mehr201159

تاپیک جامع فیلتر بنزین 206 (نوع،زمان تعویض و...)

125 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>من هر 10000 كيلومتر صافي رو عوض ميكنم و سركان ميندازم.به نظرم تو اين كيلومتر عوض كردن استاندار تره.هزينه اي هم كه نداره. 5 6 تومن.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظور من با هر دفعه تعویض روغن صافی بنزین تعویض می شه

لینک به ارسال

منظور من با هر دفعه تعویض روغن صافی بنزین تعویض می شه

سلام

نظر دوستمون خیلی عالیه.بهترین زمان موقع تعویض روغنه.

لینک به ارسال

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>دوستان من به تازگی شیلنگ های صافی بنزین رو به علت گشاد شدن و پارگی عوض کردم.همیشه هم از فیلتر سرکان استفاده میکردم.جالبه بدونید بعد اینکه مکانیکم شیلنگ ها رو عوض کرد صافی بنزین نو رو هم انداخت باز هم صافی تو جاش لق میزد.صافی بنزینم باز هم سرکان بود.مکانیکم گفت برو یه صافی دیگه بخر.خریدم و به راحتی نصب شد مثل روز اول.

من دیگه صافی بنزین سرکان نمیخرم.چون شاید صافی بنزین سرکان باعث خرابی شیلنگ های من شده بود.

لینک به ارسال

سلام دوستان

امروز فیلتر سوخت را تعویض کردم با کار کرد 13000

با اینکه همش بنزین سوپر مصرف میکنم فیلتر خیلی کثیف شده بود خلاصه من که دیگه هر 5000 تا تعویض میکنم با این وضعیت بنزین

خود تعویض روغنیه یه غیلتر پیشنهاد کرد که اسم یه سری ماشن از جمله:405 و تندر هم توش بود و جنس پلاستیکی داشت

یه نمونه دیگه داشت که اسم 206 ,207,407,406 روش بود و فلزی بود من هم گفتم همونو که اسم 206 روش هست بنداز قیمت جفتشون هم 6 هزار بود

به نظرتون کدوم فیلتر بهتر بوده؟

------------ ادغام شده در تاریخ دوشنبه تیر 17, 92 9:28 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

سلام دوستان

با اینکه همش بنزین سوپر مصرف میکنم فیلتر خیلی کثیف شده بود خلاصه من که دیگه هر 5000 تا تعویض میکنم با این وضعیت بنزین

خود تعویض روغنیه یه غیلتر پیشنهاد کرد که اسم یه سری ماشن از جمله:405 و تندر هم توش بود و جنس پلاستیکی داشت

یه نمونه دیگه داشت که اسم 206 ,207,407,406 روش بود و فلزی بود من هم گفتم همونو که اسم 206 روش هست بنداز قیمت جفتشون هم 6 هزار بود

لینک به ارسال

سلام دوستان

------------ ادغام شده در تاریخ دوشنبه تیر 17, 92 9:28 pm ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

سلام دوستان

سلام

بهترین نوع فیلتر پژو سیتروئن تو بسته بندی سفید پژو سیتروئن هست که ساخت برزیل هستش و اکثر نمایندگی ایساکو دارن.

لینک به ارسال

سلام دوستان

امروز صافی بنزین رو بعد از 12000 km عوض کردم حسابی کثیف شده بود این هم عکسا :

فلش سبز بنزین معمولی تمیز

فلش قرمز بنزین سوپر داخل صافی قبلی

فلش مشکی فیلتر قبلی

صافی جدید هم همون پاکت آبیه هست

لینک به ارسال

فیلتر بوش تو جعبه زرد رنگ هم کیفیت بالایی داره.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

لینک به ارسال

سلام.

دیروز یک صافی بنزین ایرانی با نام Tam Filter به قیمت 4800 گرفتم بعد ترجیح دادم فیلتر اصلی رو نصب کنم.

این صافی ایرانی رو هم باز کردم تا ببینم کلا صافی بنزین چطور چیزیه.

از قسمت خروجی بازش کردم اونم با چه مصیبتی.

شما هم اگه کنجکاوید ببینید:

1373675228.jpg1373675228.jpg"><a href=http://www.up.p4i.ir/uploads/1373675228.jpg' alt='URL>'>

1373674657.jpg1373674657.jpg"><a href=http://www.up.p4i.ir/uploads/1373674657.jpg' alt='URL>'>

لینک به ارسال

دست گلتون درد نکنه اگر یه روزی هم خاستید فیلتر اصلی را بندازید دور اون را هم باز کنید ببینیم چه فرقی داره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری