3,746 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 دقیقه قبل، sadeghmp گفته است :

شما الان خودت به این ورژن آپدیت کردی ؟ فرقش با قبلی چی بوده ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

نخیر ورژن ماشین من الان 9667372080 هستش

در 5 ساعت قبل، htaj گفته است :

سلام اگر با pps آپدیت کنید آخرین ورژن 9666474480 و یا با TNM هم این ورژن رو داره . من هم مشکلات شما رو کم و بیش داشتم با این ورژن حل شد و الان فقط وقتی روغن خیلی سرده کمی دنده عقب ضربه میزنه برای من هم کنینانتال و زیمنس میزنه .ضمنا آپدیت ecu موتور هم مهمه که اون هم برای من که 7.4.5 دریچه پلاستیکیه   9679087180 و برای فلزی هم 9679056580

الان ماشین من هم مدل 90 همین ورژن هستش سعی کردم برا دانلود آخرین ورژن اما با دو تا دستگاه دیاگ سعی کردم دانلود نشد یعنی دانلود شد تا آخر اوکی شد اما بازم همین ورژن خودشو نشون داد

همین ورژن نرم افزاریرو رو ای سی یو گیربکس هم نوشته

میشه بیزحمت شما اون کد هایی که رو ای سو گیربکس نوشته رو هم بنویسید ببینیم این مدل 90 چه دردشه

اگر امکانش هست فشار منیفولد رو هم درحالت درجا با دستگاه اندازه بگیریرید اینجا اعلام کنید

ویرایش شده در توسط sadeghmp

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

ماشین مدل ۹۰ هست حدودا ۱۹ تا کارکرده تمام قطعات نو هست وقتی که گرفتم چندبار از ۲ به ۱ گاز هرز خورد که ظاهرا رینگهایی که فابریک روش هست تفلونه و جنسش جالب نیست و زیاد کار نمیده و ظاهرا برای همه پیش میاد و رینگ هارو عوض کردم کربنی قفل شونده اورسایز گرفتم که به مگانی معروف بود رو عوض کردم و حل شد و مابقی قطعات بازدید شد که تماما نو بودن کار نکرده بودن و اینکه چون خوابیده بود روغنشو هم عوض کردم و از ایساکو پرو گرفتم گیج هم زدم اندازه هست ، هیچ خطای شیر برقی و خطا های دیگه هم نداره چه موتور و چه گیربکس، فشار روغن رو هم توی D_Rو M چک کردن گفتن عالیه و تست توربین هم انجام داد و سلکتور رو هم با مولتی متر دقیق تنظیم کردیم و چون تعمیرکار دوستم هست و اشنا بود تمام مراحلش رو هم حضور داشتم و خیلی از کاراشو هم خودم انجام دادم و چند ساعته تموم شد ،فقط اینکه دنده عقب از P به R تقه داره و دنده ۱ به ۲ گاهی اصلا متوجه نمیشم ولی گاهی هم یا هل میده یا یه تقه معمولی میزنی بنظرم بیشتر زمانی میزنه که خیلی  اروم اروم گاز میدم و اونقدر قدرت موتور پشت گیربکس نیست و یا زمانی که توی شیب سرپایینی هست موقع تعویض هل میده یا با تقه ریز عوض میکنه که ادم توی ذوقش میخوره از این عملکردش ،در کل ۱ به ۲ یه کم تکون داره حالا یه نفر توی شرکت tnm که دستگاه دیاگ تولید میکنن و تعریف دستگاهاشونو شنیدم بود و میگفت هستند که کامپیوتر گیربکس رو دستی تنظیم میکنن و فشار روغن رو کم میکنن تا مانع تقه های ریز میشه ، میگفت تمام این رفتاراش مشکل نرم‌افزاریه 

از نظر اپدیت هم منم همون اول اپدیت کردم و نمیدونم چه ورژنی بود ولی بعد اپدیت عکس گرفتم و شده بود این: 

IMG_20171008_030834.jpg

کامپیوترش هم کانتیننتال هست ولی توی عکسی که گرفتم نوشته زیمنس ،ضربه هایی که بعضی وقتا خل میشه و میزنه خیلی شدید نیستا، حالا با این توضیحات ماشین های بقیه هم همینطوره? طبیعیه? یا از اپدیته? چیکار کنم? نظرتون چیه?

بیزحمت دمنامبر ماشینتونو بفرمایید چنده؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، sadeghmp گفته است :

بیزحمت دمنامبر ماشینتونو بفرمایید چنده؟

چشم توی اولین فرصت میگم خدمتتون 

لینک به ارسال

بچه ها گفته بودید دم نامبر ، این دو جا رو عکس گرفتم ، درسته?

IMG_20171008_170344.jpg

IMG_20171008_170406.jpg

ویرایش شده در توسط mahdi777

لینک به ارسال

در 2 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

نخیر ورژن ماشین من الان 9667372080 هستش

الان ماشین من هم مدل 90 همین ورژن هستش سعی کردم برا دانلود آخرین ورژن اما با دو تا دستگاه دیاگ سعی کردم دانلود نشد یعنی دانلود شد تا آخر اوکی شد اما بازم همین ورژن خودشو نشون داد

همین ورژن نرم افزاریرو رو ای سی یو گیربکس هم نوشته

میشه بیزحمت شما اون کد هایی که رو ای سو گیربکس نوشته رو هم بنویسید ببینیم این مدل 90 چه دردشه

اگر امکانش هست فشار منیفولد رو هم درحالت درجا با دستگاه اندازه بگیریرید اینجا اعلام کنید

فشار منوفیلد در حالت درجا 340 تا 350 هست .کد های روی ecu رو باید باز کنم ببینم ولی رفرنس ecu در شکل زیر مشخصه

TCU.jpg.432fe20eccf7cbde799193b68f2e1680.jpg

ویرایش شده در توسط htaj

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

IMG_20171008_170344.jpg

IMG_20171008_170406.jpg

دم نامبر ماشین شما ۱۰۳۳۳ هست.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

درسته 

دم نامبر 10333 میشه =

سالFebruaryماه  2005 روز 22

به شمسی دکد بشه =

سه‌شنبه 4 اسفند1383

کد گیربکس 20TS51 گیربکس 11 پره با رادیات بزرگتر که قاعدتا داغ کردن این گیربکس خیلی کم اتفاق میوفت ه

تا دام تامبر 10926 گیربکس TS17
از 10927 تا 11103 گیربکس TS33
از 11104 تا 11376 گیربکس TS34
و از 11377 به بعد گیربکس 20TS51

یعنی این گیربکس به صورت اتفاقی نصب شده و خوش شانس بودید چون تا دم نامبر 10926 گیربکس 6 پره  ویا 9 پره نصبه که مشکلات خودش را داره  تا سال 86 ایران خودرو گیربکس هایی نصب کرده که مشکلاتی داره

چون دم نامبر به سال 83 وقبل از 86 هست این گیربکس شانسی نصب شده وباید روی کاور گیر بکس سال 2004 جک شده باشه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 3 ساعت قبل، cadilac گفته است :

درسته 

دم نامبر 10333 میشه =

سالFebruaryماه  2005 روز 22

به شمسی دکد بشه =

سه‌شنبه 4 اسفند1383

کد گیربکس 20TS51 گیربکس 11 پره با رادیات بزرگتر که قاعدتا داغ کردن این گیربکس خیلی کم اتفاق میوفت ه

تا دام تامبر 10926 گیربکس TS17
از 10927 تا 11103 گیربکس TS33
از 11104 تا 11376 گیربکس TS34
و از 11377 به بعد گیربکس 20TS51

یعنی این گیربکس به صورت اتفاقی نصب شده و خوش شانس بودید چون تا دم نامبر 10926 گیربکس 6 پره  ویا 9 پره نصبه که مشکلات خودش را داره  تا سال 86 ایران خودرو گیربکس هایی نصب کرده که مشکلاتی داره

چون دم نامبر به سال 83 وقبل از 86 هست این گیربکس شانسی نصب شده وباید روی کاور گیر بکس سال 2004 جک شده باشه 

راستش دقیقا قضیه این کد ها و دم نامبر ها رو متوجه نشدم :-o،اگه میشه یه توضیحی بدید و اینکه این کد و سریال ها دقیقن? ماشینم ساختش واسه  اخر بهمن  ۸۹  هستش و سند و مدل ۹۰ ، یه سری میگفتن تولیدیای ۸۹ کیفیت هاشون خوبن شاید بخاطر همین قضیه هست که شما میفرمایید

تابحال توی ترافیک و گرما و یا گردنه ها تقه الکی نزده و سرد و گرم بودنش یجوره بوده عملکردش خوب بوده

ویرایش شده در توسط mahdi777
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

راستش دقیقا قضیه این کد ها و دم نامبر ها رو متوجه نشدم :-o،اگه میشه یه توضیحی بدید و اینکه این کد و سریال ها دقیقن? ماشینم ساختش واسه  اخر بهمن  ۸۹  هستش و سند و مدل ۹۰ ، یه سری میگفتن تولیدیای ۸۹ کیفیت هاشون خوبن شاید بخاطر همین قضیه هست که شما میفرمایید

تابحال توی ترافیک و گرما و یا گردنه ها تقه الکی نزده و سرد و گرم بودنش یجوره بوده عملکردش خوب بوده

در خودرو 206یه برچسب لای در ب خودرو چسبیده شده مثل همونی که شما زحمت کشیدی قرار دادی در اتومات ومنوال تفاوت داره 

در 206 اتومات همون شماره DAM NUMBER 10333 یا غیره مشخصات نوع گیربکس از جمله کد مرجع همون 20TS51 و نوع رادیات خنک کن گیربکس و.... را میگه

ماشین شما دم نامبر 10333 هست قاعدتا طبق گفته سرویس باکستا دام تامبر 10926 گیربکس 20TS17 نصب باید باشه که رادیات 6 پره دارن کاور گیربکس کوچیکه و... ومشکلاتی دارن

این قضیه کیفیت گیربکسها در سالهای 89 یا 90 کاملا شانسی هست مگر اینکه شخص با کد دم نامبر و شناسایی گیربکس ورادیات و.. اشنایی داشته باشه وگر نه نمیدونه چه گیربکسی در انتظارش خواهد بود 

اگر گیربکس کوچیک با رادیات 6پره باشه که دیگه طرف باید منتظر داغ کردن و...باشه 

ااگر گیربکس بزرگ نصب باشه باز میشه گفت میتونیم حرکت کنیم فقط مشکلات کمتری داره مثل گیربکس ماشین شما که رادیات 11 پره داره 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری