moretex78

تاپیک جامع مشکلات دزدگیر

298 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 5 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام شوک سنسورشم فابریک تکستون بود یا برای یه برند دیگه بود گذاشته بو.دن تو پکش؟

دوستی تو همین سایت چند روز پیش تکستون نصب کرده بود نمیدونم دیدید یا نه ؟ به مبلغ 1.500 اونم میگفت شوک سنسور نداشته و برای ایزیکار رو انداخته بود روش 

فکر میکنم فردا به دستم برسه البته چون 5 شنبه ارسال کرده جمعه ام تعطیلی بوده شاید پس فردا برسه دستم 

هیشکی ام سراغ ندارم تو نصب این دزدگیر وارد باشه اگه کسیو پیدا کنم نصب تکستون بلد باشه حتما دو تا اینه برقی ام میگیرم با یه کلید شیشه بالابر تیپ 5 میدم برام اونم نصب کنه قبلا میخواستم نصب کنم پیش چنتا باطریساز تو محلمون رفتم بلد نبودن الانم که هم اینه گرون شده هم کلید ولی به هر حال ارزش داره مخصوصا زمستونم هستو اینه تیپ 5 گرمکنم داره

دقت نکردم سنسورش همون تکستون بود یا نه وقتی ماشین خریدم روش بود که من بعدا باز کردم . اکثرا نشنیدن این دزدگیر یا کار نکردن. وقتی که آژیر میزد ماشین روشن نمیشد. 77277545 از این شماره سوال کن ببین انجام میده یا نه . کلید دست دوم فکر کنم بتونی پیدا کنی البته به قول خودت گرونه 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 58 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

دقت نکردم سنسورش همون تکستون بود یا نه وقتی ماشین خریدم روش بود که من بعدا باز کردم . اکثرا نشنیدن این دزدگیر یا کار نکردن. وقتی که آژیر میزد ماشین روشن نمیشد. 77277545 از این شماره سوال کن ببین انجام میده یا نه . کلید دست دوم فکر کنم بتونی پیدا کنی البته به قول خودت گرونه 

راستی مبارک باشه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ممنون اقا حمید امروز رسید دستم خداییش نگاش کردم لذت بردم عالی بود یه جوریه اصلا میگم نصبش نکنم یه بنده خدایی از دوستام بود میگفت متا اصلا نوش گیر نمیاد اگه واقعا اکبند باشه چیز ارزنده و ارزشمندیه تا الانم که خوب جنس دستم نرسیده بود گفتم شاید استوک بفرسته ولی الان که اومئ دیدم هم ریموتاش پلمبه هم سیمکشیاش داخل وکیومه و با برچسب پلمب شده 

خلاصه دلم نمیاد نصبش کنم :::P چون زیاد سوار ماشین نمیشم بیشتر دوست دارم کنارم باشه فقط دروغ نگم ریموتش خیلی مسخرس کوچیکو اینهو این جنسای چینی اسباب بازی ولی مارک متا ایتالیا به ادم قوت قلب میده سگ جونه ضد ضربه و ضد ابم هست فقطم دو تا دکمه داره و با همین دکمه ها میشه چنتا کار کرد مثلا کلید قفلو کوتاه فشار بدی درها قفل میشه و دزدگیر اماده ولی نگهش داری چند ثانیه چشمی داخل از کار میفته برا وقتی کسی تو ماشینه کلید باز کردنم نگه داری اژیر قطع میشه هر دوشو با هم نگه داری ...

برچسب دزدگیر پژو ام داره دفترچشو برچسبشو کارت گارانتی متا داخل وکیومه و با لیبل پلمب شده 

اینم عکساش

e2km_img_20181201_165027%5B1%5D.jpg

ws59_img_20181201_165102%5B1%5D.jpg

x2l0_img_20181201_165345%5B1%5D.jpg

s5wi_img_20181201_165858%5B1%5D.jpg

5i1p_img_20181201_165832%5B1%5D.jpg

9ll6_img_20181201_165152%5B1%5D.jpg

xfg6_img_20181201_173048%5B1%5D.jpg

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

ممنون اقا حمید امروز رسید دستم خداییش نگاش کردم لذت بردم عالی بود یه جوریه اصلا میگم نصبش نکنم یه بنده خدایی از دوستام بود میگفت متا اصلا نوش گیر نمیاد اگه واقعا اکبند باشه چیز ارزنده و ارزشمندیه تا الانم که خوب جنس دستم نرسیده بود گفتم شاید استوک بفرسته ولی الان که اومئ دیدم هم ریموتاش پلمبه هم سیمکشیاش داخل وکیومه و با برچسب پلمب شده 

خلاصه دلم نمیاد نصبش کنم :::P چون زیاد سوار ماشین نمیشم بیشتر دوست دارم کنارم باشه فقط دروغ نگم ریموتش خیلی مسخرس کوچیکو اینهو این جنسای چینی اسباب بازی ولی مارک متا ایتالیا به ادم قوت قلب میده سگ جونه ضد ضربه و ضد ابم هست فقطم دو تا دکمه داره و با همین دکمه ها میشه چنتا کار کرد مثلا کلید قفلو کوتاه فشار بدی درها قفل میشه و دزدگیر اماده ولی نگهش داری چند ثانیه چشمی داخل از کار میفته برا وقتی کسی تو ماشینه کلید باز کردنم نگه داری اژیر قطع میشه هر دوشو با هم نگه داری ...

برچسب دزدگیر پژو ام داره دفترچشو برچسبشو کارت گارانتی متا داخل وکیومه و با لیبل پلمب شده 

اینم عکساش

e2km_img_20181201_165027%5B1%5D.jpg

ws59_img_20181201_165102%5B1%5D.jpg

x2l0_img_20181201_165345%5B1%5D.jpg

s5wi_img_20181201_165858%5B1%5D.jpg

5i1p_img_20181201_165832%5B1%5D.jpg

9ll6_img_20181201_165152%5B1%5D.jpg

xfg6_img_20181201_173048%5B1%5D.jpg

آیدین جان مبارک باشه خیلی هم عالی 

منم دقیقا همین حس به لوازم اینجوری دارم دلم نمیاد استفاده کنم یه جورایی حیفه . هرچی باشه ایتالیایی هست ،😎

راستی قیمت این گفتی ۱٫۵ درسته ؟ تکستون چند بود؟ اونم نو بود ؟ 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 1 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

آیدین جان مبارک باشه خیلی هم عالی 

منم دقیقا همین حس به لوازم اینجوری دارم دلم نمیاد استفاده کنم یه جورایی حیفه . هرچی باشه ایتالیایی هست ،😎

راستی قیمت این گفتی ۱٫۵ درسته ؟ تکستون چند بود؟ اونم نو بود ؟ 

قربونت اقا حمید نه من تکستون رو گفتم یکی از دوستان چند صفحه پیش انداخته بود 1.500 بابا ما هنوزم اونقدر مایه دار نشدیم 1.5 پول دزدگیر بدیم اینو به لطف یکی از دوستان تو همین سایت به نام امین از مشهد تو مشهد جایی رو سراغ داشت خریدم قیمتشم  مناسب افتاد با پستش نزدیک 600 شد جای داره ازش تشکر کنم واقعا اگه نبود شاید هیچ وقت نمیشد بخرم به هر حال دستش درد نکنه 

ویرایش شده در توسط aidin1384
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

قربونت اقا حمید نه من تکستون رو گفتم یکی از دوستان چند صفحه پیش انداخته بود 1.500 بابا ما هنوزم اونقدر مایه دار نشدیم 1.5 پول دزدگیر بدیم اینو به لطف یکی از دوستان تو همین سایت به نام امین از مشهد تو مشهد جایی رو سراغ داشت خریدم قیمتشم  مناسب افتاد با پستش نزدیک 600 شد جای داره ازش تشکر کنم واقعا اگه نبود شاید هیچ وقت نمیشد بخرم به هر حال دستش درد نکنه 

واقعا عالی خریدی الان دزدگیر چینی بی نام نشون اینقدره.  بی زحمت وقتی بستی استفاده کردی تجربه خودت به اشتراک بزار . انشاالله که پولدار هم میشی بهتر میخری .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان.عضو جدیدم و جویای رفع مشکلات و یادگیری البته

برای 206 تیپ 3 مدل 89 یه دزدگیر ماجیکار 110as دیروز نصب کردم.اول که نصاب گفت قفل مرکزی و ریموت فابریکت از کار میافته و حتی دکمه جلوی داشبورد هم دیگه درارو باز و بسته نمیکنه ولی با نصب رله و البته هزینه اضافی درست میشه که ماهم به پرداخت مبلغ اضافه مجبور شدیم تا هم ریموت کار کنه هم قفل مرکزی.

مشکل ولی اینجاست که باید چند ثانیه صبر کنم تا چراغ سقفی خاموش بشه تا دزدگیر عمل کنه  چون تا وقتی چراغ روشنه دزدگیر فعال نمیشه و علامت باز بودن درارو میده.ممنون میشم راهنمایی کنید درستش کنم چون با ماشین قبلی که هم مدل بود و همین دزدگیر روش نصب بود چنین مشکلی نداشتم.

تمام پست های بچه ها رو هم خوندم ولی جوابی پیدا نکردم برای این مشکل.دوستان اگه راهنمایی و یا حتی نصابی تو تهران میشناسید معرفی کنید.ممنونتونم

لینک به ارسال

سلام.

دوستان من باطری ماشین رو عوض کردم حالا به نکته ای برخوردم:

وقتی ماشین رو با سویچ قفل میکنم چراغ چشمک زن قرمز که روی داشبورد هست هر 1 ثانیه میزنه.

باطری قبلیم هر چند ثانیه یک بار روشن می شد.

مشکل داره بنظرتون؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری