3,935 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/11/25, 18:09:14، endwaiter گفته است :

ابتدای زین الدین، از سمت شرق به غرب

من می خوام گیربکس ۸۵۰۰ تا کار رو بدم رینگاشو برام عوض کنه.

جون هرکی دوست داری ملت رو پیش آلفرد نفرست. من با شاگرد قبلیش صحبت کردم، می دونم اونجا چه خبره. 

گیربکس هایی که تعمیرکردن مشکلی نداشتن تا به الان راضی بودن - حالا دیگه شما را نمیدونم

داخل ایران متاسفانه مراکز تخصصی گیربکس اتومات خیلی محدود هست انگشت شمار که پیشرفته باشه و کارشون تخصصی AL4  باشه که آلفرد  فعلا فقط هست http://cupservice.ir

اگر مراکز تخصصی دیگه هم سراغ دارید که کارشون خوب باشه و قابل اعتماد که دستگاه های به روز هم داشته باشه بفرماید

ویرایش شده در توسط a.m.i.n

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

گیربکس هایی که تعمیرکردن مشکلی نداشتن تا به الان راضی بودن - حالا دیگه شما را نمیدونم

داخل ایران متاسفانه مراکز تخصصی گیربکس اتومات خیلی محدود هست انگشت شمار که پیشرفته باشه و کارشون تخصصی AL4  باشه که آلفرد  فعلا فقط هست http://cupservice.ir

اگر مراکز تخصصی دیگه هم سراغ دارید که کارشون خوب باشه و قابل اعتماد که دستگاه های به روز هم داشته باشه بفرماید

من اونی رو که میشناختم قبلا معرفی کردم.

کاپ سرویس یه زمانی خوب بود، اتومات کارم کم بود. ولی الان دیگه کاپ سرویس سابق نیست و خیلی هم کارشون مزخرفه. همونطور که موارد شکایتیشون رو همین جا هم داشتیم. ضمن اینکه قیمتشون هم منصفانه نیست.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

کاپ سرویس یه زمانی خوب بود، اتومات کارم کم بود. ولی الان دیگه کاپ سرویس سابق نیست و خیلی هم کارشون مزخرفه. همونطور که موارد شکایتیشون رو همین جا هم داشتیم. ضمن اینکه قیمتشون هم منصفانه نیست.

پس گاز هرز ۲ به ۱ شما هم شروع شده؟ اون سری از واچیک پرسیدم فکر کنم هزینه رینگ و تعویضشو ۴۰۰ گفت دقیقا یادم نیست

لینک به ارسال

در 16 دقیقه قبل، mahdi777 گفته است :

پس گاز هرز ۲ به ۱ شما هم شروع شده؟ اون سری از واچیک پرسیدم فکر کنم هزینه رینگ و تعویضشو ۴۰۰ گفت دقیقا یادم نیست

متاسفانه چون گیربکس از سری های آخری و چینی هستش، جنس رینگ و یه سری چیزای دیگش خوب نیست. مثلا صافی اصلی به هیچ هنوان هوا رد نمی کنه، ولی صافی روغن چینی، نوش رو هم اگه توش فوت کنی هوا رد می کنه. خواستم صافی رو هم عوض کنم، ولی واچیک گفت حیفیم میاد گیربکس نو رو باز کنم. در ضمن هزینتم میره بالا.

قراره همون رینگ ها رو از بغل با سه لیتر روغن عوض کنم. وقتی الان تو ترافیک اینجوری میشه، دیگه تابستون می خواد چی بشه. پس بهتره قبل از اینکه قسمت های دیگش هم آسیب ببینه، رینگ ها رو تعویض کنم.

اینم از ماشین نو که مثلا خرج نداره.

خدا ازشون نگذره فقط.

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 36 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

متاسفانه چون گیربکس از سری های آخری و چینی هستش، جنس رینگ و یه سری چیزای دیگش خوب نیست. مثلا صافی اصلی به هیچ هنوان هوا رد نمی کنه، ولی صافی روغن چینی، نوش رو هم اگه توش فوت کنی هوا رد می کنه. خواستم صافی رو هم عوض کنم، ولی واچیک گفت حیفیم میاد گیربکس نو رو باز کنم. در ضمن هزینتم میره بالا.

قراره همون رینگ ها رو از بغل با سه لیتر روغن عوض کنم. وقتی الان تو ترافیک اینجوری میشه، دیگه تابستون می خواد چی بشه. پس بهتره قبل از اینکه قسمت های دیگش هم آسیب ببینه، رینگ ها رو تعویض کنم.

خدا ازشون نگذره فقط.

اره حیفه بخوای گیربکسو بزاری پایین فعلا توجیهی نداره، ماشینی که از زیر دست ایرانخودرو  رد میشه اگه بهترین هم باشه بازم باید یه سری انگولکش کرد تا تکمیل بشه هرچقدر هم نو باشه، بر باعث و بانیش لعنت

برای من از قبل تعویض روغن وایکو یه صدای خر خری وقتی توی دنده ۲ گازو ول میکنم میاد، تقریبا کم و کوتاهه، وقتی همون لحظه خلاص میکنم قطع میشه فقطم توی پس گاز دنده ۲ هست، نمیدونم میترسم روغن قبلیه که اصلی نبوده کار دستمون داده باشه

ویرایش شده در توسط mahdi777
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

تمامی افرادی که اتومات تعمیر میکنن عشقی قیمت میدن کاریشم نمیشه کرد همه جا همینه

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

تمامی افرادی که اتومات تعمیر میکنن عشقی قیمت میدن کاریشم نمیشه کرد همه جا همینه

والا من جز واچیک پیش کسی نرفتم تا حالا. این بنده خدا هم درست قیمت میده.

جالب اینکه کلا تو این چند سال دو تا ۲۰۶ تعمیر کرده که برگشت داشتن، از اونام یکیش مال خود من بوده😁

البته بدون دریافت ریالی دوباره تعمیرش کرد.

مشکلش هم این بود که یه کاسه نمد خوب آب بندی نشده بود و روغن گیربکس خالی شده بود و آسیب دید.

خودش خودروبر فرستاد برد و تعمیرش کرد.

در 2 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

اره حیفه بخوای گیربکسو بزاری پایین فعلا توجیهی نداره، ماشینی که از زیر دست ایرانخودرو  رد میشه اگه بهترین هم باشه بازم باید یه سری انگولکش کرد تا تکمیل بشه هرچقدر هم نو باشه، بر باعث و بانیش لعنت

برای من از قبل تعویض روغن وایکو یه صدای خر خری وقتی توی دنده ۲ گازو ول میکنم میاد، تقریبا کم و کوتاهه، وقتی همون لحظه خلاص میکنم قطع میشه فقطم توی پس گاز دنده ۲ هست، نمیدونم میترسم روغن قبلیه که اصلی نبوده کار دستمون داده باشه

بله متاسفانه، همینطوره.

فردا میخوام شیر فرمونشم عوض کنم. خیلی فرمونش سفته.

لینک به ارسال

به نظر من تقه گیربکس چیزی نیست که به راحتی رفع بشه فکر کنم الزاما یک دلیل مشخص نداره البته شاید اشتباه کنم

من تقه گیربکس رو با نحوه رانندگی حل کردم یعنی دیگه دستم اومده چه زمانی دنده از 1 میره به 2 (توی دنده های بالاتر معمولا تقه نیست) درست قبلش کمی گاز رو شل میکنم تقه خیلی نرم میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

خدا ازشون نگذره فقط.

تست رینگ ها وصفحه کلاچ ها را با فشار هوا اانجام بده یعنی حتی کوچکترینLEAK نشتی داشته باهش متوجه میشی 

کاور عقب گیربکس را باز کن و رینگها و حرکت صفحه کلاچ ها که روش نصبه روی میز کار یا غیره با فشار هوا از قسمت مجراهای ورودی نشتی رینگ ها را دقیق تست کن خیلی راحت میتونی متوجه بشی رینگ ها میلی میتری نشتی دارن یا نه --حتی نو هم خریدی دوباره بعد از نصب میتونی تست کنی 

من این روش تست را در این گیربکس AL4و گیربکس TH400 و...هم انجام میدادم 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/11/25, 16:51:53، Daash Iman گفته است :

بله دقیقا

شما قبل تعمیر گیربکس کارها زیر انجام بدی شاید مشکلت حل بشه 

حداقل هزینش کمتر شما گیربکس که باز کنی دو ایتم اولی تعویض میشه

تعویض جفت شیر برقی ها بزرگ

تعویض ۳ لیتر روغن گیربکس

تعویض کامل رادیاتور اب با رادیات حالا یا ارجینال یا مارک رادیات ایران

تعویض ترموسات اب و استفاده ارجینال با هوزینگ پلاستیکی  

شستشوی سوکت های ایسو با کنتاکتورشور

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری