3,184 ارسال در این موضوع قرار دارد

شما مصرف سوختتون هم اینجا اعلام بفرمایید

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

ماشین مدل ۹۰ هست حدودا ۱۹ تا کارکرده تمام قطعات نو هست وقتی که گرفتم چندبار از ۲ به ۱ گاز هرز خورد که ظاهرا رینگهایی که فابریک روش هست تفلونه و جنسش جالب نیست و زیاد کار نمیده و ظاهرا برای همه پیش میاد و رینگ هارو عوض کردم کربنی قفل شونده اورسایز گرفتم که به مگانی معروف بود رو عوض کردم و حل شد و مابقی قطعات بازدید شد که تماما نو بودن کار نکرده بودن و اینکه چون خوابیده بود روغنشو هم عوض کردم و از ایساکو پرو گرفتم گیج هم زدم اندازه هست ، هیچ خطای شیر برقی و خطا های دیگه هم نداره چه موتور و چه گیربکس، فشار روغن رو هم توی D_Rو M چک کردن گفتن عالیه و تست توربین هم انجام داد و سلکتور رو هم با مولتی متر دقیق تنظیم کردیم و چون تعمیرکار دوستم هست و اشنا بود تمام مراحلش رو هم حضور داشتم و خیلی از کاراشو هم خودم انجام دادم و چند ساعته تموم شد ،فقط اینکه دنده عقب از P به R تقه داره و دنده ۱ به ۲ گاهی اصلا متوجه نمیشم ولی گاهی هم یا هل میده یا یه تقه معمولی میزنی بنظرم بیشتر زمانی میزنه که خیلی  اروم اروم گاز میدم و اونقدر قدرت موتور پشت گیربکس نیست و یا زمانی که توی شیب سرپایینی هست موقع تعویض هل میده یا با تقه ریز عوض میکنه که ادم توی ذوقش میخوره از این عملکردش ،در کل ۱ به ۲ یه کم تکون داره حالا یه نفر توی شرکت tnm که دستگاه دیاگ تولید میکنن و تعریف دستگاهاشونو شنیدم بود و میگفت هستند که کامپیوتر گیربکس رو دستی تنظیم میکنن و فشار روغن رو کم میکنن تا مانع تقه های ریز میشه ، میگفت تمام این رفتاراش مشکل نرم‌افزاریه 

از نظر اپدیت هم منم همون اول اپدیت کردم و نمیدونم چه ورژنی بود ولی بعد اپدیت عکس گرفتم و شده بود این: 

IMG_20171008_030834.jpg

کامپیوترش هم کانتیننتال هست ولی توی عکسی که گرفتم نوشته زیمنس ،ضربه هایی که بعضی وقتا خل میشه و میزنه خیلی شدید نیستا، حالا با این توضیحات ماشین های بقیه هم همینطوره? طبیعیه? یا از اپدیته? چیکار کنم? نظرتون چیه?

سلام اگر با pps آپدیت کنید آخرین ورژن 9666474480 و یا با TNM هم این ورژن رو داره . من هم مشکلات شما رو کم و بیش داشتم با این ورژن حل شد و الان فقط وقتی روغن خیلی سرده کمی دنده عقب ضربه میزنه برای من هم کنینانتال و زیمنس میزنه .ضمنا آپدیت ecu موتور هم مهمه که اون هم برای من که 7.4.5 دریچه پلاستیکیه   9679087180 و برای فلزی هم 9679056580

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

البته برا گیربکس ورژن 9666998280 هم وجود دارد به نظرم آخرین ورژن همینه

برای موتور هم ورژن 9691527880 آخرین ورژن باید باشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، sadeghmp گفته است :

سلام اگر فایل این آپدیت ها را دسترسی دارید ارسال فرمایید تا تست کنیم

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

ماشین مدل ۹۰ هست حدودا ۱۹ تا کارکرده تمام قطعات نو هست وقتی که گرفتم چندبار از ۲ به ۱ گاز هرز خورد که ظاهرا رینگهایی که فابریک روش هست تفلونه و جنسش جالب نیست و زیاد کار نمیده و ظاهرا برای همه پیش میاد و رینگ هارو عوض کردم کربنی قفل شونده اورسایز گرفتم که به مگانی معروف بود رو عوض کردم و حل شد و مابقی قطعات بازدید شد که تماما نو بودن کار نکرده بودن و اینکه چون خوابیده بود روغنشو هم عوض کردم و از ایساکو پرو گرفتم گیج هم زدم اندازه هست ، هیچ خطای شیر برقی و خطا های دیگه هم نداره چه موتور و چه گیربکس، فشار روغن رو هم توی D_Rو M چک کردن گفتن عالیه و تست توربین هم انجام داد و سلکتور رو هم با مولتی متر دقیق تنظیم کردیم و چون تعمیرکار دوستم هست و اشنا بود تمام مراحلش رو هم حضور داشتم و خیلی از کاراشو هم خودم انجام دادم و چند ساعته تموم شد ،فقط اینکه دنده عقب از P به R تقه داره و دنده ۱ به ۲ گاهی اصلا متوجه نمیشم ولی گاهی هم یا هل میده یا یه تقه معمولی میزنی بنظرم بیشتر زمانی میزنه که خیلی  اروم اروم گاز میدم و اونقدر قدرت موتور پشت گیربکس نیست و یا زمانی که توی شیب سرپایینی هست موقع تعویض هل میده یا با تقه ریز عوض میکنه که ادم توی ذوقش میخوره از این عملکردش ،در کل ۱ به ۲ یه کم تکون داره حالا یه نفر توی شرکت tnm که دستگاه دیاگ تولید میکنن و تعریف دستگاهاشونو شنیدم بود و میگفت هستند که کامپیوتر گیربکس رو دستی تنظیم میکنن و فشار روغن رو کم میکنن تا مانع تقه های ریز میشه ، میگفت تمام این رفتاراش مشکل نرم‌افزاریه 

از نظر اپدیت هم منم همون اول اپدیت کردم و نمیدونم چه ورژنی بود ولی بعد اپدیت عکس گرفتم و شده بود این: 

گیربکس ماشینت برای سال قبل از 2004 هست یا بعد از سال 2004  ؟

دم نامبر ماشینت چه شماره ای نوشته ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

آپدیت موتورپلاستیکی 9679087180 هست اخریش

شما کجا این ورژن 9691527880  آپدیت کردی شخصا ؟ دیدی ؟ ! کدوم دیاگ ایرانی ؟ همچین ورژنی را ندیدم ؟ اسم دیاگ که این ورژن را داشت چی بوده ؟

ویرایش شده در توسط a.m.i.n
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 8 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

شما مصرف سوختتون هم اینجا اعلام بفرمایید

بنزین سوپر میزنم و شمع هام بوش پلاتینیوم سوزنی اصلی هست و طبق تایپ b که هر بار بعد بنزین زدن صفرش میکنم داخل شهر تقریبا ۸/۵ هست ، حالا نیم لیتر بالا نیم لیتر پایین بسته به ترافیک ، جاده بیرون شهر هم حدود ۶ ، شتاب و کشش هم خوبه تنبل نیست 

ویرایش شده در توسط mahdi777
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

آپدیت موتورپلاستیکی 9679087180 هست اخریش

شما کجا این ورژن 9691527880  آپدیت کردی شخصا ؟ دیدی ؟ ! کدوم دیاگ ایرانی ؟ همچین ورژنی را ندیدم ؟ اسم دیاگ که این ورژن را داشت چی بوده ؟

دیاگ پردازش موتور

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، htaj گفته است :

سلام اگر با pps آپدیت کنید آخرین ورژن 9666474480 و یا با TNM هم این ورژن رو داره . من هم مشکلات شما رو کم و بیش داشتم با این ورژن حل شد و الان فقط وقتی روغن خیلی سرده کمی دنده عقب ضربه میزنه برای من هم کنینانتال و زیمنس میزنه .ضمنا آپدیت ecu موتور هم مهمه که اون هم برای من که 7.4.5 دریچه پلاستیکیه   9679087180 و برای فلزی هم 9679056580

پس ظاهرا مشکل همون نرم‌افزاریه دیگه، شما تهران هستید? کجا اپدیت کردید? برای منم ۷.۴.۵ پلاستیکیه

در 2 ساعت قبل، cadilac گفته است :

گیربکس ماشینت برای سال قبل از 2004 هست یا بعد از سال 2004  ؟

دم نامبر ماشینت چه شماره ای نوشته ؟

نگاه نکردم ، میبینم و اعلام میکنم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

نه تهران نیستم

اون ورژن رو آپدیت نکردم فقط توی لیست دانلودهای دیاگ دیدم

IMAG0423.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری