amir9474

پک لوک یا قطعات همرنگ بدنه

98 ارسال در این موضوع قرار دارد

به نظر من مشکی قشنگ تره مایشن یه جوری از ریخت میوفته

من خودم پمپ و پیستوله و رنگ از ماشینم دارم ولی این کارو نمی کنم .شایدم در آینده ..... نمی دونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
salam.gifدوستان من میخواستم یه چیزی رو اصلاح کنم اونم اینه که 206 سفارشی (غربیلک فرمان چرمی"روکش صندلی چرمی"موکت کفی و طرح دکوراتیو فلز یا چوب)میباشد واین پک لوکی که دوستان می فرمایند بصورت اورجینال بر روی 206 مدل لیمیتد موجود هست البته اینم عرض کنم که اگر این پک لوک اگر بصورت اورجینال هم باشه با کوچکترین برخورد با چیزی وشرایط آب و هوایی بعد از یه مدت قسمتهایی از رنگش میریزه من این قضیه رو تو بیشتر 206 های لیمیتد دیدم ودر ضمن بنظر من سیاه بودن اینها ابهت بیشتری رو به ماشین میده(البته این نظر شخصی منه و نظر بقیه دوستان هم محترمه)

لینک به ارسال

salam.gifبه نظر من ماشین اگه با دو رنگ متضاد ست بشه خیلی قشنگ میشه. مثلا ماشینی که سفید یا نقره ایه، اگه زه، ضربه گیر سپر، فلاپ آینه و... مشکی باشه خیلی خوشگل میشه. مخصوصا اگه شیشه ها هم دودی بشن. یا مثلا ماشین قرمز با سبز، زرد با قهوه ای، آبی با طوسی و...

اگه یه سری لوازم توی کاپوت رو هم همرنگ بدنه کنید که دیگه عالی میشه. مثل عکس زیر. البته اگه تودوزی و رودری ها رو هم با دو رنگ بدنه و داشبورد ست کنید دیگه محشر میشه.

اینم ماشین منه. هم از نمای بیرون و هم از نمای داخل کاپوت. داخل کاپوتش رو هم هم رنگ بدنه کردم. (البته تودوزی رو هم میخوام عوض کنم، ولی فعلا وقتش نیست)

i272753_03.jpg

i272754_02.jpg

i272755_01.jpg

فقط اگه خواستین در باطری و غیره رو رنگ کنین، اگه بدین نقاش خیلی بهتره، چون هم تمیزتر درمیاد و هم دوام رنگش بیشتره. من اسپری رنگ نقره ای گلریز خریدم خیلی خوب بود. ولی یه مارک دیگه گرفتم، پدرمو درآورد.

لینک به ارسال

به نظر من مشکی باشن خیلی قشنگ تره یه سفید هم دیدم رنگ کرده بود یا به قول شما لیمیتد بوده ماشینش اصلا جالب نشده بود

خیلی زشت میشه البته شاید رنگ های دیگه بهتر بشه یا حداقل اگه ماشینتون ارت داره و اسپرته این کارو بکنید بهتره تا ماشین فابریک

لینک به ارسال

من هم از این پک لوک خوشم نمیاد ولی امروز یه 206 صندوق دار سفارشی خاکستری با سپر GT دیدم وحشتناک خوشگل بود. تا 10 دقیقه داشتم نگاش میکردم. خیلی رفتم تو کف نمی دونم بخاطر رنگش بود یا سپر

لینک به ارسال

درسته V8 لیمیتد پک لوکه ولی V8 سفارشی عادی

بنظر من پک لوک فقط به سری رنگهای خاص میاد

مثلا پک لوک خاکستری متالیک خیلی زیباست, نقره ای پک لوک هم خوشگل میشه, رنگهای اسپرت مثل آلبالویی ، گوجه ای و آبی کربنی که جای خود دارد... اما با سفید پک لوک حال نمیکنم

لینک به ارسال

رینگاش تورنادو بود با لاستیک میشلن به نظر میومد همه چیز فابریک کارخونه باشه. نمی دونم چرا عکس ازش نگرفتم. خیلی خوشگل بود نوار نقره ای دوره توری سپرش هم بیش از حد برق میزد و زیبایی 2 چندانی بهش داده بود.. کسی از دوستان پک لوک سفید با سپر GTداره عکسش رو ببینینم

لینک به ارسال

خدایی با اینکه ماشین رو خیلی قشنگ میکنه اما به همون نسبت نگهداری سخت میطلبه

اگه خدای نکرده سپر بگیره یه گوشه دیوار یا ستونی توی پارکینگ و لک بیوفته روی ضربه گیرهای سپر اونوقته که قیافش از همون سپرهای رنگ سیاه هم بدتر میشه و ماشین رو خورده نشون میده

من که خودم سپرها و ضربه گیرهای سمندlx رو همرنگ کرده بودم برای همین خط و خش ها مجبور شدم کل نوارها رو دوباره با مشکی عوض کنم تا ماشین رو زخمی نشون نده

لینک به ارسال

به نظر من پک لوک زمانی که به 206 میاد که کمی 206 عضله ای باشه یعنی یه مقدار روی بدنه کار شده باشه

لینک به ارسال

سلام دوستان

آقا منم میخوام همینکارو روی 206 sd انجام بدم

اما دستگیره درها رو نمیخوام انجام بدم.به نظرتون قشنگ میشه؟

در ضمن فکر میکنید اگه تغیرشون بدم نمای ماشین بهتر میشه؟منظورم اینه ممکنه وقتی مشکی نگهش دارم نمای بهتری داشته باشه؟

بیشتر نگرانم که ماشین زشت بشه یا نماش گرفته بشه

توی عکس ها که قشنگ میشن.اما خیلی ها بم گفتن نکنم.نقاش بم 70-80 واسه سپر جلو عقب زه کنار و فلاپ آینه گفته.قیمتش خوبه؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری