بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

mseyfzadeh

برق دائم از فندک

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

14 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gif

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

mayi.gifمیخواستم بدونم آیا راهی هست که برق فندک رو به صورت دائم کرد؟یعنی حتی بعد از خارج کردن سوئیچ برق داشته باشه؟

توی جعبه فیوز مثل 405 فیوزهای دوحالته هست که با تغییر وضعیتشون برق فندک رو اتصال دائم کرد؟think.gif

hi.gifبا سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی هیچ راهی وجود نداره که برق فندکی ماشین رو یک سره کردcry.gif

لینک به ارسال

سلام,

راهش هست ولی میتونه به وسایل دیگه اسیب وارد کنه. برای چه منطوری میخواهید این کار رو بکنید؟

لینک به ارسال
سلام,

راهش هست ولی میتونه به وسایل دیگه اسیب وارد کنه. برای چه منطوری میخواهید این کار رو بکنید؟

برای یخچال مسافرتی میخواستم و احتمالا 1عدد شارژر فندکی موبایل

چند روز پیش که به همراه خانواده رفتیم سفر شبا تا صبح یخچال خاموش بود و تمام مواد غذایی درونش فاسد شدcry.gifخلاصه حسابی ضایع شدیم

مشخصات یخچال هم اینه

12V

40W

که با حساب کتابی که خودم انجام دادم میشد 3.3A جریان از مدار میکشه(P=VI)

یه سراهی فندکی خریدم که اگه بشه اون رو نصب کنم ولی نمیدونم از کجا براش برق بکشم که آسیبی به سیستم برق خودرو وارد نکنهthink.gif

بنظرتون میشه یکی از فیوزهای جعبه فیوز داخل موتور که غیر فعاله رو فعال کرد و یه فیوز بهش اضافه کنم برای این کار؟

درضمن امروز باطری ماشین رو هم به 62A تغییر دادم.میخواستم 74A بندازم فروشنده گفت به دینام خودرو فشار میاد!!!think.gifدرست میگفت؟!

لینک به ارسال

میتونید از باتری یه برق 12 بگیرید یه فیوز هم نزدیک باتری بزارید برای یخچال

خوبیش اینه که میتونید تا خود صندوق عقب برق بکشید ویخچال را بزارید تو صندوق

از این فیوز ها که برای آمپلی فایر استفاده میکنن میتونید بزارید یه کم آمپرش زیاده اما از هیچی بهتره اگه بتونید فیوز کم آمپر تری استفاده کنید بهتره

توصیه میکنم با خود فندک ور نرید

لینک به ارسال

اگه تا صبح کار میکرد باطری خالی میشد

لینک به ارسال

یه ضرب که کار نمیکنه اتومات هم میکنه (البته اگه جنسش خوب باشه )

لینک به ارسال

یه ضرب که کار نمیکنه اتومات هم میکنه (البته اگه جنسش خوب باشه )

salam.gifیخچال مجهز به سیستم low batt.swich هستش که در صورت ضعیف شدن باطری به صورت اوتوماتیک خاموش میشه

به نظرتون از برق پخش ماشین نمیشه برق گرفت؟

من به تمیز کاری خیلی حساسم،بنظرم از خود باطری بگیرم جلوه جالبی نداشته باشهcry.gif

لینک به ارسال

سلام,

برق پخش هم میتونه بره روی اکو مود یا با اضافه شدن جریان مصرفی یخچال به پخش چیزی رو خراب کنه. بهترین انتخاب همون گرفتن برق از باطری به همراه فیوز متناسب با جریان مصرفی یخچالتون هست. اگر هم حوصله داشته باشید میتونید سیم کشی رو طوری انجام بدید که معلوم نباشه. اونوقت کار زیبایی میشه.

لینک به ارسال
سلام,

برق پخش هم میتونه بره روی اکو مود یا با اضافه شدن جریان مصرفی یخچال به پخش چیزی رو خراب کنه. بهترین انتخاب همون گرفتن برق از باطری به همراه فیوز متناسب با جریان مصرفی یخچالتون هست. اگر هم حوصله داشته باشید میتونید سیم کشی رو طوری انجام بدید که معلوم نباشه. اونوقت کار زیبایی میشه.

ممنون از راهنمایی های مفیدتون

هنوز فرصت نکردم نگاهی به جعبه فیوز داخل موتور بندازم اگه بتونم از همون جعبه فیوز برق بگیرم که عالیه(چون چند جای فیوز خالی داره)

بازم تشکر میکنم از راهنماییهای همه دوستان

لینک به ارسال