس که من دیدم چیز خاصی نداره اصلا ساده طراحی شده نسبت به گیربکسهای امریکایی و..و اون چیزی هم که ازش انتظار داری نمیشه 

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، raha26 گفته است :

سلام و ارادت

بنظر بنده اگه فقط مشکل روغن‌ریزی هست و گیربکس عملکرد عالی داره ببرید پیش همون تعمیرکاری که آخرین گیربکس نصب کرده و بالاسر ماشین باشید تا همان روز تحویل بدن.

اما اگه عملکرد خوبی نداره و باز نیاز به تعمیر داره بنده تعمیرکار خودم که گیربکس برام تعویض کرد آدرس بدم اونجا هم نشون بدین.

اگر اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن..

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اخرین مکاانیک 6 میلیون. گرفته و جوابگو نیست واقعا عالیست 

شما ماشین را سالم باید تحویل بگیری به نظر من شما خیلی بیخیالید من جای شما بودم پدر اون مکانیک را در می اوردم 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری