بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

Meysam63310

روشن ماندن چراغ نور بالا

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

6 ارسال در این موضوع قرار دارد

باسلام

دوست من يه تيپ 2 داره كه توي روز وقتي با دسته نوربالا ميزنه ، گاهي وقتا چراغ روشن ميمونه

بايد چندبار باز با دسته نور بزنه تا خاموش بشه

مشكل از چي هست و چجوري قابل برطرف شدن؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش تا جایی که من میدونم این مشکل نیست و یه آپشن که بهش میگن چراغ راهنمایی تا درب منزل!به این صورت که پس از خاموش کردن چراغها و ماشین با زدن دسته راهنما به سمت بالا (همون نور بالا)چراغ های ماشین چند ثانیه روشن میمونن و خودشون پس از چند ثانیه اتوماتیک خاموش میشن و خیلی هم به کار میاد به نظرم

لینک به ارسال

باسلام

دوست من يه تيپ 2 داره كه توي روز وقتي با دسته نوربالا ميزنه ، گاهي وقتا چراغ روشن ميمونه

----------------

سلام داداشی گلم

اگه موتور ماشین روشن باشه تا جایی که من اطلاع دارم مربوط به دستک چراغ میشه، بعد مدتی زیاد میشه و در نهایت باید دستک تعویض بشه.

لینک به ارسال

مشکل از رله ی داخل BSM هست. اگر مدل پایینی برند Siemens باشه قابل تعمیر و اگر مدل بالایی با برند Delphi باشه باید تعویض بشه.

این مشکل رفته رفته بیشتر شده و در برخی مواقع به هیچ عنوان روشن و یا خاموش نمی شود و باید به BSM ضربه بزنید تا رله آزاد بشه.

در ضمن تاپیک این بحث وجود داشت : http://ir206.net/206-f71/topic-t1482.html#p1004

جستجو کنید

لینک به ارسال

باسلام

سلام

مشکل معمولا از خوده دسته راهنماست چون کام 2000 به ایران راحتی ها خراب نمیشه! thumbsup2.gifthumbsup2.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/thumbsup2.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

در تاپیک مربوطه ادامه دهید.

ضمنا راه حل این مشکل در تاپیک وجود دارد.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.