moretex78

تاپیک جامع مشکلات دزدگیر

251 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/10/05, 21:10:05، m r گفته است :

سلام

206 مدل90 دزدگیر ماجیکار 939داره با سوکت فابریک.

مشکل اینکه وقتی سوکت فابریک دزدگیر رو نصب میکنم(دزدگیر داخل مدار قرار میگیره) چراغ ایربگ روشن میشه!

و وقتی جدا میکنم و سوکت اصلی ماشین رو به bsiوصل میکنم ،چراغ ایربگ خاموش میشه

اینم بگم که وقتی سوکت دزدگیر وصل و چراغ روشن میشه ، تو دیاگ خطای "مدار یونیت ایربگ باز است" دیده میشه با کد P1A50

مشکل چیه؟چکار باید کنم؟

(بردم مرکز خدمات مجیکار،میگه سوکت رو 50هزار عوض کنیم ،یا بدون سوکت وصل کنیم به سیم های ماشین )

سلام

اون مسیری که به اسم سوکت فابریک اضافه میشه مقاومت سیم ها رو تغییر میده و چون ایربگ ها هم به مقامت خیلی حساس هستن(تغییرات مقاومت نشون دهنده اختلال برای یونیت ایربگه) این چراغ روشن میشه.

کلا دزدگیر چیز خوبی نیست یه چراغ LED  چشمک زن خالی نصب کنین مشکل حل میشه.:sigar:

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/10/05, 21:10:05، m r گفته است :

سلام

206 مدل90 دزدگیر ماجیکار 939داره با سوکت فابریک.

مشکل اینکه وقتی سوکت فابریک دزدگیر رو نصب میکنم(دزدگیر داخل مدار قرار میگیره) چراغ ایربگ روشن میشه!

و وقتی جدا میکنم و سوکت اصلی ماشین رو به bsiوصل میکنم ،چراغ ایربگ خاموش میشه

اینم بگم که وقتی سوکت دزدگیر وصل و چراغ روشن میشه ، تو دیاگ خطای "مدار یونیت ایربگ باز است" دیده میشه با کد P1A50

مشکل چیه؟چکار باید کنم؟

(بردم مرکز خدمات مجیکار،میگه سوکت رو 50هزار عوض کنیم ،یا بدون سوکت وصل کنیم به سیم های ماشین )

سلام

بنده هم قبلاً تجربه مشابهي داشتم كه وقتي ازسوكت فابريك استفاده گردم، چراغهاي كوچيك جلو و عقب روشن نمي‎شد كه با راهنمايي جناب مهندس خزاما متوجه شدم يكي از ترمينالهاي سوكت از جاي خود بيرون اومده كه جا زدم و براي جازدن سوكت در مادگي هم به جاي گرفتن بدنه سوكت، دسته سيمها را گرفته و در جاي خود فشار دادم كه مشكل حل شد. احتمالاً مشكل شما هم همين باشه كه برقيها بهش ميگن loose connection و با بررسي ترمينالهاي انتهاي سيمها و جازدن كامل آنها در محل خود مشكل قابل حل خواهد بود. اگر نقشه يونيت مربوطه را هم داشته باشيد و بفهميد كدام سيم مربوط به ايربك هست كار راحت تر ميشه. با اهم متر هم ميشه از قطعي احتمالي سيمها در ميانه راه مطمئن شد كه البته احتمالش كم هست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

جمعه وقت شد سوکت فابریک رو با اهم متر چک کردم ،که متوجه شدم ،پین شماره 14(پایه 47یونیت ایربگ) ،از داخل سوکت 16v.Gr مشکل اتصال داره که کل سیم و پین رو تعویض کردم.

الان یک سیمی هست که نمیدونم به کجا باید وصل کنم،تو عکس مشخص کردم،راهنمایی کنند؟

EAF39B5D-D3AC-4250-99C4-BCC98906EF8A.jpeg

لینک به ارسال

پین 6سوکت 16v.Gr مناسب برای اتصال یا نه؟

در در 1396/10/09, 16:02:32، m r گفته است :

جمعه وقت شد سوکت فابریک رو با اهم متر چک کردم ،که متوجه شدم ،پین شماره 14(پایه 47یونیت ایربگ) ،از داخل سوکت 16v.Gr مشکل اتصال داره که کل سیم و پین رو تعویض کردم.

الان یک سیمی هست که نمیدونم به کجا باید وصل کنم،تو عکس مشخص کردم،راهنمایی کنند؟

EAF39B5D-D3AC-4250-99C4-BCC98906EF8A.jpeg

لینک به ارسال

دوستان سلام منم یه مشکل دارم الان چند وقتیه دزدگیز رو که میزنم ماشین سه تا چراغ میزنه ولی درا قفله بعد باید یه بار باز کنم و دوباره قفل رو بزنم تا یک چراغ بزنه و ماشین قفل بشه ؟ به نظرتون مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

من که از سال ۹۰ که اس دی وی ۸ گرفتم تا حالا جرات نکردم دزدگیر ببندم روش.البته یه مدل دزدگیر هست که فابریک ۲۰۶ هست اما اونوهم امتحان نکردم.ماشینم شبا که تو حیاطه مواقع دیگه هم قفل و زنجیر.

لینک به ارسال

سلام.من دزدگیرم چند وقتیه کار نمیکنه ولی پاورم نصبه ی چند وقتیه پاورم کار نمیکنه با ریموت خود سوئچ کار میکرد مشکل از چیه میتونین راهنمایی کنین

لینک به ارسال

سلام دوستان مثب لادری رو از چراغ سقفی چطور بگیرم منظورم اینه سیمش کدومه و موقعی مثبت میده حدودا چند ولت داره؟ آیا 1 ولت؟

لینک به ارسال

سلام

صدای آژیر فابریک دزدگیر تکستون خیلی کم هست. راهی هست که صداش بیشتر بشه یا این که اصلا میشه با آژیر دیگه تعویضش کرد؟

لینک به ارسال

درود و وقت بخیر

دوستان من یک مشکلی دارم بعد از آپدیت از ورژن ۲۷ به ۳۸.

دزدگیرم قاطی کرده، یهو برا خودش شروع می‌کنه به زدن! منتهی ریتمش فرق می‌کنه با آلارم همیشه و اینکه روی LCD دزدگیر عکس ضربه زدن به ماشین میاد!

هیچ چیزی هم به ماشین نزدیک نشده.

از طرفی قفل مرکزی تو حرکت قفل می‌کنه پشتش دوباره باز می کنه و خودم باید دستی قفل کنم.

خودم شکم به پمپ در شاگرد هستش اما ربط شروعش با آپدیت رو متوجه نمی‌شم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری