264 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 دقیقه قبل، m66_66 گفته است :

Mehdi ممنون از شما

حدودا چقدر باید کاهش ارتفاع بدم؟ من تاحالا اینکارو نکردم. سر رشته ای ندارم. واسه اطلاع خودمم دوست دارم بدونم

خواهش

سایز فنر فابریک ۴۳ هست و با استفاده از سایز ۳۷ به پایین تقریبا مشکل حل میشه.

برای شما که تیپ ۲ داری؛ فنر ۳ آبی بهترین گزینه هست...

به بخش بازار انجمن مراجعه کنید؛ یکی از دوستان تاپیک فروش داره....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

خواهش

سایز فنر فابریک ۴۳ هست و با استفاده از سایز ۳۷ به پایین تقریبا مشکل حل میشه.

برای شما که تیپ ۲ داری؛ فنر ۳ آبی بهترین گزینه هست...

به بخش بازار انجمن مراجعه کنید؛ یکی از دوستان تاپیک فروش داره....

خیلی ممنون عزیز.

هرچهار فنر باید تعویض بشه یا فقط فنرهای جلو کافیه؟

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، m66_66 گفته است :

خیلی ممنون عزیز.

هرچهار فنر باید تعویض بشه یا فقط فنرهای جلو کافیه؟

برای عقب نیازی به تعویض نیست. 

اگر خواستی ارتفاع عقب تغییر کنه؛ ریگلاژ میشه...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

علت لرزش تو دنده 1 چه چیزهایی میتونه باشه از زمان تعویض دیسک و صفحه 1 سال و حدود 5 هزار تا کار کرده شتاب خوبه مدل 84 تیپ 2؟ دنده دو و بالاتر مشکلی نداره ولی تو دنده 1 به شدت میلرزونه و راه می افته.

لینک به ارسال

باسلام وعرض ادب خدمت همه دوستان گلم من ۲۰۶تیپ ۲دارم مدل ۹۱ والان یه مدت هست که توی سرعت بالا ودحال حرکت سردنده ماشین خیلی شدیدمیلرزه اونم خیلی شدیدونمیدونم علت چیه خواهش میکنم ازدوستان اگرکسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه ممنون میشم چون امروزمتاسفانه مکانیک های ماواقعامکانیک نیستن والکی خرج میزارن رودست ادم وباهزینه های سنگین واقعاهیچ جوری قابل درک نیست بازم سپاس گذارم ازسایت خوب ۲۰۶ باراهنماییهای خوبش تشکر

لینک به ارسال

اشکان جان لرزش سر دنده اگه در زمان شتاب گیری بیشتر دیده میشه مربوط به پلوس هست( که باز خود پلوس منظور همون  قسمت مشعلی و سه شاخه ای است که تو مشعلی حرکت میکنه و بعضی وقتها هم یک فنر سر این سه شاخه هست در میرهدیا میشکنه که باید پلوس باز بشه تا مشخص بشه ایراد کجاست)

و نوع دیگه لرزش دنده اگه همزمان فرمون هم میزنه میتونه مربوط به عدم بالانس چرخها باشه که چرخهای جلو در سرعتهای حدود 60 خودشو نشون میده و عدم بالانس چرخهای عقب در سرعتهای بالای 100

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/02/17, 01:11:57، اشکان گفته است :

باسلام وعرض ادب خدمت همه دوستان گلم من ۲۰۶تیپ ۲دارم مدل ۹۱ والان یه مدت هست که توی سرعت بالا ودحال حرکت سردنده ماشین خیلی شدیدمیلرزه اونم خیلی شدیدونمیدونم علت چیه خواهش میکنم ازدوستان اگرکسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه ممنون میشم چون امروزمتاسفانه مکانیک های ماواقعامکانیک نیستن والکی خرج میزارن رودست ادم وباهزینه های سنگین واقعاهیچ جوری قابل درک نیست بازم سپاس گذارم ازسایت خوب ۲۰۶ باراهنماییهای خوبش تشکر

در راستای گفته کاربر محترم (khordad) این را هم اضافه کنم در سرعت بالا باید طبق گفته دوست عزیز عمل نمایید ولی یه نوع لرزش هم در هنگام شتاب گیری وجود دارد که به خاطر زیاد بالا بودن ارتفاع خودور هست که با کمی کاهش ارتفاع در حد خیلی جزیی به طور کامل برطرف خواهد شد در ضمن دقت بفرمایید بعضی موقع ها لرزش در سرعت بالا میتواند مربوط پله شدن لاستیک هم باشد که شما مستلزم بررسی میباشد 

لینک به ارسال

سلام اساتید گرامی
من یه تیپ پنج مدل 84 دارم که مشعلی پلوس سمت راننده گشاد کرده بود که بردم مکانیکی با مکافات طبق رو از داخل سگ دست در آورد انگار پلوس تحت فشار طولی بود خلاصه بردم دادم تراشکاری داخلشو با الکترود استیل جوش داد و سنگ زد وقتی آوردم که مکانیک ببنده پلوس رو جا زد ولی طبق بازور جا رفت
خود مکانیک گفت مشعلی فرانسوی باید بگیری که حدود شانزده میلیمتر کوتاهتر از جدیدا هست
کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ خسته شدم از بس فنر پلوس شکوندم😥 ارتفاع ماشین هم چهار انگشت بالای لاستیک
خواهش میکنم اگه اطلاعاتی دارید دریغ نکنید

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

ماشین من مدل 90 تیپ 5 که 110000 کارکرده جدیدا تو دنده 4 که میرم سردنده شروع به لرزش میکنه و همراه با اون داشبورد و موتور هم میلرزه...ولی پامو که از گاز برمیدارم یا گاز میدم بالای 3000 تا لرزش متوقف میشه

بیشتر لرزش تو سرعت 65 تا 80 اتفاق میافته...ممنون میشم اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارید با من درجریان بزارید...ممنون

لینک به ارسال
در در 1396/04/28, 02:55:29، shayan s88 گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت دوستان

ماشین من مدل 90 تیپ 5 که 110000 کارکرده جدیدا تو دنده 4 که میرم سردنده شروع به لرزش میکنه و همراه با اون داشبورد و موتور هم میلرزه...ولی پامو که از گاز برمیدارم یا گاز میدم بالای 3000 تا لرزش متوقف میشه

بیشتر لرزش تو سرعت 65 تا 80 اتفاق میافته...ممنون میشم اگه اطلاعاتی تو این زمینه دارید با من درجریان بزارید...ممنون

باسلام

مشکل از مشعلی پلوس یا بلبرینگ سه شاخه مشعلیه

موفق باشید

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری