2,483 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام,

تاپیک "اشکال کارکرد گیربکس اتوماتیک" با این تاپیک ادغام شد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منم میخواستم درباره دنده 2 زمانی که جا میخوره به صورت عادی دور موتور بالا میاد و در همون لحظه که تو دنده 2,دور موتور یک مقدار پایین میاد و دو مرتبه جون میگیره و میره برای افزایش دور موتور و تعویض دنده

اگر کسی اطلاعات خوبی در این ضمینه داره جواب بده

لینک به ارسال

سلام

دوستان یک سوال داشتم می خواستم ببینم که تا چقدر این حرف تعمیر کار درست است ؟

از دیروز تا حالا از دنده عقب یا جلو که به حالت خلاص می خواهم بیارم رویحالت خلاص کمی ان طرف ترمی ره یعنی بین خلاص و عقب اما توی کیلومتر خلاص را نشان می هد ویکی هم وقتی توی حالت پارک می زارم تا انتها نمی ره کمی مانده تا جای خودش دیگه نمی ره قبلا این طوری نبود ماشین فقط 650 تا کارکرده

امروز بریدم به یکی نشان دادم گفت از سیمه گریبکسه که به دسته و گیریبکس وسله است حالا نظره شما دوستان از چی می تواند باشد؟

لینک به ارسال

سلام وقتی گیربکس اتومات دماش بالا میره اینجوری میشه شاید روغنی که ریختن خوب نبوده

لینک به ارسال

درست گفته

تنظیم سلکتور درست نیست و باید از روی گیربکس رلگاژ بشه

لینک به ارسال

سلام

من 1 هفته است 206 تیپ 6 گرفتم. نمیدونم چرا وقتی میخوام در حال حرکت یکم بیشتر گاز بدم چرخ ها همینجوری بکسوات میکنن پیش نمایندگی بردم میگه چون اتوماته اینجوریه.

لطفا کمکم کنید.

ویرایش شده توسط مدیریت.

لینک به ارسال

سلام دوستان ببینید تا کوچک ترین حالت غیر طبیعی در گیربکس مشاهده کردین باید پیگیر باشید برای تعمیر و بر طرف کردن خرابی .قبلا چند بار تو همین سایت اعلام کردم تنها مرکز رسمی و فوق تخصصی در ایران خ شریعتی خ پلیس خ اجاره دار تقریبا انتها سمت راست تابلو داره ..از همه جای ایران میان اونجا شب تو نوبت میخوابن ... این مرکز نه ماله منه نه این حرفا برام سودی داره فقط و فقط همیشه به دادم رسیده هم پوله خون پدرشو ازتون نمیگیره هم از قطعات اصلی استفاده میکنن مهم تر از همه چی ارمنی هستن ایرانی نیستن که......... خودتون میدونید .

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز من چند وقتی تهران نبودم بعد برگشتنم داداشم بهم گفت زود به زود ارورو میده بعدش نه تو دستی میره نه معکوس میکشه فقط راهه آدیشو میره رفتم پیش یکی از دوستای قدیمم که مکانیک حرفه ای سوار شد دور زد گغت ساعتشه بعد دیاگ زدیم 3تا ارور تو ecu گیربکس بود که پاکش کرد بعدش گفت احتمال خیلی زیاد ردیفه اما اگه بازم شد خرجش از 1000 تا3000 تومن متغیره دوستای عزیزی که این مشکلو دارن یه دیاگ بزنید ضرر نداره به یکی دیگه توصیه کردم الانم روبه راهه مدل ماشینشم 83 بود 160 کیلومترم راه رفته بود

لینک به ارسال

سلام.

من 206 تیپ 4 دارم.مدل 84

وقتی دنده عوض میکنه خیلی تقه میزنه. آیا ممکنه از کم شدن روغن گیربکس باشه؟ اخه انگار روغن ریزی داره

و یا مشکل از چیز دیگه است؟

اوابل تابستون روغن گیربکس رو عوض کردم ولی گویا روغن ریزی داره.

لینک به ارسال

سلام

دو روزی میشه که وقتی ماشین رو می زارم روی حال D تو صفحه نمایش کیلومتر

یک علامت - (منفی (خط فاصله))

وکنارش(سمت راست) بالا S

و پایین علامت برف دیده میشه

وقتی که گاز میدی ماشین حرکت میکنه ولی لشه(سنگینه) جون نداره

با خاموش و روشن کردن درست میشه

چکار کنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری