3,855 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 11 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

Ecu موتور رو اپدیت کرد ارتقا پیدا کرد به 9679087180 خودش گفت که این ورژن تاثیرش زیاده خیلی خوبه از همه نظر، هم برای استارت سرد هم به نصبت بنزین ایران هم در مصرف و کشش و مطابقت با گیربکس ،ماشین منم اصلا مشکل موتوری نداشت ولی در کل بنظرم موتور نرم تر شد و باحال تر و روان تر راه میره و نرم گاز میخوره و حس کردم یه جورایی عملکرد گیربکسو هم بهتر کرده ، بعدش هرچی بهش گفتم اپدیت گیربکس اخرم انجام نداد گفت اپدیت موتور خیلی تاثیرات مثبت داره و خوبه که انجام دادم ولی بخدا اگر ۱ درصد اپدیت گیربکس تاثیر داشت انجام میدادم ولی نکن که همین ورژن خودت از همه بهتره و گاها هل میده یا تعویض دنده حس میشه ربطی به اپدیت نداره و پولتو حروم میکنی ، خلاصه هرچی اصرار کردم گفت بیخیال از ذهنت دور کن ، کلا انسان با ادب و محترمی هست کلی هم وقت گذاشت و توضیح داد دیگه منم دیدم اصرار میکنه بیخیال شدم ، قبل اپدیت هم گفتم با pps انلاین میزنید? که گفت pps انلاین دیگه جایی وجود نداره و همه افلاینن و فرقی هم نمیکنه همه یکی هست ، برای منو هم با یه لبتاپ اپدیت کرد 

این ورژن نرم افزار برا 7.4.5 دریچه پلاستیکیه اما ماشین شما دریچه فلزیه

من خودم رو ماشین خودم همینو اشتباهی زده بودم  امتحان کردم اصلا جواب نمیده که هیچ - کلا فن باز نکرد - اگزوز و کاتالیزور دیدم سرخ شده داره ذوب میشه

رو تون یکی ماشینم مدل 88 همین ورژن نصبه عملکرد موتور به وضوح بهتز از ماشین مدل 90 فلزی هستش

من مدل 90 رو به 9667372080 آپدیت کردم اما راضی نیستم

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

این ورژن نرم افزار برا 7.4.5 دریچه پلاستیکیه اما ماشین شما دریچه فلزیه

من خودم رو ماشین خودم همینو اشتباهی زده بودم  امتحان کردم اصلا جواب نمیده که هیچ - کلا فن باز نکرد - اگزوز و کاتالیزور دیدم سرخ شده داره ذوب میشه

رو تون یکی ماشینم مدل 88 همین ورژن نصبه عملکرد موتور به وضوح بهتز از ماشین مدل 90 فلزی هستش

صادق جان برای من ۷.۴.۵ دریچه پلاستیکیه ، فلزی نیست

ویرایش شده در توسط mahdi777
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ارادت به دوستان من یه تجربه براتون بگم مدتی بود که تقه دنده عقب درگیریبکس داشتم  وبعداز اون شروع کرد تو دنده ها تقه بزنه دوستانی که تقه دنده عقب درگیریبکس دارن اول از همه با تجربه من از اين مورد اول همان واسطه پلوس یا همان بوش واسط پلوس سمت شاگرد را تعویض کنن با نمونه اصلی دیگه نه تو دنده عقب تقه ای میمونه نه تو حرکت حتی اصلا نمیشه تشخیص داد که کی دنده تعویض میشه مدتی بود این مطلب را میخواستم بذارم فرصت نشد الکی هم پول این ور واون ور هزینه نکنید اگر تقه تو دنده عقب داشتید حتما این کار را بکنید. 

ویرایش شده در توسط omidsensor
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 27 دقیقه قبل، omidsensor گفته است :

سلام ارادت به دوستان من یه تجربه براتون بگم مدتی بود که تقه دنده عقب درگیریبکس داشتم  وبعداز اون شروع کرد تو دنده ها تقه بزنه دوستانی که تقه دنده عقب درگیریبکس دارن اول از همه با تجربه من از اين مورد اول همان واسطه پلوس یا همان بوش واسط پلوس سمت شاگرد را تعویض کنن با نمونه اصلی دیگه نه تو دنده عقب تقه ای میمونه نه تو حرکت حتی اصلا نمیشه تشخیص داد که کی دنده تعویض میشه مدتی بود این مطلب را میخواستم بذارم فرصت نشد الکی هم پول این ور واون ور هزینه نکنید اگر تقه تو دنده عقب داشتید حتما این کار را بکنید. 

سلام میشه از این بوش واسط پلوس سمت شاگرد عکسی چیزی بزاری یا درباره اش بیشتر توضیح بدی لطقا من باین تقه مدتهاست درگیرم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

صادق جان برای من ۷.۴.۵ دریچه پلاستیکیه ، فلزی نیست

مگر ماشین شما مدل 90 نیست؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

از 85 تا 89 دریچه تراتل پلاستیکی 

از 90 به بعد فلزی میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

این ورژن مربوط به خودروی شما نمیشه 

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، cadilac گفته است :

Ecu موتور رو اپدیت کرد ارتقا پیدا کرد به 9679087180 خودش گفت

قبل از دانلود شماره سریال ورژن قبلی چی بود ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، cadilac گفته است :

از 85 تا 89 دریچه تراتل پلاستیکی 

از 90 به بعد فلزی میشه

گاهی اوقات، بعضی از تعمیرکارها، دریچه دو تا ماشین رو جابجا می کنن. علتش هم ممکنه به خواسته مالک خودرو باشه یا دودره بازی تعمیرکار یا چیزای دیگه.

در 2 ساعت قبل، omidsensor گفته است :

دوست عزیز، این مشکل خودروی شما بوده که خوشبختانه پیداش کردید و ممنون که تجربتون رو اینجا مطرح کردید.

اما لزوما همیشه تقه های دنده عقب نمی تونه مربوط به این موضوع باشه و تو ماشینای مختلف، ممکنه علت های مختلفی داشته باشه.

اما خب چک کردن این مورد هم می تونه راهگشا باشه.

همونطور که دوستمون گفتن، اگر میشه بیشتر راجع بهش توضیح بدید. منم درست متوجه منظورتون نشدم.

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

گاهی اوقات، بعضی از تعمیرکارها، دریچه دو تا ماشین رو جابجا می کنن. علتش هم ممکنه به خواسته مالک خودرو باشه یا دودره بازی تعمیرکار یا چیزای دیگه.

در 2 ساعت قبل، omidsensor گفته است :

درسته

کلا اگر طبق رفرنس باشه همین سالها دریچه تراتل متفاوت نصبه 

حالا ممکنه نیمه اول سال یا نیمه دوم سال هم متفاوت باشه 

تقه دنده عقب هم یکی از علتها مربوط به نوع پمپ روغن گیربکسه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری