258 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

ماشين من تيپ 2 مدل 87 موقعي كه از سفر برگشتم بعد از يه رانندگي 9 ساعته مداوم موقعي كه دنده را يك ميزنم شروع حركتم با لرزش همراه وتوي دندههاي بعدي مشكلي نيست فقط ابتداي حركت يكي از دوستام ميگه ممكنه به خاطر رانندگي طولاني در ترافيك ودرگير بودن مداوم ديسك وصفحه روي ديسك سوخته باشه وبعد ازمدتي خوب ميشه نظر شما چيه ؟

ممنون از راهنماي شما

منم همین مشکل رو دارم. نمیدونم. بابا یکی جواب مارو بده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

206 اس دي (وي8) دارم 12 هزار رفته. هنگام تعويض دنده از 1 به 2 تقريبا با هر دور موتوري كه دنده رو تعويض كني تا هنگامي كه دور موتور در دنده 2 از 3500 نگذره دسته دنده از بيخ تكان ميخوره و تو ذوق آدم ميزنه .من پرايد هم داشتم اينطوري نبوده .وقتي موتور سرد باشه كمتر و يا هيچه ولي با موتور گرم بيشتر نمايان ميشه . واقعا آدم حوقش ميگيره از همون روز اول همينطوري بوده .نمايندگي بردم گفتم اينوريه با دور موتور 5هزار دنده عوض ميكرد ميگفت هيچش نيست كسي از دوستان منجمله جناب 206 ميدونه علت چيه ؟فقط موقع شتاب گرفتن تو دنده 2 اينطوريه و هنگام تعويض دنده هاي ديگه ميشه گفت كوچكترين لرزشي نداره ! آيا فقط ماشين من اينطوريه ؟ يا ايراد كلي هستش ؟

با تشكر

لینک به ارسال

سلام

من این مشکل رو داشتم ولی تو دنده های دو و سه هم اینجوری میشد که با تعویض صفحه کلاج مشکلم حل شد - البته فکر میکنم این فقط یه علتش میتونه باشه و شاید برای شما علتش چیز دیگه باشه

لینک به ارسال

ماشینت چقدر راه رفته؟احتمالا دیسک صفحت مرخص شده یا ضعیف شده

لینک به ارسال

ربطی به دیسکو صفحه نداره. اگه در هنگام شتابگیری رخ میده پلستو چک کن

لینک به ارسال

سلام

بعد فشار روي صفحه و گرم شدن اون احتمال تاب برداشتن صفحه و لرزش ماشين تو شروع حركت زياد ميشه/ به مكانيك نشون بديد و كيت كلاجتون رو تعويض كنيد

لینک به ارسال

سلام

علت لرزش سر دنده در سرعت 80 به بالا چيست در دنده هاي 3 و 4 ؟

فقط سر اسپيت ميلرزه لرزشي تو موتور واتاق ندارم

ممنون

لینک به ارسال

سلام دوستان. کسی میدونه علت ویبره سر دنده چی میتونه باشه چند روزی هست که اینجوری شده! لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
سلام دوستان. کسی میدونه علت ویبره سر دنده چی میتونه باشه چند روزی هست که اینجوری شده! لطفا راهنمایی کنید

اگر قبلا اینطور نبوده و تازه اینجوری شده میتونه مربوط به دسته موتورها یا پلوس باشه (با توجه به نو بودن ماشین بعیده) ولی این مورد بین ۲۰۶ و ۲۰۷ها شایعه اگر بین دور ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ و در دنده یک و خصوصا دو میلرزه طبیعیه و یه تجربه شخصی هم عرض کنم خدمتتون که من با کم کردن ارتفاع جلو ماشین مشکل این لرزش را تا حدود زیادی حل کردم

لینک به ارسال

سلام ... دوستان دسته دنده ماشین تو دنده 2 میلرزه . علت این مشکل چیه ؟ از همون لحظه که تحویل گرفتم همینطوری بود . الان 1000 تا کار کرده.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری