mehr201159

تاپیک جامع فیلتر بنزین 206 (نوع،زمان تعویض و...)

137 ارسال در این موضوع قرار دارد

منم از این نوع انداختم ولی فلزیش رو و قیمت ها یکسان بود!!!

فیلتر های خوبی هستن!

سعی کنید زود تر عوضش منید چون بنزین ها خیلی کثیفه!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من هر دو بار که میرم تعویض روغن، میخرم میبرم برام عوضش کنه. بنده خدا تعویض روغنیه میگه چون کیفیت بنزینا خرابه بهتره همینجوری که گفتم عوض کنی یعنی هر دو بار که روغن تعویض میکنی که میشه همون 14 15 هزارتا که دوستان گفتن.

لینک به ارسال

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>به نظر من با این وضع بنزینا و هوا و چیزای دیگه همون 10000 تا عوض کنید خیلی بهتره. من یه مدل قبلا گرفته بودم که بوش اسپانیایی بود. فکر می کنم صافی های خوبی باشن.

در ضمن اگه روغن توتال اصلی استفاده می کنید نیازی نیست رو 7000 تا عوضش کنید، بیشتر از این حرفا کار می کنه. تازه بعد از این کیلومتر شروع می کنه به رسوب زدایی از موتور.

لینک به ارسال

سلام دوستان

من چند وقت پیش چنین بلایی سرم اومد و پمپ بنزینم سوخت . الان یه پمپ بوش گذاشتم و بهترین کار اینه که دوره ای صافی رو چک کنید وگر نه بلای من سرتون میاد .

لینک به ارسال

دوستان من دیروز صافی رو عوض کردم 10.000 تا کار کرده بود ، انقدر کثیف شده بود که باد کرده بود و به سختی از جاش بیرون اومد ، با این وضعیت بنزین لازمه هر 5.000 تا عوض شه

شانس اوردن پمپه بنزینو نسوزوند

صافیم هر شرکتی بود

لینک به ارسال

اگر فیلتر جنس خوب باشه و نزارید بنزین به تهش برسه به راحتی 20000 کیلومتر جواب میده.کلا تعویض اقلام مصرفی مثل روغن یا انواع فیلترها زودتر از موعد مقرر فقط دور ریختن الکی پوله.......

لینک به ارسال

دیروز این فیلتر بنزین رو از نماینده ایساکو تهیه کردم.

تو سایتش میگه 6 تومن، نمایندش داد 12 تومن! cry.gifcry.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/cry.gif' alt='URL>'> بگذریم...

روش نوشته ساخت برزیل هست.

وقتی خواستم عوضش کنم، دیدم اونی که روی ماشین بود از نوع فلزی و از جنس آلومینیوم بود!

از شما ها، کسی از این فیلتر فلزی هم آمار داره؟

یه عکس ازش میذارم. اینهم ساخت برزیل هست.

یه نکته مهم: فیلتر نو رو قبل از نصب از یه ورش که توش فوت کردم، هوا به راحتی از سمت دیگش خارج میشد.

این فیلتر فلزی رو بنزینش رو کاملا تحلیه کردم و وقتی مثل قبلی توش فوت کردم، بسختی هوایی از سمت دیگه خارج میشد. فقط وقتی لپهام رو سفت میکردم و با فشار بیشتر توش فوت میکردم، هوایی بسختی مبادله میشه! بیچاره موتور پمپ بنزینم!cry.gifcry.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/cry.gif' alt='URL>'>

سلام

فلزی و پلاستیکی تفاوتی ندارن

اگر صافی قبلی شما به راحتی هوارو عبور میده دلیلش برتری نیست دلیلش اینه که خاصیتش رو از دست داده !

نگران نباشید

جنس خوب ولی کمی گرون خریدید.

در حال حاضر برزیل می زنه این قطعه رو.

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام من راجه فیلتر شنیدم هر 6000 تا که من با هر بار روغن عوض کردن عوضش میکنم.و به دوست عزیز که راجه روغن نظر داد که 7000 بیشتر از این کار میکنه باید بگم که سخت در اشتباهید و به این فکر کنید که وقتی رو کیلومتر 7000 تا کار کرد چقد موتور درجا کا کرد؟چقد تو ترافیک موندید؟ اینا کیلومتر نمیندازه ولی روغن داره کار میکنه پس به این نتیجه میرسیم که موتور زدایی میکنه! و قرارم نیست سریع خودشو نشون بده که فک کنید این کار خوبه با این کار کم کم به موتور اسیب میزنید.

لینک به ارسال

اگر فیلتر جنس خوب باشه و نزارید بنزین به تهش برسه به راحتی 20000 کیلومتر جواب میده.کلا تعویض اقلام مصرفی مثل روغن یا انواع فیلترها زودتر از موعد مقرر فقط دور ریختن الکی پوله.......

من هر هفته باک رو پر میکنم و وقتی بنزین میزنم باک 22 23 تا داره و خالی نمیشه ولی با این حال اون بود وضعیت صافی بنزینه ماشینم........

لینک به ارسال

من هر هفته باک رو پر میکنم و وقتی بنزین میزنم باک 22 23 تا داره و خالی نمیشه ولی با این حال اون بود وضعیت صافی بنزینه ماشینم........

وضعیت صافی اگر اون نباشه باید تعجب کرد. چون اصلا کارش همینه که آشغالها و مواد زائد رو جمع کنهhappy.gifhappy.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/happy.gif' alt='URL>'> البته خب با 10 هزارتا کارکرد اینطور که شما میگی خیلی اوضاعش خراب بوده

حالا اینکه بنزین اون کیفیت لازم رو نداره چیزیه که همه میگن ولی سوالی که برای من پیش اومده چطور این بنزین بی کیفیت تونسته استاندارد بگیره! یا استاندار ما از حد لازم پایینتره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری