moretex78

تاپیک جامع مشکلات دزدگیر

302 ارسال در این موضوع قرار دارد

لطفاً شماره تماس خود را برای من ایمیل کنید . تا شما را راهنمایی کنم .

derakhshan.hamidreza60@yahoo.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من یه پژو ۲۰۶ تیپ ۵ دارم ، باتریش دشارژ شده بود بردم یک باطری جدید گرفتم ، اما مشکلم اینه که حالا که میخوام باتری جدیدو وصل کنم به محض وصل شدن، دزدگیر شروع به کار میکنه ، کسی میتونه بگه علتش چیه؟ و راه حل چی هست؟

لینک به ارسال

سلام,

خوب وقتی دزدگیر فعال شد با ریموت غیر فعالش کنید.

لینک به ارسال

با سلام،

باطری برق ماشین رو تامین میکنه از طرفی دزدگیر هم به برق نیاز داره ! از اوجایی که ماشین شما باطریش دشارژ شده فکر کنم دزدگیر رفته رو حالت استندبای که میتونید برای درست کردنش از یه باطری ساز یا نصاب های دزدگیر یا نماینده دزدگیر خودتون کمک بگیرید

با احترام.

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام،

باطری برق ماشین رو تامین میکنه از طرفی دزدگیر هم به برق نیاز داره ! از اوجایی که ماشین شما باطریش دشارژ شده فکر کنم دزدگیر رفته رو حالت استندبای که میتونید برای درست کردنش از یه باطری ساز یا نصاب های دزدگیر یا نماینده دزدگیر خودتون کمک بگیرید

با احترام.

ممنون بابت جوابتون ، ببینم راهی نیست که خودم از حالته استند بای درش بیارم؟حتمان باید برد پیش نصاب؟ (در ضمن مگه حالت استند بای حدود ۶۵ ثانیه بیشتره؟)

ویرایش شده در توسط

لینک به ارسال

با سلام،

به سیستم برق اشنایی دارید؟

اگه اره میتوانید از دستگاه خود دزدگیر رو خاموش کنید بعد از وصل کردن روشن کنید و ستاپ کنید

با احترام

لینک به ارسال

سلام,

مارک دزدگیر رو هم ذکر کنید لطفا. با کلید باز کردن درب های ریموت هم یک امتحان بکنید (وقتی شروع به اژیر زدن کرد)

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان

ماشین من یه دزدگیر ماجیکار تصویری داره که تا قبل سرما خیلی خوب کار میکرد اما تو ساعتهای 9 تا 10 صبح که نور آفتاب تیز میشه دو بار آژیرش به صدا در میاد فقط دو بار! و روی ریموتش هم آلارم ضربه رو نشون میده 107.gif ولی میری می بینی هیچ خبری نیست،تصور من اینه که تو سرد و گرم شدن هوا اینجوری میشه چون وقتی توی سایه هستش هیچ مشکلی نداره حتی وقتی Silent میشه یا غیرفعال بازم همین برنامه هستش اگه امکان داره منو راهنمائی کنید چون بد جوری رو اعصابه . متشکرم

لینک به ارسال

خداییش خیلی عجیبه. حساسیتش زیاد نیست؟

لینک به ارسال

نه داداش همون حالت قبلیه ، اوائل که خریده بودمش یه موتور از کنارم رد می شد صداش در میومد خودم کمش کردم .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری