208

مباحث و مشکلات مربوط به ترمز دستی 206 (رگلاژ ، میکروسوئیچ و...)

152 ارسال در این موضوع قرار دارد

سنسور روی مخزن روغن ترمز رو هم چک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم همین مشکلو دارم لنتم اوکیه نمیدونم از کجاست دیگه

لینک به ارسال

سلام...

از کلید ترمز دستی نیست چون اگه بود فقط چراغ ترمز دستی روشن میشد و چراغ STOP دیگه روشن نمیشد.

2 دلیل داره :

1 : به دلیلی روغن ترمز ماشین شما کم شده که باید به اون اضافه کنید

2: لنت های ماشین شما در حال تمام شدن هست. ( در تیپ 5 و 6 چون هر 4 چرخ دیسک هست زمانی که لنت های 4 چرخ از نیمه کم تر بشه سطح مایع روغن ترمز پایین میاد )

سلام آقا حسام گل rose.gifrose.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/rose.gif' alt='URL>'>

وقتی در حال حرکت دستی بکشید STOP روشن نمیشه ؟!؟!

دقیقا همین حالت پیش میاد دیگه.

روغن ترمز رو بعد از تعویض لنت و هوا گیری هفته ی قبل چک کردم ولی هنوز مشکل پابرجاست !

اردتمندم آقا حسام hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز. والا من دقیقا اطلاعی از چگونگی تعویض و دست مزدش ندارم.. شما بهتره به چندتا مکانیکی خبره مراجعه کنید، به 1دونه اکتفا نکنید..

خودم 4 5 ماه پیش خواستم خیر سرم دستی بکشم (هوای پاور اسلاید زده بود به سرم..)... یـــــــــــــــــــــــــــــــــک دستیـــــــــــــی کشیدم که دیگه پایین نمیومد.. با دو تا دستام انقدر زور زدم بالاخره اومد پایین... بعدشم که سیمم کلا شل و ول شد.. دیگه دستی خیلی شل شده بود.. بردم دادم دوباره رگلاژ کردن و درست شد و نیازی هم به تعویض نداشت. مخلص

لینک به ارسال

مهدی جان شل شدن با کنده شدن فرق داره اگه شل شده باشه با سفت کردن مهره پشت دستی سفت میشه ولی کنده بشه...

در ضمن ترمز دستی خیلی مهم تو امنیت و ایمنی ماشین اگه درست نصب نشه خدایی نکرده یه روز دیدی تو حالت پارک ماشین رفته....

لینک به ارسال
salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>دوستان می خواستم نحوه ریگلاژ ترمز دستی تیپ 2 را بدونم از توی کاسه چرخه یا از خود دسته ترمز دستی

لینک به ارسال

از خوده دسته ترمز دستي

اون قاب پشت ترمز دستي رو باز كن

بعد كه در آورديش اگه اشتباه نكنم يه پيچ شيش گوش داره

لینک به ارسال

سلام

رگلاتور سیلندر ترمز عقب ماشین افتاده و گم شده

آیا میتونم این قطعه رو گیر بیارم ؟

206 تیپ 2 مدل 85

لینک به ارسال

سلام دوستان

امروز اومدم ترمز دستی رو بکشم بالا دیدم یه چیزی تق صدا داد انگار سیمش پاره شد!یا شاید هم شل شد!

الان شل شده کاری هم انجام نمیده دیگه....فقط چراغ ترمز دستی پشت آمپر روشن میشه ولی اصلا ترمز دستی کار نمیکنه و لق شده

البته وقتی تا آخر آخر بالا میربم یه مقداری سفت میشه و درگیر میشه وماشین رو نگه میداره.

فعلا ماشین رو گذاشتم رو دنده

چکار باید بکنم؟

لینک به ارسال

دوستان ببخشید من دستی ماشینم طرف راننده خیلی ضعیف میگیره اما طرف شاگرد در حد انتظار میگیره که میشه باهاش دستی کشید اما رو به سمت راننده باید فرمون بدی.دستیشم خیلی سفته فکر کنم بخاطر طرف راننده باشه که ضعیفه از روز اول هم که خریدمش اینطوری بود تیپ5مدل 85.تابستون یادمه خواستم پیچ رگلاژ توی کنسول رو تنظیم کنم اما متاسفانه انگار سیمش گیر کرده بود و خیلی کم تکون میخورد ولی سمت شاگرد کاملا عادی عمل میکرد.میشه راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری