لنت بهتر برای 206 کدام است؟   404 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>لنت بهتر برای 206 کدام است؟</t>

• 1.لنت اورجینال (فردو،بوش-جورید، بوش-تکستار)
      165
    • 2. لنت تکستار
      103
    • 3.لنت بوش
      57
    • 4.لنت والئو
      21
    • لنت فردو
      22
    • 6.سایر برند ها
      37

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

919 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 ساعت قبل، Milad .SD Car گفته است :

مرسی اقا مجید

والا دیروز خود ایساکو نماینده مرکزی (ارومیه) بهم گفت لنت های ما شرکتی و اصل فرانسه هستند منم بهش گفتم اگه فرانسه هست پس چرا علامت استاندارد ایران روش هست ؟

جواب خنده داری داد : گفتش چون تحریم هستیم واسه همین تکستار فرانسه علامت استاندارد ایران را روی لنت ها میزنه :::P:::P

اگه دوستان تایید کنند فکر کنم تکستار هایی که علامت استاندارد دارن تو خود ایران تحت لیسانس ، تولید میشه که چینی اش هم تو بازار فراوونه

ایساکو با توجه به قیمت سرتاسری و لحظه ای دلار 233 هزار گفت ولی من از ابزار فروش 155 گرفتم.

بیشتر هم بخاطر همین اختلاف قیمت شک دارم به اصل بودنش !!

206 SD  مدل 89

من چون خودم تا به حال خوشبختانه گذرم به لنت تقلبی تکستار نخورده ، تا الان که از لنت های تکستار با لیبل ایساکو مشکلی نداشتم و به نظر من تا حدود قیمت 160 ، 170 لنت های خوبی ان و گرنه اگه بشه لنت اورجینال تا دوربر قیمت 220 هم هزینه میکنم . برای لنت جلو که دوامش برای من خوب بوده ولی لنت عقب شاید همون‌طور که دوستان میگن که مدل رانایی هست و قوی تر ، کمی زودتر از اون چیزی که قابل انتظاره تموم میشه.با این حال بازم چون خیلی گرون نیستن ، میشه تکستار رو هم جزو الویت های اول و دوم برای خرید لنت در نظر گرفت.الان شما بخواهی لنت های متفرقه بخری ، حدودا از 130 تا 160 تومن قیمت شونه. ترمزگیریش هم من خودم شخصا باهاش مشکلی نداشتم.وضعیت دیسک ترمز رو هم که وقتی روی 55 هزارتا لنت های جلو و عقب رو ترمزسازی عوض کرد ، گفت خوبن و لنت ها روی دیسک لبه ننداختن.پس اگه عالی نباشن ، دیگه در حد راضی کننده هستن.

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 18 ساعت قبل، Milad .SD Car گفته است :

جعبه این سفید بود

ولی بنظر شخصی من چون لنت ترمز مصرفی هست زیاد هم مهم نیست که اینقدر هزینه کنیم

ولی یه سری استاندارد هارو داشته باشه مثل همین تکستار که تقریبا همه ازش راضی اند کافیه به نظرم

سلام آقا میلاد

خوب هستی؟

به نظر من هر چی برای سیستم ترمز و لاستیک هزینه کنید جای دوری نمیره و ایمنی خودتون و خانوادتون یا سرنشینتون تضمین میشه. مثلا ممکنه 100 تومن بیشتر بدید ولی اگه حدود 40 هزارتا اون لنت کارکنه و مصرف عادی داشته باشید 3 تا 4 سال راحتید و مطمئن. به نظر من در بازار بسیار پر تقلب امروز یا باید از یک فروشنده مطمئن بوش اصلی قدیمی پیدا کنید یا همین تکستارهای شرکتی یا اون بسته زرد هایی را که اقا حمید معرفی کردند و مشابه تکستارهای جعبه آبی شرکتی هست را بگیرید. از خرید لنتهای متفرقه تو این بازار باید اجتناب کرد. الان برندهای خوشنام زیادی تو بازار هست مثل همون بوش ایتالیا، میله، والئو اسپانیا، ام اس مستر، الیگ و ..... و همه هم برندهای بنام و خوب هستند ولی  اینکه اصل باشند یا فیک را خود فروشنده هم نمیدونه! البته باز اختیار با شماست.

پسند شده توسط 7 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام آقا میلاد

خوب هستی؟

به نظر من هر چی برای سیستم ترمز و لاستیک هزینه کنید جای دوری نمیره و ایمنی خودتون و خانوادتون یا سرنشینتون تضمین میشه. مثلا ممکنه 100 تومن بیشتر بدید ولی اگه حدود 40 هزارتا اون لنت کارکنه و مصرف عادی داشته باشید 3 تا 4 سال راحتید و مطمئن. به نظر من در بازار بسیار پر تقلب امروز یا باید از یک فروشنده مطمئن بوش اصلی قدیمی پیدا کنید یا همین تکستارهای شرکتی یا اون بسته زرد هایی را که اقا حمید معرفی کردند و مشابه تکستارهای جعبه آبی شرکتی هست را بگیرید. از خرید لنتهای متفرقه تو این بازار باید اجتناب کرد. الان برندهای خوشنام زیادی تو بازار هست مثل همون بوش ایتالیا، میله، والئو اسپانیا، ام اس مستر، الیگ و ..... و همه هم برندهای بنام و خوب هستند ولی  اینکه اصل باشند یا فیک را خود فروشنده هم نمیدونه! البته باز اختیار با شماست.

سلام آقا مهرداد عزیز با زحمتای ما !!

مرسی خیلی ممنونم حال و احوال شما چطوره ؟

بله طبق فرمایش شما لنت تقلبی تا دلتون بخواد تو بازار هست واسه همین به این لنت هایی که خریدم یکم شک دارم آخه قیمت ایساکو و یدکی حدود 80 هزار فرق داشت. از طرفی هم هر چی گشتم واسه عقب لنت تکستار فرانسه پیدا نکردم. لنت های فعلی هم تکستار شرکتی هست و راضی هم هستم .

نظر شما چیه اینکه ، این لنت ها اصل شرکتی هستند (منظورم تحت لیسانس تکستار)  یا فیک هستن؟

و اگه اصل هستن ارزش اینو داره اینارو رد کنم و بجاش از دیجی کالا لنت های وارداتی مثل والو بگیرم ؟(لینک هاشو پایین گذاشتم)

اینم لینک هاش :    (البته اگه قراردادن لینک خلاف قوانین انجمن هست لطفا بفرمایید تا ویرایش کنم )

https://www.digikala.com/product/dkp-521834/لنت-ترمز-عقب-پی-اچ-سی-والیو-مدل-bp6004-مناسب-برای-206-تیپ-5-و-6#/tab-params

https://www.digikala.com/product/dkp-1639165/لنت-ترمز-عقب-والئو-کد-598396-مناسب-برای-پژو-206-و207-و-h30-crros#/tab-params

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

من شب عید برای ماشین خودم و عموم لنت عقب دیسکی اورجینال گرفتم دستی ۲۸۰ تومن. لنتش عالیه. تو جعبه پژو و مارکش تکستار هست. خوشبختانه دوست خوبم آقای امانی جنس تقلبی نمی ده دست مردم. قطعا اگر جنس اصلی باشه به قیمتش می ارزه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

من شب عید برای ماشین خودم و عموم لنت عقب دیسکی اورجینال گرفتم دستی ۲۸۰ تومن. لنتش عالیه. تو جعبه پژو و مارکش تکستار هست. خوشبختانه دوست خوبم آقای امانی جنس تقلبی نمی ده دست مردم. قطعا اگر جنس اصلی باشه به قیمتش می ارزه.

مبارکتون باشه

شما که اورجینال تسکتار رو استفاده کردید به نظرتون تفاوت محسوسی بین اورجینال فرانسه تکستار با نمونه داخلی که تحت لیسانس هست وجود داره ؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، Milad .SD Car گفته است :

مبارکتون باشه

شما که اورجینال تسکتار رو استفاده کردید به نظرتون تفاوت محسوسی بین اورجینال فرانسه تکستار با نمونه داخلی که تحت لیسانس هست وجود داره ؟

حتما وجود داره. قابل مقایسه نیستن. قبلا ۲-۳ سال پیش تکستار های سفارش ایساکو رو استفاده کردم، بد نبودن ولی خب چنگی به دل نمی زدن. مشکل اصلی شون هم تولید کمی صدا بود. الان که دیگه حتما کیفیتشون پایین ترم اومده. من لنت ترک مثل کال رو به شرط اینکه واقعا ترک باشه به تکستار ترجیح می دم. قبلا هم استفاده کردم، خوب بوده.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 51 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

حتما وجود داره. قابل مقایسه نیستن. قبلا ۲-۳ سال پیش تکستار های سفارش ایساکو رو استفاده کردم، بد نبودن ولی خب چنگی به دل نمی زدن. مشکل اصلی شون هم تولید کمی صدا بود. الان که دیگه حتما کیفیتشون پایین ترم اومده. من لنت ترک مثل کال رو به شرط اینکه واقعا ترک باشه به تکستار ترجیح می دم. قبلا هم استفاده کردم، خوب بوده.

چون اصل تکستار اینجا کمه بنظرتون ادون دومورد والو که دیجی کالا داره ارزش خرید داره نسبت به تکستار شرکتی ؟ (لینک هاشو بالا گذاشتم )

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Milad .SD Car گفته است :

چون اصل تکستار اینجا کمه بنظرتون ادون دومورد والو که دیجی کالا داره ارزش خرید داره نسبت به تکستار شرکتی ؟ (لینک هاشو بالا گذاشتم )

من که دیگه کلا به دیجی کالا اطمینان ندارم. شده یه ویترین و درصد می گیره. دلالی و تمام. اعتباری بهش نیست، چون نظارتی رو جنساش نیست.

من باشم فقط لنت اورجینال تو پک پژو سیتروئن می گیرم. یه کم گرونتره ولی ارزشش رو داره.

اگه خواستی بگو بگم از کی بگیری که مطمئن باشه.

اون PHC VALEO که کلا تعطیله. اون یکی هم احتمالا چینی باشه.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Milad .SD Car گفته است :

بله طبق فرمایش شما لنت تقلبی تا دلتون بخواد تو بازار هست واسه همین به این لنت هایی که خریدم یکم شک دارم آخه قیمت ایساکو و یدکی حدود 80 هزار فرق داشت. از طرفی هم هر چی گشتم واسه عقب لنت تکستار فرانسه پیدا نکردم. لنت های فعلی هم تکستار شرکتی هست و راضی هم هستم .

نظر شما چیه اینکه ، این لنت ها اصل شرکتی هستند (منظورم تحت لیسانس تکستار)  یا فیک هستن؟

و اگه اصل هستن ارزش اینو داره اینارو رد کنم و بجاش از دیجی کالا لنت های وارداتی مثل والو بگیرم ؟(لینک هاشو پایین گذاشتم)

اینم لینک هاش :    (البته اگه قراردادن لینک خلاف قوانین انجمن هست لطفا بفرمایید تا ویرایش کنم )

https://www.digikala.com/product/dkp-521834/لنت-ترمز-عقب-پی-اچ-سی-والیو-مدل-bp6004-مناسب-برای-206-تیپ-5-و-6#/tab-params

https://www.digikala.com/product/dkp-1639165/لنت-ترمز-عقب-والئو-کد-598396-مناسب-برای-پژو-206-و207-و-h30-crros#/tab-params

سلام به دیجیکالا اصلا دیگه نمیشه اعتماد کرد مخصوصا کالاهایی که فروشندش خود دیجیکالا نیست 

من خودم بارها اجناس تقلبی و فیک که اشنایی داشتم دیدم دارن چندین برابر قیمت واقعی میفروشن 

دیجیکالا نظارت قوی روی فروشنده هاش و کالاهاشون نداره خیلی از فروشنده ها ام از اب گلالود ماهی میگیرن و قطعات تقلبی به اسم اصل و قیمت بالا میفروشن

ولی از حق نباید گذشت گاها اجناس خوب با قیمت مناسب هم میشه خرید ولی باید خیلی دقت کرد اگه خودت این لنتهارو میشناسی و مثلا میتونی تفاوت اصل و تقلبیشو تشخیص بدی بخر وقتی به دستت رسید چک کن اگه اصل بود نگه دار و اگه تقلبی پس بده و مرجوع کن ولی اگه این قطعات رو نمیشناسی و صرفا داری به دیجیکالا اطمینان میکنی که اجناسش اصله به هیچ وجه اینطور نیست مثل قدیم نیست که فقط کالاهای خود دیجیکالا تو سایت باشه و دیجیکالا از یه سایت فروشنده تبدیل شده به یه سایت واسطه و فروشنده و مشتریو به هم معرفی میکنه درست مثل ایسام و دیوار با این تفاوت که کالاهای دیجی اکبنده فقط 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، Milad .SD Car گفته است :

سلام اقامیلاد

تشکر خدا را شکر خوبم

والا اون لنتهای دیجیکالا را که اصلا توصیه نمیکنم. 

از اقای امینی یا امانی به خیال راحت میتونید تکستار اصلی برای چرخ عقب بگیرید.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری