3,184 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 15 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

روی چال سرویس، موتور روشن، دمای اب روی 70، لیور در موقعیت P، پیچ تخلیه رو باز کردم به اندازه باریکه روغن خارج میشد، دو سری گیج زدم توی ۲ روز 

پس روغن کم نیست 

قبل از این ایراد عملکرد تقه در سرازیری کار خاصی انجام دادی ؟

شما یه بار با موتور سردو گیربکس تقریبا سرد تست تقه در سرازیری را نجام بدید 

ویک با با موتور گرمو گیربکس گرم تست کنید 

نتیجه را بگید 

ممنون 

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 12 ساعت قبل، cadilac گفته است :

پس روغن کم نیست 

قبل از این ایراد عملکرد تقه در سرازیری کار خاصی انجام دادی ؟

شما یه بار با موتور سردو گیربکس تقریبا سرد تست تقه در سرازیری را نجام بدید 

ویک با با موتور گرمو گیربکس گرم تست کنید 

نتیجه را بگید 

ممنون 

در حالت سرد که تازه راه میافتم مشکلی نیست حالت گرم از درجه اب ۸۰ تا ۹۷ توی این رنج بعضی وقتا اینجور میشه، پیش اقای واچیک که اقای endwaiter گفتن رفتم گفت دستش نزن مشکلی نیست حساس بشی هی خودت برای خودت خرج میتراشی  ماشینت نو هست دستش نزن دوست خودمم همینو میگه

در 3 دقیقه قبل، mahdi777 گفته است :

در حالت سرد که تازه راه میافتم مشکلی نیست حالت گرم از درجه اب ۸۰ تا ۹۷ توی این رنج بعضی وقتا اینجور میشه، پیش اقای واچیک که اقای endwaiter گفتن رفتم گفت دستش نزن مشکلی نیست حساس بشی هی خودت برای خودت خرج میتراشی  ماشینت نو هست دستش نزن دوست خودمم همینو میگه

در ضمن هم اقای واچیک و هم دوستم گفتن این رینگ و روغنی که ریختی بد و بدرد نخور  نیست ولی عالی هم نیست

ویرایش شده در توسط mahdi777

لینک به ارسال
در 56 دقیقه قبل، mahdi777 گفته است :

در ضمن هم اقای واچیک و هم دوستم گفتن این رینگ و روغنی که ریختی بد و بدرد نخور  نیست ولی عالی هم نیست

من که گفتم گیربکس شما مشکلی نداره. اما خدا رو شکر که مطمئن شدین.

از گیربکس ۲۰۶ نمیشه اندازه یه ماشین خیلی گرون تر توقع داشت. به نسبت قیمت و البته پایین اومدن کیفیت توی مدل های بالاتر، راضی منندست. کلا زیاد سر به سر گیربکست نذار.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 8 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

من که گفتم گیربکس شما مشکلی نداره. اما خدا رو شکر که مطمئن شدین.

از گیربکس ۲۰۶ نمیشه اندازه یه ماشین خیلی گرون تر توقع داشت. به نسبت قیمت و البته پایین اومدن کیفیت توی مدل های بالاتر، راضی منندست. کلا زیاد سر به سر گیربکست نذار.

اره اخه فکر میکردم بعضی وقتا شیطنت میکنه مشکل داره ، یکی هم اینکه پدرم h30cross گرفته گیربکسش aisin ژاپن هست سوار اون شدم توقعم رفت بالا ، چون واقعا گیربکس خوبی داره اصلا متوجه نمیشم کی دنده عوض میکنه ، خب بالاخره طراحیش جدید تره به نسبت نسل های قبل بیشتر روی گیربکس کار شده 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

اره اخه فکر میکردم بعضی وقتا شیطنت میکنه مشکل داره ، یکی هم اینکه پدرم h30cross گرفته گیربکسش aisin ژاپن هست سوار اون شدم توقعم رفت بالا ، چون واقعا گیربکس خوبی داره اصلا متوجه نمیشم کی دنده عوض میکنه ، خب بالاخره طراحیش جدید تره به نسبت نسل های قبل بیشتر روی گیربکس کار شده 

همین گیربکس ۲۰۶ هم که طراحیش مال حدود ۱۵ سال پیشه، اگه اصلی باشه خیلی عملکرد بهتری داره. گیربکس قبلیم رو که واچیک تعمیر کرد، به دلیل استفاده از لوازم اصلی و مونتاژ مناسب، عملکرد به مراتب بهتری نسبت به گیربکس فعلیم داشت.

تعویض دنده ها رو زیاد حس می کنم، دنده عقبش هم خیلی دیر درگیر میشه. حیف که نوئه و دلم نمیاد دست بهش بزنم. اما ۲۰-۳۰ تا کار کنه احتمالا میدم رینگ و بانداش رو عوض کنه برام.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

در 9 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

همون که حدس میزدم در دمای بالا وگرم ایجاد میشه 

کلا مشکلات این گیربکس در دمای سرد رخ نمیده 

EGS مسئولیت دنده DOWN را بر عهده داره اما این عمل به چند فاکتوربستگی داره

یه سوال

شما همون موقع در سرازیری برای کم کردن دندهپدال گاز را رها میکنید ترمز هم میگیریدیا نه؟

اگر نه= شما ترمز بگیری ری نتیجه را بگید 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

همون که حدس میزدم در دمای بالا وگرم ایجاد میشه 

کلا مشکلات این گیربکس در دمای سرد رخ نمیده 

EGS مسئولیت دنده DOWN را بر عهده داره اما این عمل به چند فاکتوربستگی داره

یه سوال

شما همون موقع در سرازیری برای کم کردن دندهپدال گاز را رها میکنید ترمز هم میگیریدیا نه؟

اگر نه= شما ترمز بگیری ری نتیجه را بگید 

توی معکوس ها با ترمز و بدون ترمز فرقی نمیکنه ، دمای پایین هم منظورم زیر ۶۰ هست زمانی که خیلی سرده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

توی معکوس ها با ترمز و بدون ترمز فرقی نمیکنه ، دمای پایین هم منظورم زیر ۶۰ هست زمانی که خیلی سرده

به نظر من ایرادی داره چون نباید در معکوس در سرازیری تقه بزنه 

این egs باید دورموتوروگیربکس را بخونه و هماهنگ کنه تا دنده معکوس بده و تقه نزنه شاید دسته موتورها ایراد داره 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

به نظر من ایرادی داره چون نباید در معکوس در سرازیری تقه بزنه 

این egs باید دورموتوروگیربکس را بخونه و هماهنگ کنه تا دنده معکوس بده و تقه نزنه شاید دسته موتورها ایراد داره 

هرچی که هست به نظرم به egs مربوط نمیشه اون فرمان هاشو درست میده ، بدون گاز و با گاز رفتارش گاهی فرق میکنه حتی مقدار گاز هم تاثیر نداره روش ، بنظر که همون رینگ ها هست چون حتی اگر مشکل روغنی بود که عوض کردم پس باید در دمای بالا زمان ۹۷ درجه فن دیگه بدترین شرایط رو داشته باشه ولی اینطور نیست توی اون دما هم رفتارش در ۹۰ درصد اوقات عادیه

فقط اینکه اگه واسه رینگ باشه پس زمانی که گاز هرز میخورد اون رینگاش در چه حدی بود یعنی انقدر اون رینگ ها حساس و میکرونیه که اینجوری عکس العمل نشون میده? 

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

هرچی که هست به نظرم به egs مربوط نمیشه اون فرمان هاشو درست میده ، بدون گاز و با گاز رفتارش گاهی فرق میکنه حتی مقدار گاز هم تاثیر نداره روش ، بنظر که همون رینگ ها هست چون حتی اگر مشکل روغنی بود که عوض کردم پس باید در دمای بالا زمان ۹۷ درجه فن دیگه بدترین شرایط رو داشته باشه ولی اینطور نیست توی اون دما هم رفتارش در ۹۰ درصد اوقات عادیه

فقط اینکه اگه واسه رینگ باشه پس زمانی که گاز هرز میخورد اون رینگاش در چه حدی بود یعنی انقدر اون رینگ ها حساس و میکرونیه که اینجوری عکس العمل نشون میده? 

مثل اینکه شماEGSرا  اپدیت هم کرده بودید 

اون رینگ ها دور شفت پیستون نصب شده چون پیستون مدام تحت فشار روشغنه مدام رینگ ها جابجا میشن و فشار روغن بالاست بخاطر همین اگریه لحظه فرار روغن ایجاد بشه دیگه پیستون درست عمل نمیکنه 

وقتی که فشار مایع  در محفظه گیرنده افزایش پیدا میکنه
پیستون در جهت محوری حرکت می کنه. موقع این کار، اون
باعث فشرده سازی فرکشن و دیسک می شه. دیسک ها اصطکاک بین
خود شون را اجازه می دنتا به طور پیوسته حرکت چرخشی ورودی را متصل کنن
به محض این که فشار در پشت پیستون ناپدید می شه به سمت بالا می ره
موقعیت اولیه تحت عمل برمیگرده

گشتاور منتقل میشه توسط مسدود کردن چند تا دیسک ایجاد میشه CT=N+F*R*F

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری