لنت بهتر برای 206 کدام است؟   382 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>لنت بهتر برای 206 کدام است؟</t>

• 1.لنت اورجینال (فردو،بوش-جورید، بوش-تکستار)
      158
    • 2. لنت تکستار
      93
    • 3.لنت بوش
      56
    • 4.لنت والئو
      19
    • لنت فردو
      20
    • 6.سایر برند ها
      37

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

835 ارسال در این موضوع قرار دارد

یه حرکت خوب زدم لازم به توضیح هست در میون بذارم شاید شما هم جزوش باشید

یه ماشین صفر داریم نزدیک 9 هزارتا 

خوشبختانه کالیپر سیلندر ترمز جدید ها شانسی مثله قدیمی ها زدن لنت یکی میخوره حتی دیسک  جدید ها هم مثله تیپ 5 قدیم هست

قبلش ماشین صفره بردم گارانتی گفتم لنتم صدا میده عوض کنید طرف سوار شد ترمز زد دید بله ته ترمز یه سوت خیلی ریز میزنه  گفت فردا بیار عوض میکنم

این ماشین خودم 207 هم لنتش تقریبا آخرش بود   از فرصت استفاده کردم رفتم  لنت های اون ماشین صفره روی این 207 زدم   .

بردم نمایندگی خیلی شیک  لنت نو تعویض کردن :::P   این طرف هم ماشین خودم یه لنت نو نصیبم شد کلی جلو افتادم   خیلی چسبید  گارانتی حال داد اساسی

اگه شما هم دو تا ماشین دارید همیچی شرایطی دارید از دست ندید  نزدیک 200 تو جیبتون میمونه

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 10 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

اگه همین بوش جعبه آبی هست که خیلی خوب قیمت داده حتما بخر .

تکستار هم ماشالا فقط اسم تکستار یدک میکشه از زمانی که تحت لیسانس ایران پارسیان شد کیفیتش افت کرد

بله بوش ایتالیا جعبه ابی، اخرین بار  فیلتر بنزینم گرفتم اونم جعبه ابی اسپانیا بود ۴۰ یا ۴۵

در 8 ساعت قبل، ashkan3832 گفته است :

لطف میکنی شمارشو خصوصی بفرستی

بله ، فرستادم

ویرایش شده در توسط mahdi777
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

من یه دست لنت پیدا کردم دست دوم که فروشنده میگه اصلیه و فقط مدت کوتاهی رو ماشین بوده و ماشینو که فروخته اینو باز کرده و میگه ۴ یا ۵ سال پیش خریده بنظرتون این لنت که عکسشو می‌زارم اصل هست؟ و چقدر میارزه؟

rps20190111_114354.jpg

rps20190111_114317.jpg

rps20190111_114236.jpg

rps20190111_114336.jpg

ویرایش شده در توسط reza206na
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

dکی از علتهای خراب شدنِ پیستونِ ترمز و نشتِ روغن و یا جام کردنش اینه که :
موقع تعویض لنتِ کهنه , اطراف پیستون باید با مسواک کهنه و پارچه کاملاً تمیز , خوب تمیز و براق بشه و بعد از تمیز و براق شدنش پیستون هل داده بشه به عقب 
ییشتر مکانیکها یا خودِ صاحب ماشین , این کار رو انجام نمیدن و پیستون رو هل میدن داخل که باعث میشه مقدار زیادی گل و خاک و شن بره داخل و باعث خراب شدنِ کاسه نمدِ پیستون بشه که هم میتونه باعث نشتی بشه هم باعث سفت شد و جام شدنِ پیستون ترمز 

هرگز وقتی که لنتها کهنه و نازک هست روغن نریزید توی مخزنِ روغن ترمز وگرنه موقع عوض کردنِ لنتها , وقتی پیستونها رو هل میدین داخل , روغنِ مخزنِ روغن سرریز میشه چون موقع داخل رفتنِ پیستونها مقداری روغن ترمز برمیگرده داخل مخزن روغن ترمز

پسند شده توسط 8 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/10/20, 00:26:00، mahdi777 گفته است :

بله بوش ایتالیا جعبه ابی، اخرین بار  فیلتر بنزینم گرفتم اونم جعبه ابی اسپانیا بود ۴۰ یا ۴۵

خوبه بخر عالی:-)

در 3 ساعت قبل، reza206na گفته است :

سلام دوستان

من یه دست لنت پیدا کردم دست دوم که فروشنده میگه اصلیه و فقط مدت کوتاهی رو ماشین بوده و ماشینو که فروخته اینو باز کرده و میگه ۴ یا ۵ سال پیش خریده بنظرتون این لنت که عکسشو می‌زارم اصل هست؟ و چقدر میارزه؟

rps20190111_114354.jpg

rps20190111_114317.jpg

rps20190111_114236.jpg

rps20190111_114336.jpg

اصلیه بخر مشکلی نداره

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/10/19, 10:58:57، mahdi777 گفته است :

یه بار برای h30 تکستار گرفتم خوب بود سوت نمیکشید گیراییشم خوب بود، حالا ما الان بریم بخریم از شانس دائم سوت میکشه، همین بوش جوریدای اصلی خودش یه مدت همش سوت میکشید

به جباری زنگ زدم گفت بوش ایتالیا تیپ پنجی جلو ۱۵۰ عقب ۱۴۰، یه جا هم تکستار از ایساکو پرسیدم گفت حدود ۱۶۰، اینجوری باشه همون بوش از جباری میگیرم

اره منم از آقای جباری می گرفتم . منم خرید هامو قبلن از خودشون انجام میدادم و یه سری هم شمع فیوژن ازشون گرفتم خیلی عالی جواب داد روی ماشین . قیمتشم خیلی خوبه لنته . سمت ایساکویی نره آدم بهتره . لنت ایرانی رو میخری این قیمت 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

خوبه بخر عالی:-)

اصلیه بخر مشکلی نداره

قیمت چند بخرم خوبه؟

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، reza206na گفته است :

سلام دوستان

rps20190111_114354.jpg

rps20190111_114317.jpg

rps20190111_114236.jpg

rps20190111_114336.jpg

خوبه آقا زیرخاکیه خیلی هم کار نکرده 150 بتونید بگیرید خوبه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، reza206na گفته است :

سلام دوستان

rps20190111_114354.jpg

فوق العاده است!

مبارک باشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

لنت ها رو ازشون خریدم، عقب ۱۴۰ جلو ۱۴۵، لنت جلو هم جعبه جدید ابی داشت هم جعبه طرح قدیم از قبل داشت قیمتشم فرقی نمیکرد، عقب و جلو رو طرح قدیم گرفتم، جفتشونم ایتالیایی بود طرح قدیم هرجایی گیر نمیاد، چندسال پیش هم که خریدم ازش همین جعبه زرد مشکیای طرح قبلی بود

عقبو انداختم کیفیتش مثل قبله تغییر نکرده، خیلی خوبه

Screenshot_20190111-235012_1.jpg

Screenshot_20190111-235015_1.jpg

ویرایش شده در توسط mahdi777
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری