MojtabaSD

توتال ایرانی یا اماراتی

<t>توتا ایرانی یا اماراتی</t>   185 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>توتا ایرانی یا اماراتی</t>

• توتال 7000 ایرانی
      70
    • توتال 7000 اماراتی
      115

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

114 ارسال در این موضوع قرار دارد

240652
238733
238732
238446
238442
229967

این توتال های فلزی که توی ایران هست توتال اصل و واقعیه، منتها نمایندگی نداره، یه بازرگانی به نام بازرگانی پانته آ واردش میکنه، قضیه اش مثل ماشین های کره ای هست. مثلا هیوندا توی ایران نمایندگی واقعی نداره، فقط وارد میشه و شرکت وارد کننده اسم خودشو گذاشته نمایندگی. یا گوشی های اپل که فقط وارد میشن و وارد کننده شده نمایندگی.

روغن های پلاستیکی توتال واقعی نیستن. البته روغن بسیار خوبو با کیفیتیه. به نظر من زمانی که بهران و توتال قرار داد خودشون رو به هم زدن و توتال ول کرد و رفت ، بهران بازم با همون فرمول پیش رفت و مواد افزودنی رو از جای دیگه گیر اورد و به تولید اون روغن ادامه داد و احتمالا بهران سوپر پیشتاز هم عین فرمول توتال 7000 قدیمی هست. برای همین الان توتال 7000 ایرانی روی SL مونده ولی توتال واقعی SN شده. این میتونه دلیل اون کپی پیست شدن باشه چون صرفا بهران سوپر پیشتاز همون فرمول و مواد توتال 7000 رو داره. حتی قیمت توتال ایرانی و بهران سوپر پیشتاز هم یکیه!

این تاپیک هم واقعا بی محتوا و فاقد بار علمی هست + اینکه تکراری هست، هر مبحثی پیرامون این موضوع میتونه تو تاپیک روغن موتور بررسی بشه به نظر من نیاز به تاپیک جدا نیس

من الان تناقض شدیدی برام پیش اومده، این توتال فلزی هیچ جایی اثری ازش نیست، تو سایت های معتبر مثل آمازون هم برای فروش نیست، حتی دیجیکالا هم پلاستیکیش رو داره گرونتر میفروشه، خوب صد در صد یه ماجرایی داره، هیچ بعید نیست مثل این سیگارهایی که تو کردستان عراق یه مدت پر میکردن و به اسم برندها میفرختن باشه

آره عزیز روغن بازیافتی هست بدرد نمیخوره

سایت همسایه هم داخله دو تا لیوان جفتشو کنار هم ریختن برید ببنید . . .

من خیلی دوست دارم بدونم شما چرا هرجایی حرف از روغن موتوره میگید توتال فلزی روغن بازیافتیه؟ و هیچ مستندی هم ندارید؟

کیفیت یک روغن عالی رو زیر سوال میبرید...

این که بحث نداره شما فکر میکنی روغن بازیافتی نیست تصفیه شده نیست . بخر بریز لذتشو ببر ...

دوست عزیز من خودمم همین توتال ایرانی یا همون به توتال رو میریزم ولی شما از کجا مطمعنید اینی که داخل ایران هست بازیافتی نیست؟

داداش مملکت به این خر تو خری که فکر میکنید نیست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

240652
238733
238732
238446
238442
229967

این توتال های فلزی که توی ایران هست توتال اصل و واقعیه، منتها نمایندگی نداره، یه بازرگانی به نام بازرگانی پانته آ واردش میکنه، قضیه اش مثل ماشین های کره ای هست. مثلا هیوندا توی ایران نمایندگی واقعی نداره، فقط وارد میشه و شرکت وارد کننده اسم خودشو گذاشته نمایندگی. یا گوشی های اپل که فقط وارد میشن و وارد کننده شده نمایندگی.

روغن های پلاستیکی توتال واقعی نیستن. البته روغن بسیار خوبو با کیفیتیه. به نظر من زمانی که بهران و توتال قرار داد خودشون رو به هم زدن و توتال ول کرد و رفت ، بهران بازم با همون فرمول پیش رفت و مواد افزودنی رو از جای دیگه گیر اورد و به تولید اون روغن ادامه داد و احتمالا بهران سوپر پیشتاز هم عین فرمول توتال 7000 قدیمی هست. برای همین الان توتال 7000 ایرانی روی SL مونده ولی توتال واقعی SN شده. این میتونه دلیل اون کپی پیست شدن باشه چون صرفا بهران سوپر پیشتاز همون فرمول و مواد توتال 7000 رو داره. حتی قیمت توتال ایرانی و بهران سوپر پیشتاز هم یکیه!

این تاپیک هم واقعا بی محتوا و فاقد بار علمی هست + اینکه تکراری هست، هر مبحثی پیرامون این موضوع میتونه تو تاپیک روغن موتور بررسی بشه به نظر من نیاز به تاپیک جدا نیس

من الان تناقض شدیدی برام پیش اومده، این توتال فلزی هیچ جایی اثری ازش نیست، تو سایت های معتبر مثل آمازون هم برای فروش نیست، حتی دیجیکالا هم پلاستیکیش رو داره گرونتر میفروشه، خوب صد در صد یه ماجرایی داره، هیچ بعید نیست مثل این سیگارهایی که تو کردستان عراق یه مدت پر میکردن و به اسم برندها میفرختن باشه

آره عزیز روغن بازیافتی هست بدرد نمیخوره

سایت همسایه هم داخله دو تا لیوان جفتشو کنار هم ریختن برید ببنید . . .

من خیلی دوست دارم بدونم شما چرا هرجایی حرف از روغن موتوره میگید توتال فلزی روغن بازیافتیه؟ و هیچ مستندی هم ندارید؟

کیفیت یک روغن عالی رو زیر سوال میبرید...

این که بحث نداره شما فکر میکنی روغن بازیافتی نیست تصفیه شده نیست . بخر بریز لذتشو ببر ...

دوست عزیز من خودمم همین توتال ایرانی یا همون به توتال رو میریزم ولی شما از کجا مطمعنید اینی که داخل ایران هست بازیافتی نیست؟

بخاطر تحریم ها صنعت نفت خیلی عقب مونده هستش حتی مواد افزودنی روغن ها رو هند و چین وارد میکنن در کل چون روغن 206 تمام سنتیک هستش و در طی فرآیند خاصی تولید میشه و از نفت نیست توصیه میشه از سطح کیفی sm و sn استفاده شود و توتال 9000 و موبیل 1 یا کاسترول اگر بهران یا پارس و غیره خوب بودن در مسابقات فرمول 1 تبلیغ میکردن :tofang: بهران چیزی جز رسوب برای موتور نداره

لینک به ارسال

در ضمن نفت ایران ترش و اسیدی و سنگین ه کیفیت پایین تر نفت برنت دریای شمال ه

لینک به ارسال
در در 1395/05/03, 13:46:13، matin2000 گفته است :

من قانون وقبول دارم قانون میگه که :

در اجراي مفاد ماده 3و 2 قانون ارتقاء کیفی تولید خودرو و سایر تولیدات صنعتی داخلی مصوب /3/5 1389 مجلس شوراي اسلامی ، مفاد تبصره 2 ذیل ماده 6 قانون اصلاح قوانین و مقررات سازمان ملی استاندارد ایران مصوب سال 1371 و همچنین مصوبات شورایعالی استاندارد ، کیفیت کلیه کالاهاي صنعتی ، خودروها ، قطعات خودرویی وکالاهاي مصوب شورایعالی استاندارد وارداتیبه کشور باید به تایید سازمان ملی استاندارد ایران برسد

:cheerleader3::loveshower::greenstars:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری