261 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام. من یه 206 تیپ 1 مدل 80 گرفتم ماشین تمیزیه ولی یه مشکل داره که خیلی رو مخه. تو سرعت 70 تا 80 اتاق میلرزه ذر سربالاییها و هنگام گاز خوردن بیشتره اما تو سرپایینی کمتر. فنر پولوس هم عوض کردم دسته موتورمم سالمه. لطفا راهنماییم کنیید. یهجا بردم گفت باید پولوسها عوض بشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

يه نظر كوچولو بده 4 تا چرخت رو بالانس بزنن و جاهاشون رو عوض كن شايد جواب بده

من اين اتفاق برام افتاده بود 405 داشتم بين 120 تا 140 مي لرزيد بالانس زدم درست شد

لینک به ارسال

بله یادم رفت بگم هر چهار چرخم بالانس کردم جاهاشونم عوض کردم فایده ای نداشت.

لینک به ارسال

سلام به دوست عزيزم منم اين مشكله داشتم كه با عوض كردن كوزه اي پلوس و سه شاخ مشكلم حل شد البته صرفه به اينه كه كل پلوسو عوض كني

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز من هم همين مشكل رو داشتم و دوستان حسابي منو شرمنده كردن و دقيقا چيزهايي كه نوشتن درست بود و من هم بردم تعميرگاه و درست شد مي تونيد تو http://ir206.net/topic-t608.html

مطالب رو بخونيد

واسكازين رو چك كن و همچنين سه شاخ پلوس و مخصوصا فنر داخل شفت رو بده چك كنن

با تشكر

لینک به ارسال

سلام احتمال داره جایی که سه شاخه پلوس قرار داره(منظور جای بلبرینگ های سه شاخه) ساییده شده باشه که به اصطلاح میگن کچل کرده وقتی پلوس رو باز کردی ببر تراشکاری بهت جاهای ساییده شده رو جوش میریزه دوباره جوشها رو سنگ میگیره میشه مثل روز اولش حدود 15 تومان هم بیشتر هزینه نمیشه ولی اگه بخوای پلوس نو بخری سمت راننده 105 تومان و سمت راست که بلندتر هم هست 125 تومان در میاد.

لینک به ارسال

مشکل از سر پلوس هستش هم با خرید کردن میشه حل کرد هینکه با بردن به تراشکاری میشه حلش کرد این مشکل شما موقعی که ماشینت در سرعت 80 و رو به بالا هستش نشون میده اگه تو همون سرعت خلاص کنی دنده رو دیگه لرزش نداره اگه اینطوریه شک نکن که از سر پلوس هستش

لینک به ارسال

اگه در حین حرکت احساس کنی که کمک های عقب میکوبه به خاطره چیه حتی تو کوچکترین دست اندازا.باد چرخارم تنظیم کردم درست نشد

206 من صندوقدار نیست

لینک به ارسال
اگه در حین حرکت احساس کنی که کمک های عقب میکوبه به خاطره چیه حتی تو کوچکترین دست اندازا.باد چرخارم تنظیم کردم درست نشد

206 من صندوقدار نیست

اگر صدای تلاق تلاق همراه با ضربه باشه احتمال خرابی بلبرینگ اکسل هست

مورد دیگه خرابی کمک یا بوش کمک میتونه باشه

لینک به ارسال

سلام دوستان

ماشين من تيپ 2 مدل 87 موقعي كه از سفر برگشتم بعد از يه رانندگي 9 ساعته مداوم موقعي كه دنده را يك ميزنم شروع حركتم با لرزش همراه وتوي دندههاي بعدي مشكلي نيست فقط ابتداي حركت يكي از دوستام ميگه ممكنه به خاطر رانندگي طولاني در ترافيك ودرگير بودن مداوم ديسك وصفحه روي ديسك سوخته باشه وبعد ازمدتي خوب ميشه نظر شما چيه ؟

ممنون از راهنماي شما

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری