مهدي

مباحث مربوط به پمپ بنزین،شناور بنزین(نمایشگر بنزین) و باک

1,185 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان...امروز از شلنگ سر ریل سوخت تست فشار گرفتم شد 3.5 مکانیک گفت ک فشار پمپت کمه نظر شما چیه پمپو عوض کنم یا این فشار خوبه؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، nima.rhn گفته است :

سلام دوستان...امروز از شلنگ سر ریل سوخت تست فشار گرفتم شد 3.5 مکانیک گفت ک فشار پمپت کمه نظر شما چیه پمپو عوض کنم یا این فشار خوبه؟؟

اون یه چیزی گفته برای خودش.فشار خوبه دستش نزن

وقتی مشکلی نداره چرا باید تعویض کرد؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Hamid00560 گفته است :

اون یه چیزی گفته برای خودش.فشار خوبه دستش نزن

وقتی مشکلی نداره چرا باید تعویض کرد؟

ماشین وقتی میخوای شتاب بگیری و دور موتورو بالا میبری خفه گاز میخوره و دور موتور خیلی یواش بالا میره یه صدایی میده انگار بنزین بهش کم میرسه صفر تا صد ماشین هم بالای ۲۰ ثانیه میشه 

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 5 دقیقه قبل، nima.rhn گفته است :

ماشین وقتی میخوای شتاب بگیری و دور موتورو بالا میبری خفه گاز میخوره و دور موتور خیلی یواش بالا میره یه صدایی میده انگار بنزین بهش کم میرسه صفر تا صد ماشین هم بالای ۲۰ ثانیه میشه 

فشار ۳ونیم طبیعی هست اما به شرطی که زمانی که ماشین خاموشه فشار  پشت ریل سوخت افت نکنه

و دوم  اینکه وقتی هم سوییچ روشنه و بعد چند کیلومتر رانندگی که پمپ داغ هست فشار افت نکنه

اگه صدای سوت  از پمپ میاد نشانه نیمسوز شدنشه

اول تست های بالا رو انجام بدید اگه فشار افت داشت و صدای سوت میومد مشکل از پمپه

ضمنا تعویض فیلتر بنزین و شست و شوی انژکتور هم بی تاثیر نیست.هزینه کمی داره و ممکنه ایراد ازینجا باشه

علت قدرت کم خودرو شما ممکنه از جاهای دیکه هم باشه.صرفا نمیشه چشم بسته گفت پمپ بنزین خرابه

ویرایش شده در توسط Hamid00560
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، Hamid00560 گفته است :

فشار ۳ونیم طبیعی هست اما به شرطی که زمانی که ماشین خاموشه فشار  پشت ریل سوخت افت نکنه

و دوم  اینکه وقتی هم سوییچ روشنه و بعد چند کیلومتر رانندگی که پمپ داغ هست فشار افت نکنه

اگه صدای سوت  از پمپ میاد نشانه نیمسوز شدنشه

اول تست های بالا رو انجام بدید اگه فشار افت داشت و صدای سوت میومد مشکل از پمپه

ضمنا تعویض فیلتر بنزین و شست و شوی انژکتور هم بی تاثیر نیست.هزینه کمی داره و ممکنه ایراد ازینجا باشه

علت قدرت کم خودرو شما ممکنه از جاهای دیکه هم باشه.صرفا نمیشه چشم بسته گفت پمپ بنزین خرابه

ممنون از راهنمایی شما

صبح ها مشکلی با استارت ندارم و ماشین تک استارت روشن میشه 

ماشین وقتی سرده شتاب نسبتا خوبی داره ولی یه مدت ک کار میکنه و گرم میشه شتاب افت میکنه ک من فکر میکردم از کویل باشه ولی امروز مکانیک گفت ک مشکل پمپه 

انژکتورهارو شستم شمع نو وایر نو  و سنسورا هم هیچ مشکلی ندارن 

و این ک چند مدت پیش سیم مثبت پمپ بنزین از توی سوکت بی اس ام اب شده بود ک برا تعمیرش پیش یه برقکار خبره مراجعه کردم گفت ک پمپتو حتما عوض کن نیمسوز شده و امپر زیاد میکشه بخاطر همین سیم اب شده من تقریبا ۶ ماهه ک یه پمپ کامل خریدم و پمپ قبلیمو فقط بخاطر خراب بودن درجش عوض کردم بخاطر همین باور نشد ک توی ۶ ماه پمپ نیمسوز شده باشه و پمپو عوض نکردم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری