لنت بهتر برای 206 کدام است؟   418 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>لنت بهتر برای 206 کدام است؟</t>

• 1.لنت اورجینال (فردو،بوش-جورید، بوش-تکستار)
      173
    • 2. لنت تکستار
      106
    • 3.لنت بوش
      58
    • 4.لنت والئو
      21
    • لنت فردو
      23
    • 6.سایر برند ها
      38

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

941 ارسال در این موضوع قرار دارد

عکس  می‌زارم ولی اگه لازمه اندازه میگیرم با کولیس

در 24 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

دوست عزیز، نازک شدن دیسک ربطی به خوب و بد گرفتن ترمز نداره. مشکلش اینه که اگه زیادی نازک بشه، ممکنه یهو بشکنه. وگرنه با نازک تر شدنش یه کوچولو سطح روغن ترمز میاد پایین تر، همین. درست مثل وقتی لنت نازک میشه.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 16 ساعت قبل، reza206na گفته است :

دیسک لبه داره ولی تو ترمز گیری من مشکلی ندارم بجز سوت کشیدن.

حالا من یه عکس از دیسک و معاینه فنی براتون می‌فرستم.

با سلام

شای در ظاهر ایرادی نداشته باشه ولی سطح دیسو  پر از شیار هست ت  این کار کرد و تا مچ شدن لنت ترمز جدید نیاز به صد ها بتر ترمز گیری هست و این خودش حادثه ساز خواهد بود

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. دوستان واسه تیپ 5 مدل قبل از 90 یه مغازه لنت lpr ساخت ايتاليا با جعبه ایساکو پیدا کردم. به نظر شما لنت خوبیه که بخرم یا تکستار که توی ایران تولید میشه کیفیتش بهتره؟ در ضمن لنت mco هم نظر بدید در موردش. هرچه سریعتر بهتر چون قصد خرید دارم و بین اینها موندم. لنت جلو پژو سیتروئن ساخت چک هم هست جفتی 250 که نمیدونم اصلیه یا نه. 

ویرایش شده در توسط Hamedrk

لینک به ارسال

سلام دوستان یه لنت نرم و اقتصادی برای تیپ دو معرفی میکنید؟

قادر به خرید تکستار و اینا با این قیمتا متاسفانه نیستم

دفعه قبل یه مارک چینی گرفتم عمرش کم بود ولی ترمز گیری و بی صداییش عالی بود در حد تکستار ولی اسمشو یادم نیست

لینک به ارسال

دوستان میخوام برای ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۶ لنت بگیرم. چه مارکی رو پیشنهاد میدید؟ ماندو خوبه؟

بعد مشهد کدوم فروشگاه معتبر؟

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، ilight گفته است :

دوستان میخوام برای ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۶ لنت بگیرم. چه مارکی رو پیشنهاد میدید؟ ماندو خوبه؟

بعد مشهد کدوم فروشگاه معتبر؟

نه ماندو با اینکه ترمزگیری خوبی داره اما من روی ماشینم دارم یه مقدار سوت ریز داره . مطمئن نیستم که سوت به دلیل جنس لنت هست و یا به جنس دیسک ماشینم مربوط میشه اما اگر لنت مثل مدل پایینی ها به ماشینتون میخوره اولین لنتی که توصیه میشه جورید اصلی اگر پیدا کنید عالیه بعدشم بوش این دوتا لنت واقعا عالی هستن . 

لینک به ارسال

تکستار من رو ماشبنم بود 40هزار تا کار کرده بود فقط نصفش تمام شده بود ولی واقعا باید اعتراف کنم صدای لنت از اولش هم زیاد بود تا اخرش هم زیاد بود کلا تکستار 4سال رو ماشینم هست همیشه پر صدا و لرزش است 

لینک به ارسال

اليگ عاليه 

در در 1398/07/02, 23:13:49، reza206na گفته است :

خوب اکثر اوقات رانندگی عادی دارم فقط بعضی اوقات تند میرم. تا حالا که تو ترمز ها مشکلی ندیدم هرچند الآنم یه لنت تکستار روشه که قدیما گرفته بودم بنظرم تقلبیه و ۱۰۰ تا روش بستم تا همین الان نه تموم میشه نه سوت زدن رو ول میکنه؟

الان می‌خوام عوضش کنم نمیدونم این لنت الیگ چطورهست کسی اگه استفاده کرده یه اطلاعی بده.

روغن ترمز رو تازه عوض کردم بعد از معاینه فنی ترمزها ۲۰ الی ۳۰ درصد عددها بیشتر شده بود ولی من خودم حس میکنم ترمز نرمتر شده انگار اولش خیلی نرم میگیره از سه جایی ترمز قدرتش بیشتر میشه به لوستر ساز نشون دادم گفت طبیعیه هوا نداره و احتمالا بخاطر اینه که روغن قبلیت قدیمی بود و ترمزت سفت شده بود.

روغن رو از این تکستار که شرکت پارسیان ترمز وارد می‌کنه ریختم‌رنگش زرد کم رنگ هست.

من روي ماشينم اليگ انداختم حدود 35 تا باهاش راه رفتم  ترمز گيريش خوبه  صدا نداره  و داغ هم نميكنه به نظرم لنت خوبي  هست 

لینک به ارسال

دوستان کیفیت لنت lpr چطوره ؟؟ مال ایتالیاس و به سفارش ایساکو  ! نسبت به تکستار کیفیتش چطوره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، kiarashdz گفته است :

دوستان کیفیت لنت lpr چطوره ؟؟ مال ایتالیاس و به سفارش ایساکو  ! نسبت به تکستار کیفیتش چطوره

سلام تکستار کیفیتش بالاتره . قیمتش هم بالاتره . بازم از دوستان و آقا مهرداد سوال بفرمایید

ویرایش شده در توسط hamidgipsy2000
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری