2,483 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان عزیز امروز یه مشکلی واسم پیش اومد که اگه کسی از دوستان بهش برخورده منو راهنمایی کنه سپاسگزارش خواهم بود.بعد از حدود نیم ساعت رانندگی در اتوبان در حالت دستی دنده دیگه به فرامین من عکس لعمل نشون نمیداد(+یا-)خودش عین حالت اتوماتیک دنده رو تعویض میکرد.البته تو آمپر مشکلی نبود و دنده ها رو درست نشون میداد(تو آمپر هم حالت دستی فعال و دنده مورد نظر رو نشون میداد) که خود بخود بعد از ده دقیقه درست شد به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من اولین ماشینم هست تیپ 6 مدل 25*10*89 تا الان هیچ مشکلی باهاش نداشتم مشکل اینجاست داداش من که فقط عیب گیر بکس گفته میشه کسی نمیاد بگه ماشین من اینطوریه خوب دنده عوض میکنه یا غیره همه میان مشکلات رو میگن اقا امروز تو ترافیک ماشینم فلان شد شما هم مشکل اون درگیر ذهن شما میشه !!!

والا ما که تا حالا ماشاالله هیچ مشکلی رو نداشتیم

لینک به ارسال

سلام,

گیربکس خوبی هست دوستان هم در پست های قبل گفتن. فقط گیربکس من در حالت تیپ ترونیک (منوال) تقریبا بیشتر از نیم ثانیه طول میکشه که دنده رو عوض کنه! خواستم ببینم عادیه؟

لینک به ارسال

سلام,

احتمالا توی دنده 4 (اخرین دنده) نبودین؟ شایدم دور موتور رسیده به 6500 و خود ماشین دنده عوض کرده. اما نباید اینطور که شما میگید بشه! برید دیاگ بزنید ببینید که گیربکس فالتی چیزی نداده؟ شاید کابلی سوکتی چیزی قطع شده بوده!

لینک به ارسال

سلام کیهان جان.تو دنده دو بودم که هرچه قدر + رو فشار میدادم دیدم که دنده عوض نمیکنه تا اینکه گاز دادم و حدودای 4000 دور زد دنده سه و همینطور دنده 4 و جالب اینجاست که دقیقا"عین حالت اتوماتک موقعی که پامو از رو گاز ورداشتم معکوس میکشد(کامل"به صورت نرمال و عین حالت اتوماتیک بودن هیچ ضربه ای)که البته بعد از حدود 10 دقیقه مشکل خود به خود رفع شد و سیستم منوال به حالت عادی باز گشت.امروز هم بردم دیاگ بزنم ببینم مشکلی بوده یا نه هیچ فالتی نداشت.

لینک به ارسال

داداش ماشین من یا من این حس رو دارم یا واقعا به این شکل هست که حالت دستی انگار ماشین تیز تر هست به نظرم فرمونم بیشتر نرمتر میشه بازی میکنه

داش شما چطوری دستی عوض میکنی با ماشین من پسر دایم که ماکسیما داره یه طوری عوض میکرد زود عوض میشد اما خودم عوض میکنم مشکل شما رو دارم نمیدونم پارو میخاست دنده بده بیشتر رو گاز میزاشت بر میداشت نمیدونم خودمم اصلا از حالت دستی استفاده نمیکنم همیشه اتومات قرارش میدم اگه فهمیدم چطوری میشه دنده رو نرم عوض کرد بهت خبر میدم

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام و خوش امدید

در درجه اول زبان رسمی انجمن فارسی است لطفا از نگارش به صورت پینگلیش اجتناب کنید

اما مشکل ماشین شما

دمای اب به چقدر میرسه؟

اگر از 110 بالاتر میره و گیربکس بهم میریزه طبیعیه چون دمای گیربکس هم بالارفته و دستور تعویض دنده صادر نمیکنه یا ضربه میزنه

اما علت بالا رفتن دما مهمه، کارکرد ماشین چقدره؟ تابحال مایع خنک کننده رادیاتوذ تعویض شده؟

احتمال جرم گرفتن رادیاتور خیلی زیاده

لینک به ارسال

سلام خدمت مديران و دوستان عزيز

بچه ها من كارشناس فني يكي از نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو هستم

برام يه 206 دنده اتومات اوردن كه چراغ sport(ورزشي) و snow(ّبرفي) روشن شده و

موقعي كه چراغ روشن شده دنده ماشين در همون حالت يعني دنده 3 مونده و تعويض نميشه

دستگاه كه ميزنمش و Ecu ميگه كه ايراد از فشار روغن هستش!

حالا ممكنه مشكل از پمپ و يا چيز ديگه اي باشه كه پالس ارسالي رو به Ecu ارسال ميكنه و اين اخطار رو ميده

من از دوستان خواهش ميكنم كه اگه تا به حال به اين مشكل و يا اطلاعاتي در اين مورد دارن راهنماييم كنن

ممنون

لینک به ارسال

سلام خدمت اساتید محترم

من خودرو 206 اتوماتیک مدل 84 دارم در سفرهای بالای 400 کیلومتر خودرو در تعویض دنده دچار مشکل میشود و کارایی خود را از دست داده و فقط طقه می زند و دنده معکوس خیلی بعد میده بردم نمایندگی شیرهای روغن و صفحه دیجیتال را سرویس کردند اما مشکلم بر طرف نشده

در ضمن وقتی شب تا صبح ماشین خاموش و سرد شده بسیار عالی دنده عوض می کند بدون کوچکترین ضربه ای

خواهشن راهنمایی کنید مشکل از کجاس

با تشکر

لینک به ارسال
سلام خدمت اساتید محترم

من خودرو 206 اتوماتیک مدل 84 دارم در سفرهای بالای 400 کیلومتر خودرو در تعویض دنده دچار مشکل میشود و کارایی خود را از دست داده و فقط طقه می زند و دنده معکوس خیلی بعد میده بردم نمایندگی شیرهای روغن و صفحه دیجیتال را سرویس کردند اما مشکلم بر طرف نشده

در ضمن وقتی شب تا صبح ماشین خاموش و سرد شده بسیار عالی دنده عوض می کند بدون کوچکترین ضربه ای

خواهشن راهنمایی کنید مشکل از کجاس

با تشکر

salam.gifسلام دوست گرامی دوستی دارم که همین مشکل راداشت بهش پیشنهاد استفاده ازروغن مرغوب وباکمی قلیزتردادم نمیدونم چه مارکی استفاده کردولی گوفت که ازروغن کیربکس بیوک که آمریکایی است استفاده کرده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری