3,853 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/11/13, 10:10:11، mohammadpur گفته است :

سلام دوستان

صفحه نمایش تهویه ماشین من (همون که عکس ماشین روش داره) نورش خیلی کم شده علتش چی هست؟ این اتفاق بعد از این افتاد که دینام از کار افتاد و ماشین از باطری برق گرفت که اونم تموم شد و ماشین خاموش شد بعد از اینکه دینام رو تعمیر کردم دیگه صفحه نمایش تهویه نور قبلش رو نداشت

در در 1396/11/18, 22:34:22، a.m.i.n گفته است :

خوب چه کاریه گیج را گذاشتن برای همین کار که تنظیم دقیق انجام بشه

روغن زیاد باعث نشت میشه خرابی کاسه نمد ها - مصرف سوخت بیشتر میشه گیربکس جونش گرفته میشه شتاب کم میشه و الی غیر

پس گیربکس ماشین من به فنا رفته

یکسال پیش که گیربکس ماشینم روغن ریزی داشت بردم یه تعمیر کار عادی که بعد از روزها عدم توانایی در رفع نشتی و بعدشم عملکرد گیربکس بالاخره ماششین رو تحویل داد

بعد از 7 ماه دوباره نشت کرد این دفعه به پیشنهاد دوستان بردم پیش واچک گفت هزینش بالاست ارزش نداره هر چند وقت یکبار بیا روغن اضافه کنم 

سه ماه بعدش که چند روز پیش بود رفتم پیشش که مثلا یکی دو لیتر روغن اضافه کنه دیدم یک لیتر ازش کم کرد ریخت دور گفت روغن اضافی داشته یعنی از اول به جای 6 لیتر حدود 8 لیتر روغن داشته

گفت احتمال داره نشتی به همین دلیل بوده باشه و رفع بشه شایدم دلیلش این نبوده باشه و رفع نشه

من ماشینم رو در طول چند سال گذشته به علل مختلف به چند تعمیر کار گیربکس نشون دادم از جمله تیم آلفرد

واچیک واقعا با بقیه فرق داره اطلاعاتش قوی هست کارش درسته و برخوردش عالی دنبال یک قرون دوزار هم نیست

بهتون پیشنهاد میکنم برای تعمیر هم اگر نرفتید پیش واچیک برای تشخیص برید دفعه قبلش یکساعت بهم اطلاعات فنی داد بعدش گفت ببخشید پذیرایی نشدید

یه سری آدم بیسواد بدون تعهد فقط برای پول یا کسب تجربه تعمیر ماشین شما رو به دست میگیرن و باعث آسیب به ماشین و نهایتا خسارت مالی به شما میشن

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 24 دقیقه قبل، mohammadpur گفته است :

پس گیربکس ماشین من به فنا رفته

یکسال پیش که گیربکس ماشینم روغن ریزی داشت بردم یه تعمیر کار عادی که بعد از روزها عدم توانایی در رفع نشتی و بعدشم عملکرد گیربکس بالاخره ماششین رو تحویل داد

بعد از 7 ماه دوباره نشت کرد این دفعه به پیشنهاد دوستان بردم پیش واچک گفت هزینش بالاست ارزش نداره هر چند وقت یکبار بیا روغن اضافه کنم 

سه ماه بعدش که چند روز پیش بود رفتم پیشش که مثلا یکی دو لیتر روغن اضافه کنه دیدم یک لیتر ازش کم کرد ریخت دور گفت روغن اضافی داشته یعنی از اول به جای 6 لیتر حدود 8 لیتر روغن داشته

گفت احتمال داره نشتی به همین دلیل بوده باشه و رفع بشه شایدم دلیلش این نبوده باشه و رفع نشه

من ماشینم رو در طول چند سال گذشته به علل مختلف به چند تعمیر کار گیربکس نشون دادم از جمله تیم آلفرد

واچیک واقعا با بقیه فرق داره اطلاعاتش قوی هست کارش درسته و برخوردش عالی دنبال یک قرون دوزار هم نیست

بهتون پیشنهاد میکنم برای تعمیر هم اگر نرفتید پیش واچیک برای تشخیص برید دفعه قبلش یکساعت بهم اطلاعات فنی داد بعدش گفت ببخشید پذیرایی نشدید

یه سری آدم بیسواد بدون تعهد فقط برای پول یا کسب تجربه تعمیر ماشین شما رو به دست میگیرن و باعث آسیب به ماشین و نهایتا خسارت مالی به شما میشن

سلام دوست عزیز

ادرسش کجاست؟

لینک به ارسال

درود

دوستان خودروی من (تیپ 6 مدل 84 با مغز 7.4.4) هست. گیربکس توی دنده های مختلف مقدار کمی تقه میزنه. همه چی رو دادم چک کردن و کاملا سالمه. میگن طبیعیه ولی تیپ 4 دوستم که مدل 81 هست ذره ای تقه هم نداره. تقه های گیربکسم با صدا نیست ها. فقط صاف دنده عوض نمیشه و حسش میکنی بصورت یه سکته ی کوچیک.

توی اینستا یه پیج دیدم که مدعی بود با ریمپ گیربکس(دقت کنید آپدیت نه ها. ریمپ)، این مشکل رو کاملا حل میکنه. صحت داره و شدنی هست؟ توصیه میکنید؟

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، Daash Iman گفته است :

درود

دوستان خودروی من (تیپ 6 مدل 84 با مغز 7.4.4) هست. گیربکس توی دنده های مختلف مقدار کمی تقه میزنه. همه چی رو دادم چک کردن و کاملا سالمه. میگن طبیعیه ولی تیپ 4 دوستم که مدل 81 هست ذره ای تقه هم نداره. تقه های گیربکسم با صدا نیست ها. فقط صاف دنده عوض نمیشه و حسش میکنی بصورت یه سکته ی کوچیک.

توی اینستا یه پیج دیدم که مدعی بود با ریمپ گیربکس(دقت کنید آپدیت نه ها. ریمپ)، این مشکل رو کاملا حل میکنه. صحت داره و شدنی هست؟ توصیه میکنید؟

نه قربان با ریمپ اینا درست نمیشه هزینه بی خودی نکن

باید گیربکس باز بشه تعمیر بشه - فرار روغن

شما تهران هستی ببر آلفرد چک کنه ببین چی میگه بهت

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

خوزستانم

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

البته با نمایندگی آلفرد تماس گرفتم که گفت یکی از بهترین تعمیرکارامون الان اومده اهواز و یه مغازه زده مخصوص گیربکس اتومات.

یعنی فقط از فرار روغن هست؟

واسه شما اصلا تقه نداره و کاملا نرم عوض میشه؟ جوری که فقط از روی افت دور موتور بفهمین دنده رفته بالا؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، Daash Iman گفته است :

البته با نمایندگی آلفرد تماس گرفتم که گفت یکی از بهترین تعمیرکارامون الان اومده اهواز و یه مغازه زده مخصوص گیربکس اتومات.

یعنی فقط از فرار روغن هست؟

واسه شما اصلا تقه نداره و کاملا نرم عوض میشه؟ جوری که فقط از روی افت دور موتور بفهمین دنده رفته بالا؟

خیر  برای منم شدید یا  محسوس نیست  راضی هستم

همون جا که گفتن ببر نشون بده سوار ماشینت بشه دور بزنه ببین نظرش چیه

چند مدل گیربکس شرکت نصب کرده روی هر سالی مدل های گیربکس ها متفاوت هست حالا اینم شانس شما بوده

شما وقتی گیربکس داغ میشه 1 به 2 گاز هرز لگد هم داری ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

خیر  برای منم شدید یا  محسوس نیست  راضی هستم

همون جا که گفتن ببر نشون بده سوار ماشینت بشه دور بزنه ببین نظرش چیه

چند مدل گیربکس شرکت نصب کرده روی هر سالی مدل های گیربکس ها متفاوت هست حالا اینم شانس شما بوده

شما وقتی گیربکس داغ میشه 1 به 2 گاز هرز لگد هم داری ؟

بله دقیقا

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، Daash Iman گفته است :

بله دقیقا

شما قطعا فرار روغن از رینگ ها داری ببر همون جا بازدید کنه انشالا با تعویض رینگ ها مشکلت رفع میشه نگران نباش

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/11/20, 19:08:33، saeid206h گفته است :

سلام دوست عزیز

ادرسش کجاست؟

ابتدای زین الدین، از سمت شرق به غرب

من می خوام گیربکس ۸۵۰۰ تا کار رو بدم رینگاشو برام عوض کنه.

در 5 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

جون هرکی دوست داری ملت رو پیش آلفرد نفرست. من با شاگرد قبلیش صحبت کردم، می دونم اونجا چه خبره. 

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری