moretex78

تاپیک جامع مشکلات دزدگیر

302 ارسال در این موضوع قرار دارد

اگه ممکنه مسیر دقیق تغییر نوع روکش صندلی در دیاگ رو و همینطور ادرس غیر فعال کردن شوک سنسور رو برام مشخص فرمایید تا برم یک جا خودم ادرس بدم تا اینها رو غیر فعال کنند چون همینطور که برم اصلا نمیدونند دزدگیر تکستون اصلا چی هست.

ها؟!! blink.gifblink.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/blink.gif' alt='URL>'> یعنی چی تغییر روکش در دیاگ؟؟؟ دوست من مگه روکش الکترونیکیه؟؟؟ تعویض روکش چه ربطی به دزدگیر میتونه داشته باشه؟

ذوست گلم دزدگیر تکستون برای نوع روکش صندلی گزینه ای داره که باید با دیاگ تنظیم بشه .فکر کنم حساسیت چشمی ها رو کم و یا زیاد میکنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان به توصیه یکی از دوستان روی چشمی ها نوار چسب زدم و شوک سنسور رو هم که سیمشو قطع کرده بودم اما بازم الان اژیر زد

داره حسابی تو پارکینگ مجموعه مسکونی ابرو ریزی میکنه

کسی رو تو اصفهان سراغ ندارید از این دزدگیر درست سر در بیاره ببرم پیشش

لینک به ارسال

دوست عزیز یه باز سوکت اصلی که به یونیت دزدگیر وصل میشه رو کامل در بیار و دوباره جا بزن.برای یکی از دوستان این مشکل پیش اومد که با این کار درست شد.فکر کنم سوکتش شل شده بود.

مسیر تغییر جنس روکش صندلی هم فکر کنم مسیر زیر باشه:

BSI>configure>customer option>Alarm

موفق باشید.

لینک به ارسال

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

حدود یک ساله که دزدگیر تکستون روی ماشینم دارم و الان چند روزه باهاش مشکل پیدا کردم .

مشکلم اینه که گاهی خود بخود اژیر میکشه به 2 تا مورد شک دارم یکی شوک سنسور که سیمشو قطعش کردم و هنوز مشکل ادامه داره و یکی روکش ماشین که چند روزه بجای پارچه ای قبلی از این مدلهایی که بیشترش طرح چرمه و فقط وسطش پارچه طرح فابریکه انداختم.

اگه ممکنه مسیر دقیق تغییر نوع روکش صندلی در دیاگ رو و همینطور ادرس غیر فعال کردن شوک سنسور رو برام مشخص فرمایید تا برم یک جا خودم ادرس بدم تا اینها رو غیر فعال کنند چون همینطور که برم اصلا نمیدونند دزدگیر تکستون اصلا چی هست.

اگر هم کسی نظر یا راهنمایی داره لطفا کمک کنه

یک دنیا تشکر از دوستان گلم

سلام

منم مشکل شما رو داشتم البته نه با تکستون بلکه با مجیکار ، که با راهنمائی های مفید آقای Tranzistor حل شد دزدگیر شما دوتا سنسور آلتراسونیک داره که به اشتباه بهشون میگن چشمی ، این سنسورها یه مدل امواج صوتی ایجاد میکنند که گوش انسان قادر به شنیدنش نیست و بعد از یک دقیقه به کار می افتن چون ممکنه کمربند ، پرده یا منگوله ای چیزی به آینه آویزون کرده باشید و تکون خوردنشون اونو به اشتباه میندازه شما در درجه اول سوکت سنسور آلتراسونیک رو از یونیت دزدگیر جدا کنید ممکنه رو خودش هم سوکت داشته باشه که از اون هم میتونید استفاده کنید ببینید بازم مشکل هست یا نه در صورت حل شدن مساله شما باید سنسور آلتراسونیک رو عوض کنید .

لینک به ارسال

دوست گلم

در مورد دزدگیر شما دوتا بحث اول مطرح میشه : یا از شوک سنسوره یا از سنسورهای التراسونیک(چشمی ها)

شوک سنسورو که میگید سیمشو قطع کردید ولی درست نشده پس از اون نیست باید برید سر وقت چشمی ها که برا قطع کردنشون میتونید هم شاسی که تو پک دزدگیر هست رو بزنید هم بهترین راهش اینه که سوکت قهوه ای رنگ رو که از بالا به یونیت دزدگیر وصل میشه قطع کنید تا ببینید که آیا بازم آژیر مزاحم داره یا نه(نوار چسب زدن رو چشمیها خودش باعث آژیر میشه شما فقط سوکت قهوه ای رو از یونیت دزدگیر جدا کن)

اگه درست شد به احتمال قوی از چشمی هاست که در اون صورت به من پی ام بدید تا مسیر کم کردن حساسیتشو براتون بفرستم(من نصاب این دزدگیر هستم تا حالا تو این همه دزدگیری که بستم چنین چیزی ندیدم ولی احتمال این که چون مسیر سیم چشمیها بده ، هستش که سیمشون آسیب دیده باشه و به هم اتصالی میکنه)

لینک به ارسال

رفتم دل و روده دزد گیر رو بیرون کشیدم

اون سوکت قهوهای رو نفهمیدم چطور جدا کنم باهاش ور رفتم اما خیلی محکم به کیت دزدگیر وصل بود ترسیدم بشکنمش

اما بهش که دقت کردم دیدم انگار سیمها کشیده شده باشند از همونجایی که سیمها به سوکت قهوهای متصل شده اند یکم روکش سیمها بالا رفته و رشته سیمها پیدا شده است . نمیدونم چطور اساسی جلوی اتصالشون رو بگیرم چون ته ته سیم و چسبیده به سوکت است اما به زحمت کمی نوار چسب بینشون جا دادم و بستمش و هنوز ازیر نزده

نمیدونم اصلا مشکل از این هست یا نه اما فعلا که نزده

لینک به ارسال

مشکل از همونه داداشم همونطور که تو پست قبل گفته بودم جاش یه کم بده و باعث میشه که سیمها اونجوری بشن اگه خوب عایقشون کنی طوری که به هم نخورن مشکلی پیش نمیاد

اما اگه بازم آژیر زد فقط سوکت قهوه ای رنگ که بالای یونیته خود دزدگیر هست رو آروم دربیار مشکلی براش پیش نمیاد دوتا سوکته که به صورته نر و ماده به هم وصل شدن

لینک به ارسال

مشکل از همونه داداشم همونطور که تو پست قبل گفته بودم جاش یه کم بده و باعث میشه که سیمها اونجوری بشن اگه خوب عایقشون کنی طوری که به هم نخورن مشکلی پیش نمیاد

اما اگه بازم آژیر زد فقط سوکت قهوه ای رنگ که بالای یونیته خود دزدگیر هست رو آروم دربیار مشکلی براش پیش نمیاد دوتا سوکته که به صورته نر و ماده به هم وصل شدن

ممنون از راهنمایی شما و سایر دوستان

باهاش ور رفتم و با نوار چسب سیمها رو از هم جدا کردم . از دیشب تا حالا دیگه اژیر بیخودی نزده.

شوک سنسور رو هنوز وصل نکردم و چون تو پارکینگ منزل پیش اومده که کسی بهش خورده و صدا داده ترجیح میدم ازش استفاده نکنم

ایا چون قبلا تو دیاگ شوک سنسور رو فعال کردم الان که قطعش کردم باید برم غیر فعالش کنم و یا همینطور فعلا باشه مشکلی نداره؟

با تشکرفراوان

لینک به ارسال

خدا رو شکر که مشکلتون حل شد دوست خوبم اگه بازم مشکلی بود بنده در خدمتتونم

هیچ احتیاجی به غیر فعال کردن شوک سنسور با دیاگ نیست ولی شوک سنسور رو حتما سرجاش نصب کن فقط با پیچ تنظیم روی شوک سنسور حساسیتشو کم کن تا بوق مزاحم نداشته باشی (اومدیم یه وقت یکی داشت از پارک درمیومد خدای نکرده خورد به یه جای ماشینتون بودن شوک سنسور باعث میشه صداش دربیاد و خبر دار بشید) و بهترین جا برای نصبش هم همونطور که تو دفترچه دزدگیر مشخص کرده زیر کاور دنده است که باعث میشه حساسیتش رو کل ملشین یکنواخت باشه حتی اگه از سپر عقب هم بهش ضربه بزنید صداش در میاد

لینک به ارسال

خدا رو شکر که مشکلتون حل شد دوست خوبم اگه بازم مشکلی بود بنده در خدمتتونم

هیچ احتیاجی به غیر فعال کردن شوک سنسور با دیاگ نیست ولی شوک سنسور رو حتما سرجاش نصب کن فقط با پیچ تنظیم روی شوک سنسور حساسیتشو کم کن تا بوق مزاحم نداشته باشی (اومدیم یه وقت یکی داشت از پارک درمیومد خدای نکرده خورد به یه جای ماشینتون بودن شوک سنسور باعث میشه صداش دربیاد و خبر دار بشید) و بهترین جا برای نصبش هم همونطور که تو دفترچه دزدگیر مشخص کرده زیر کاور دنده است که باعث میشه حساسیتش رو کل ملشین یکنواخت باشه حتی اگه از سپر عقب هم بهش ضربه بزنید صداش در میاد

یک دنیا ممنون از راهنمایی شما و سایر دوستان گل

امیدوارم سالم و شاد باشید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری