مهدي

صدا از گیربکس و سیستم انتقال قدرت(جامع)

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

1,015 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان سلام

پدال كلاج (206 تيپ3) موقع فشردن در حالت خلاصي كلاج يه صدا مانند قرچ قرچ ميده و در حالت فشردن پبيشتر اين صدا ديگر نيست ، علت آن چي ميتونه باشه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوستان سلام

پدال كلاج (206 تيپ3) موقع فشردن در حالت خلاصي كلاج يه صدا مانند قرچ قرچ ميده و در حالت فشردن پبيشتر اين صدا ديگر نيست ، علت آن چي ميتونه باشه ؟

با سلام

از دوستان یه مشکلی واسش پیش اومده

وقتی کلاج و میگیری صدا نمیاد وقتی که رها کردی کلاج و صدای تر تر از گیربکس میاد خودش گفت صفحه دیسک و کلاج بلبرینگ و رغن و تعویض کردم یه مدتی صدا قطع شد ولی دوباره شروع شد .از چی میتونه باشه .چقدر هزینش میشه؟

لینک به ارسال
دوستان سلام

با سلام

از دوستان یه مشکلی واسش پیش اومده

وقتی کلاج و میگیری صدا نمیاد وقتی که رها کردی کلاج و صدای تر تر از گیربکس میاد خودش گفت صفحه دیسک و کلاج بلبرینگ و رغن و تعویض کردم یه مدتی صدا قطع شد ولی دوباره شروع شد .از چی میتونه باشه .چقدر هزینش میشه؟

احتمالا باز هم از بلبرینگ کلاچه

جنس نامرغوب بستن یا بلرینگ مشکل داشته

لینک به ارسال
دوستان سلام

سلام

خود پدال این صدا رو میده؟

احتمالا اتصالاتش خشک شده و نیاز به کمی روغن کاری و چرب کردن داره

برای این کا از اسپری مدار شور چرب هم میشه استفاده کرد

لینک به ارسال

سلام همون بلبرینگ بجه ها راست میگن چون منم همین مشکلو داشتم گزاشتم موقع عوض کردن صفحه اونو 10 گرونتر گرفتم ولی توپ توپ شد

الانم بخای بلبرینگ عوض کنی اجرت عوض کردن صفحه رو ازت میگیرن

لینک به ارسال

سلام دوستان.

به نظر من موقعی که شما خواستی دیسک و صفحه رو تعویض کنی اورجینال بنداز که حدود 20 تومن گرونتر از والو هستش. داخل جعبه اورجینال همون والو هستش ولی بلبرینگ قوی تره نسبت به والو های معمولی(جعبه سبز) داره.این باعث میشه برا کسایی که زیاد کلاج میگیرن بلبرینگ عمر بیشتری کنه و تا آخر صفحه همراه شما باشه! وگرنه قبل از اتمام صفحه بلبرینگ به صدا میفته و خورد میشه و شما تو خیابون میمونی + هزینه جرثقیل و ...

پس 20 تومن بیشتر دادن ارزششو داره!

لینک به ارسال

سلام من یک تیپ5 89 دارم الان مدتی هست که وقتی دور موتور در دنده یک پر میشه که بزنم دنده2 صدای گوش خراش بدی از گیربکس شنیده میشه که فکر کنم مال کشویئی دنده هست ...میخواستم مطمئن شم همین هست یا نه؟؟؟

در سایر دنده ها صدایی نمیاد ..میدونم مال این هست که فشار اومده بهش...راه حل کسی میدونه چیه؟ باید چی عوض شه؟

من یک تیپ2 هم قبلا داشتم ولی باهاش مراعات کردم بعد از یک مدت خوب شد و صدا کم شد اما نیمدونم برا این چی کار کنم....

اگه باید چیزی عوض شه؟ قیمتش چند هست؟؟

لینک به ارسال

همیشه وقتی دنده پر میکنی 1 به 2 صدا داره؟

کشویی اگه خراب بشه همیشه صدا اب هویج گیری داری یا صدای خرت

لینک به ارسال

بله همیشه اما وقتی دور موتور توی دنده یک تا ته پر بشه بالای 5000 دور کمتر نمیده// وقتی هم توی دور بالا خلاص کنی دوباره بزنی2 صدا نمیده.

لینک به ارسال

دوستان من یه جعبه دنده با دور بالا خریدم دادم نصب کردند عجب ماشینی شده دور موتور در دنده ها تا 6500 میرن واصلا به موتور فشاری نمیاد دیروز با دنده3 115 تا سرعت میرفتم دور موتور 4200 بود اگه گاز میدادم بازم جا داشت ا فکردنده 4و5 بکنین 4 150 5 تا 210

جعبه دنده را از عراق یکی از دوستام اورده مال 206 رالی هست

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری