208

مباحث و مشکلات مربوط به ترمز دستی 206 (رگلاژ ، میکروسوئیچ و...)

152 ارسال در این موضوع قرار دارد

کسی نیست راهنمایی کنه؟!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان کنجکاو شدم کسی میدونه چرا وقتی ترمز دستی رو میکشیم ارتفاع ماشین میاد بالاتر ؟! و وقتی میخوابونیم متقابلا ماشین ارتفاش کم میشه ؟!

گاها شده وقتی ترمز دستی رو میخوابونم ماشین انگار که از زیرش یه سنگی چیزی که زیر چرخ بوده برداشته میشه و یهو میفته پایین !!

لینک به ارسال

شما در حال دنده عقب و حرکت وقتی دستی رو می کشی اکسل عقب کمی به سمت جلوی ماشین کشیده میشه در نتیجه تا انتها باز شده و بالا می ماند که بعد از خوابوندن دستی دوباره امکان به عقب رفتنش فراهم میشه و اکسل جمع میشه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز اهرم دستی رو به ارومی بکشید باید حدود 3 تا 4 دنده بالا بیاد اگه بیشتر بود باید از داخل کاسه چرخ رگلاژ بشه نه از کنار دستی باید مقدار سایش لنت با رگلاژ جبران بشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
سلام من 206 تیپ6 دارم ترمز دستتیش ضعیف عمل میکنه لنتهاشم نو اورژیناله زیاد هم بالا نمیاد ولی خوب نمیگره کسی میدونه چـرا؟

لینک به ارسال

سلام من 206 تیپ6 دارم ترمز دستتیش ضعیف عمل میکنه لنتهاشم نو اورژیناله زیاد هم بالا نمیاد ولی خوب نمیگره کسی میدونه چـرا؟

سلام

شما چطوری تست کردین؟

دستی رو با یه کم زور ،محکم بکشین بالا بعد بذارین روی D

ماشین نباید حرکت بکنه

یا اینکه تو شیب ترمزدستی باید بتونه ماشین رو نگه داره

ترمزدستی رو تو شیب محکم بکشید بالا.

معمولی بهش زور نزنین

اینقدر محکم هم نشه که موقع پایین اوردن مشکل پیدا بشه

لینک به ارسال

سلام...

از کلید ترمز دستی نیست چون اگه بود فقط چراغ ترمز دستی روشن میشد و چراغ STOP دیگه روشن نمیشد.

2 دلیل داره :

1 : به دلیلی روغن ترمز ماشین شما کم شده که باید به اون اضافه کنید

2: لنت های ماشین شما در حال تمام شدن هست. ( در تیپ 5 و 6 چون هر 4 چرخ دیسک هست زمانی که لنت های 4 چرخ از نیمه کم تر بشه سطح مایع روغن ترمز پایین میاد )

سلام آقا حسام گل rose.gifrose.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/rose.gif' alt='URL>'>

وقتی در حال حرکت دستی بکشید STOP روشن نمیشه ؟!؟!

دقیقا همین حالت پیش میاد دیگه.

روغن ترمز رو بعد از تعویض لنت و هوا گیری هفته ی قبل چک کردم ولی هنوز مشکل پابرجاست !

اردتمندم آقا حسام hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

محمد جان داداش با توجه به صحبتات

شما برو سروقت مخزن پمپ ترمز اگه توجه کنی یه سوکت وصله بهش و کنار اون یه برامدگی پلاستیکی هست که در حقیقت توش یه ساچمه هست که نقش سنسور رو بازی میکنه

با پشت پیچ گوشتی یه چندتا تقه به اون برامدگی پلاستیکی بزن انشاالله درست میشه

اینم از تجربیات نصب برف پاکن فرمون راستیه بود!

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

لینک به ارسال

با سلام من تازه 206 تیپ 2 مدل 85 گرفتم . بردم معاینه فنی ، گفتن ترمز عقب و ترمز دستی ضعیفه و باید ریگلاژ بشه ولی گیر ندادن و کارت معاینه رو صادر کردن . میشه بگین چیکار باید بکنم و آیا خودم میتونم کاراش رو انجام بدم ؟

لینک به ارسال

سلام

من یه دست لنت عقب ارجینال خریدم . مکانیک لنتهای عقبو نگاه کرد گفت هنوز لازم نیست تعویض بشن. فعلا برو. فقط از داخل برام رگلاژش کرد. اولاش خوب بود با 3 یا 4 تا دنده قفل میکرد تو شیب 45 درجه Mrgreen.gifMrgreen.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/Mrgreen.gif' alt='URL>'> اما الان بعد از 4 ماه دوباره باید دستی رو تا سقف بکشم تا ماشین سرجاش بمونه. مشکل از چیه؟ این دفعه دومه که رگلاژ میشه و بعد از یه مدت رگلاژش در میره banghead.gifbanghead.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/banghead.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

سلام دوستان

دسته ترمز دستی فنر داره؟؟ نگهدارنده ای چیزی؟؟ وقتی ترمز ازاد هست دسته میلقه بالا پایین یه کم آزاد هس و وقتی ترمز دستی هم میکطم بازم یه مقدار بازی میکنه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری