moretex78

تاپیک جامع مشکلات دزدگیر

263 ارسال در این موضوع قرار دارد

يا سلام به همه دوستان

اين سوال من مستقيما ربطي به ماشين نداره اما بالاخره در مورد يه دزدگير مجيكاره كه روي 206 من نصب شده و از وقتي خريدم روش نصب بوده/ مشكل اينجاست كه ريموت دزدگير ما شبيه گوشي تلفن شده يعني در 24 ساعت دو يا سه بار زنگ ميخوره و تا يكبار دزدگير رو باز و بسته نكني صداي بوق ريز ميده.مشكلات ديگه اي هم دارم مثل اينكه در حالتي كه ماشين روشنه بارها شده كه دزدگير عمل ميكنه و بعد از قفل كردن دربها شروع به آژير كشيدن ميكنه كلا خيلي حساس و اعصاب خورد كن شده مشكل اصليش چيه لطفا راهنمايي كنيد چكار كنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام,

از وقتی خریدید همینجوری بوده؟ احتمالا درست نصب نشده.

اگر از اول همینجوری بوده برید پیش یک نصاب حرفه ای و مشکلتون رو باهاش در میون بزارید.

لینک به ارسال

بله/من ماشينم رو دست دوم خريدم اين دزدگير هم روش بوده.

لینک به ارسال

سلام

دزدگیر های مجیکار سازگاری و هماهنگی زیادی با 206 ندارن و می گن که به سیستم برق 206 آسیب هم ممکنه بزنه و مشکل ایجاد کنه

لینک به ارسال

خوب چكار كنم اگه بازش كنم خرج دوبارس/تعميرش كنم ؟

لینک به ارسال

به نظر من باز كن/206 نيازي به دزدگير نداره اگر هم ميخوايي من از مهندس آرمين شنيدم دزدگير فابريك قرار بياره كه اصلا با ريموت خود 206 فعال/غير فعال بشه مثل سمند.خوب فابريك بر اساس تمام فيزيك همين خودرو طراحي شده

هر وقت رسيد دستم خبر ميدم

در ضمن تو تهران هم خدمات داريم.

لینک به ارسال

از لحاظ اینکه خود ماشین رو روشن کنه آقا دزده ببره تقریبا میشه گفت 206 رو نمیشه یعنی به زحمت و خرجش و ریسک زمانیش نمی ارزه و دزده نمی کنه این کارو و بیشتر رو سیستم و ضبط و ........ هستش

یه بار تو یه خیابون نزدیک محل کارم داشتم صبح رد می شدم دیدم از اول تا آخر هرچی 206 بوده دیلم انداختن و در ها رو کچ کردن بعضی ها هم شیشه هاشون رو شکسته بودن و فقط ضبط رو برداشته بودن و ......

برای دزدگیر هم یه مدل خود ایرانخودرو برای 206 داشت فکر کنم قیمت حدودا 150 -160 بود که امکاناتشم کامل بود از استارتر و باز کردن صندوق و ...... چیز مناسبی بود و خوب و همه دوستانی که نصب کرده بودن راضی بودن . به نظرم اگه خواستی یکی دیگه نصب کنی یه سر به نمایندگی خودرو سفارشی ایرانخودرو که اول خیابون بهشتی نبش اندیشه هست بزن

لینک به ارسال

خب الان من سایت آپکو رو رفتم ببینم بیام مدلش رو بگم دیدم نیست و به جاش یه مدل دیگه گذاشته حتی تو سری ماشین های 206 هم گذاشته و زیرش نوشته برای 405 و پارس

الان زنگ زدم به دوستم و ازش پرسیدم گفت آره دیگه تو نمایندگی بهشتی هم نداره ( برای فامیلشون می خواسته) اما کدش رو گفت از تو فاکتور خودش A2810101401

لینک به ارسال

[JUSTIFY]با سلام خدمت دوست گرامی

این مشکلاتی که در مورد دزدگیر ماجیکار بر روی 206 تان گفتید اشکال از دزدگیر نمی باشد .1- سیم acc دستگاه دزدگیر را چک کن تا قطع نشده باشد در صورتیکه قطع باشد دستگاه پالسی از سوئیچ خودرو جهت غیر فعال شدن نمی گیرد و مرتب فعال می شود.

2- علت اینکه دستگاه مرتباً آلارم می دهد : 1- آیا موقعیکه پیجر آلارم می دهد آژیر ماشین هم فعال می شود ؟ اگر نه روی شیشه جلو سمت چپ سنسوری نصب شده است بنام کارکال که اگر دارای کلید حساسیت باشد آنرا به کمترین حالت ببرید.

اگر آژیر دزدگیر همزمان با پیجر فعال می شود حساسیت شوک سنسور و سنسور آلتراسونیک(به قول نصاب های کم سواد (چشمی ) )را کم کنید.

اگر سئوالی داشتید در خدمت هستم[/JUSTIFY]

لینک به ارسال

سلام/ممنون از توجه همگي اعضا

واقعا در اين سايت معناي واقعيه بني آدم اعضاي يك پيكرند ديده ميشه

در جواب tranzistor بايد بگه نه وقتي كه پيجر مثل صداي زنگ تلفن آلارم ميده آژير دزدگير فعال نميشه/فقط ريموت تيك تيك صداي بوق ميده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری