لنت بهتر برای 206 کدام است؟   365 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>لنت بهتر برای 206 کدام است؟</t>

• 1.لنت اورجینال (فردو،بوش-جورید، بوش-تکستار)
      154
    • 2. لنت تکستار
      88
    • 3.لنت بوش
      53
    • 4.لنت والئو
      18
    • لنت فردو
      20
    • 6.سایر برند ها
      33

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

678 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 5 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

انشا الله چرخش به سلامتی و شادی براتون بچرخه. بله متاسفانه اونقدری که ما به تعویض لنت اهمیت میدیم تو ایران به تعویض دیسک ترمز فکر نمیکنیم برخی دیسک ها را دیدم چندین میلیمتر گود شده ولی باز استفاده میکنند (در صورتی که 1 میلیمتر استانداردش هست). اتفاقا بسیاری از سوت ها که فکر میشه مال لنته از تاب برداشتن دیسک است. به راحتی وقتی توی یک مسافت طولانی پر شیب که مکررا از ترمز استفاده میشه حرارت دیسک بسیار بسیار بالا میره و وقتی از گودالی که اب جمع شده تو این حالت میریم مستعد تاب برداشتن هست که برای خیلی ها این مورد مکررا اتفاق می افته .

دقیقا درسته 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لنت بوش ایتالیا توی ملت از فروشگاه بوش جباری قیمت کردم حدود ۲۵۰ تومن گفت، لنت خوبیه ولی خیلی گرون شده قبل گرونی حدود ۷۰ ، ۷۵ قیمت داشتم، میخواستم بگیرم منصرف شدم، برای خودم فابریک خود کالیپر بوش هست که تابحال عوض نشد(بوش جورید) ولی جدیدا بعضی وقتا صوت میکشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام من هفته پیش این لنت خریدم ۱۴۰ تومن البته دیدم قیمت مناسبه دو دست خریدم با دیسک برمبو که پیشنهاد دادید بستم عالی بود سوت هم نداره

caspia6030_160631-6291705!1.jpg

لنتش اصلا خوب نیست. به سوت هم قطعا میوفته

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، saeed_rf گفته است :

لنتش اصلا خوب نیست. به سوت هم قطعا میوفته

من برای چند نفر بستم تا حالا حدود 15 هزارتایی هم راه رفته ولی سوت نداشته!! شاید این ها را هم تقلبی زدند؟؟

در 49 دقیقه قبل، mahdi777 گفته است :

لنت بوش ایتالیا توی ملت از فروشگاه بوش جباری قیمت کردم حدود ۲۵۰ تومن گفت، لنت خوبیه ولی خیلی گرون شده قبل گرونی حدود ۷۰ ، ۷۵ قیمت داشتم، میخواستم بگیرم منصرف شدم، برای خودم فابریک خود کالیپر بوش هست که تابحال عوض نشد(بوش جورید) ولی جدیدا بعضی وقتا صوت میکشه

دیگه خیلی گرونش کرده ولی خوب چاره ای هم نیست. درسته قبلا عقب را 70 و جلو را 85 میداد!!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان.‌این  کالیپر راناییی هست یا پژویی؟ ماشین ۲۰۷ جدید مدل ۹۷.. 

چند تا هم‌سوال:

- آیا دیسک ترمز مول قدیمی ها با جدیده یکیه‌‌‌ یعنی‌ میتونم از دیسک ترمز مثلن برمبو شیار دار یا سوراخ دار یا تکستار فرانسوی که رو مدل های قبل ۹۱ ( تیپ ۵) بسته میشه روی  ماشین هودم چه عقب و چه جلو استفاده کنم یا دیسک  هم  رانایی و غیر رانایی داره؟

- امکانش هست کالیپر رو با نمونه بوش  پژویی تعویض کنم تا بتونم از لنت های متنوع تیپ ۵  ( اورجینال مزویی یا سرامیکی) استفاده کنم.‌یعنی‌میشه کالیپر تیپ ۵  مدل قبل ۹۱ رو روی ۲۰۷ جدید نصب کنم؟ اگر اره فقط کالیپر و لنت باید عوض بشه یا چیزای دیگه هم داره

- بهترین لنت رانایی ( غیر از تکستار شرکتی و  پی اچ‌سی والئو) چیه؟ آیا  لمت سرامیگی  کیفیت خوب مثل بندیکس یا الیگ یا برمبو  رانایی اش هست یا نع؟

خیلی زیاد  شد ببخشید... 

ممنون‌میشم راهنمایی ام کنید .‌

20180916_085125-907x1612.jpg

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، qualitas گفته است :

سلام، کالیپر شما راناییه

مدل و سایز دیسک ۲۰۶ های ۱۶۰۰cc یکی هست رانایی و پژویی نداره فقط کالیپر و لنت متفاوته

اگر بخوای راحت میتونی کالیپرت رو به بوش اصلی پژویی تبدیل کنی، و فقط کالیپر و لنت نیاز داری که جایگزین کنی، ولی صرفه اقتصادی نداره، کالیپر اصلیش خیلی گرون شده و همچنین لنتهایی که به این کالیپر میخوره هم زیادی گرون شدن، لنت هایی که به این کالیپر میخوره هم تقلبیش زیاده، اگه بخوای کالیپر هارو تبدیل کنی فکر نکنم کمتر از  ۱ میلیون برات تموم شه

اینکه بدونی چه برند های دیگه ای لنت راناییش هم هست یا نه باید بری بازار امارشو در بیاری(امیر کبیر،سعدی) وگرنه ایساکویی های سطح شهر بیشتر تکستار و امکو دارن

لینک به ارسال

سلام.از دوستان کسی از این لنتا استفاده کرده تا حالا؟کیفیتش چطوره؟

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

کیفیت لنت LPR به سفارش ایساکو چطوره؟ایساکو امروز  100  تا 300 درصد قیمت بعضی از قطعات افزایش داده!کلا در کشور چیزی به نام نظارت وجود خارجی ندارد.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

مارک لنت ، های کیو کره خوبه یا نه یکی از اقوام  که تعمیر کار هم هستش پیشنهاد داد میگفت فعلا تقلبی نداره 

گفتم تکستار که گفتش اصلیش گیر نمیاد 

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، qualitas گفته است :

چند تا هم‌سوال:

- آیا دیسک ترمز مول قدیمی ها با جدیده یکیه‌‌‌ یعنی‌ میتونم از دیسک ترمز مثلن برمبو شیار دار یا سوراخ دار یا تکستار فرانسوی که رو مدل های قبل ۹۱ ( تیپ ۵) بسته میشه روی  ماشین هودم چه عقب و چه جلو استفاده کنم یا دیسک  هم  رانایی و غیر رانایی داره؟

- امکانش هست کالیپر رو با نمونه بوش  پژویی تعویض کنم تا بتونم از لنت های متنوع تیپ ۵  ( اورجینال مزویی یا سرامیکی) استفاده کنم.‌یعنی‌میشه کالیپر تیپ ۵  مدل قبل ۹۱ رو روی ۲۰۷ جدید نصب کنم؟ اگر اره فقط کالیپر و لنت باید عوض بشه یا چیزای دیگه هم داره

- بهترین لنت رانایی ( غیر از تکستار شرکتی و  پی اچ‌سی والئو) چیه؟ آیا  لمت سرامیگی  کیفیت خوب مثل بندیکس یا الیگ یا برمبو  رانایی اش هست یا نع؟

خیلی زیاد  شد ببخشید... 

ممنون‌میشم راهنمایی ام کنید .‌

لنت فابریک چه مشکلی داشته؟

در نظر بگیرید که ممکنه کالیپر جدید بر اساس سیستم ترمز جدید طراحی و کالیبره شده باشه و تعویضش مثلا روی سیستم ای بی اس تاثیر منفی بذاره.

بعید هم می دونم به لحاظ قدرت ترمزگیری تفاوت چشمگیری داشته باشن دو سیستم و کلا به نظرم تعویضش چندان معقول نباشه.

در 10 ساعت قبل، abs206 گفته است :

کیفیت لنت LPR به سفارش ایساکو چطوره؟ایساکو امروز  100  تا 300 درصد قیمت بعضی از قطعات افزایش داده!کلا در کشور چیزی به نام نظارت وجود خارجی ندارد.

لنت عقبش رو من استفاده کردم خوب بود، دنبال جلوش می گردم ولی پیدا نکردم هنوز.

در 12 دقیقه قبل، alizadeeh گفته است :

مارک لنت ، های کیو کره خوبه یا نه یکی از اقوام  که تعمیر کار هم هستش پیشنهاد داد میگفت فعلا تقلبی نداره 

گفتم تکستار که گفتش اصلیش گیر نمیاد 

این رو هم برای عقب استفاده کردم و مشکلی نداشت. 45 تومن خریده بودم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری