2,918 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 2 ساعت قبل، mani684 گفته است :

سلام 

دوستان کسی میتونه من را راهنمایی کنه من 207 اتوماتیک جدید دارم تقریبا یک ماهه تحویل گرفتم .مشکلی که داره بعضی زمانها سرعت 50 تا 70 و یا سرعت 90 دور موتور روی 3000 قفل میکنه و بالا نمی ره یک بار بابت این مشکل نمایندگی بردم و انژکتور را عوض کردن بعد از دو روز از نمایندگی باز این مشکل را دارم

این مشکل شما مربوط به ecu  هست . که موارد مشابه شما با آپدیت جدید 9.38 برطرف شده

شما ببر نمایندگی برات آپدیت میکنن باید مشکلت رفع بشه

در 3 ساعت قبل، amiri7 گفته است :

سلام دوستان

سوالی داشتم، میخواستم بدونم شیر برقی رو هر چند کیلومتر باید عوض کنم ؟

کیلومتر خاصی نداره معمولا  وقتی ارور اسنو امد تعویض میکنن . شما هم اگه این ارور را مشاهده کردی بدون درنگ تعویض کن

گاهی pps میزنی با اینکه پارمترا درست هست ولی ایراد مشخص نمیشه .

این ارور بیشتر موقع سرد بودن ماشین نمایان میشه با خاموش روشن کردن ماشین هم رفع میشه . عمر شیر ها تموم شده یعنی .

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، cadilac گفته است :

اون شیر برقی کهنه که خراب شد همین مدل بود ؟

با این مدل جدید بورگ وانر که نصب کردی فرق میکرد ؟

راستش یادم نیست مدل قبلی چی بود ولی داغیشو انداختم تو انباری

ولی این جدیده که 2-3 سال پیش انداختم مطمئنم BW بود

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amiri7 گفته است :

راستش یادم نیست مدل قبلی چی بود ولی داغیشو انداختم تو انباری

ولی این جدیده که 2-3 سال پیش انداختم مطمئنم BW بود

منظورم اینه که شکل و مدلش مثل این جدیده بود یا مثلا پورت سوکتش زرد رنگ بود ؟

لینک به ارسال
در در 1396/08/20, 16:09:35، endwaiter گفته است :

تو خیلی از موارد، ادا درآوردن های گیربکس اتومات ۲۰۶، مربوط به فرسودگی و بی کیفیتی روغنش میشه. شما علی الحساب سه لیتر از روغن رودعوض کنید، بعد اگر مشکل پابرجا بود برید سراغ کارای دیگه.

فقط یه وقت ندید با ساکشن کل روغن رو بکشن. خیلی مضره.

در تایید حرف شما این صفحه رو هم پیدا کردم

http://wikirahnama.com/پژو-206-گیربکس-اتوماتیک

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، omidsensor گفته است :

شما بوش واسطه پلوس سمت راست را تعویض کنید تمام. 

سلام دوست عزیز این قطعه رو هم یک ماه پیش تعویض کردم اماچون اصلیش پیدانشد چینی انداختم وحتی فروشنده گفت که اگه اصلیشو میخوای کل پلوس باید عوض کنی و اون قطعه هم فقط اصلیش تو کل مجموعه پلوس وجود داره.اما مکانیک میگه که این تقه مربوط میشه به داخل گیربوکس و سرو وحتی زیر پلوس سمت راستو بررسی کرد

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، arezai گفته است :

سلام دوست عزیز این قطعه رو هم یک ماه پیش تعویض کردم اماچون اصلیش پیدانشد چینی انداختم وحتی فروشنده گفت که اگه اصلیشو میخوای کل پلوس باید عوض کنی و اون قطعه هم فقط اصلیش تو کل مجموعه پلوس وجود داره.اما مکانیک میگه که این تقه مربوط میشه به داخل گیربوکس و سرو وحتی زیر پلوس سمت راستو بررسی کرد

اورجینال با لیبل شرکت موجود هست آقا بگردی پیدا میشه . اگه هم کسی خواست بگه میتونم براش بفرستم .

لینک به ارسال

اين قطعه هم ايرانيش هست هم فرانسوي من خودم چینی انداختم 3روز کار کرد 40 هم خریدم ایرانی خریدم60 العان 5ماهه بدون تقه بصورت محسوس احساس میشه،ومشکل کامل حل شد جالب اینه در ظاهر وقتی از زیر رو چال به پلوس نگاه میکنی میگی عیب تو گیربکس هستش در صورتی که همین قطعه خرابه اون مکانیکی هم که این را بهت گفته بدون هیچی حالیش نیست وبیسواده. 

لینک به ارسال
در در 1396/08/22, 19:24:25، a.m.i.n گفته است :

اورجینال با لیبل شرکت موجود هست آقا بگردی پیدا میشه . اگه هم کسی خواست بگه میتونم براش بفرستم .

سلام دوستان به خدا دیگه خسته شدم من این قطعه رو اصل فرانسه رو هم خریدم و انداختم  اما متاسفانه باز هم دنده عقب تقه شدیدی میزنه دیگه اگه درست نشه ماشینو میخوام بفروشم اما من مطمن شدم این تقه واسه بوش اتومات نیست دنده در حالت Dاصلا هیچگونه تقه وضربه نمیزنه اما همینکه میاد رویRدیگه میره رو اعصاب میترسم بدم کل گیربوکس یارو بیاره و کلا از اولش بدتر بشه والا دیگه خستم کرده

در در 1396/08/22, 21:33:05، omidsensor گفته است :

اين قطعه هم ايرانيش هست هم فرانسوي من خودم چینی انداختم 3روز کار کرد 40 هم خریدم ایرانی خریدم60 العان 5ماهه بدون تقه بصورت محسوس احساس میشه،ومشکل کامل حل شد جالب اینه در ظاهر وقتی از زیر رو چال به پلوس نگاه میکنی میگی عیب تو گیربکس هستش در صورتی که همین قطعه خرابه اون مکانیکی هم که این را بهت گفته بدون هیچی حالیش نیست وبیسواده. 

دوست عزیز سلام  میتونم شماره همراهتون داشته باشم برام pmکنید لطفا مرسی

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری