لنت بهتر برای 206 کدام است؟   382 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. <t>لنت بهتر برای 206 کدام است؟</t>

• 1.لنت اورجینال (فردو،بوش-جورید، بوش-تکستار)
      158
    • 2. لنت تکستار
      93
    • 3.لنت بوش
      56
    • 4.لنت والئو
      19
    • لنت فردو
      20
    • 6.سایر برند ها
      37

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

835 ارسال در این موضوع قرار دارد

نمیخوام عوض کنم خواستم بدونم یه روزی نیاز شد چی بگیرم ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام، من حدود 3 ساله که 206 SD خریدم و لنت فابریک رو ماشین هست و مشکلی هم تا الان ندارم ولی لنتی که خریدم آماده تعویضه تکستاره .

لینک به ارسال

لنت فقط تکستار هم صدا نداره هم عملکردش 100 درصد ماشین من تیپ 2 خیلی راضیم این دومین بار که انداختم خیلی راضیم همین امروز انداختم 22/7/92 90 تومن عالیه اورجینالم 105 تومن می گفتن. چونمن از تکستار راضی بودم بازم از این جنس خریدم

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان بنده تیپ 2 دارم مدل آخر 90 از کارخونه تحویل گرفتم لنت فابریکش بوش بود چون امروز بازش کردم ببینم مارکش چیه و تا حالا که 23 هزار کار کرده لنتش هنوز داره فک کنم تا 40 هزار کار بکنه خیلی عالیه

لینک به ارسال

سلام

محسن جان دیگه فکر نکنم تا 40 هزار تا اون لنت ها تو رو ببرن یکم بزرگنماییه! wink.gifwink.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/wink.gif' alt='URL>'> لنت ها وقتی سطح زغالشون کم بشه علاوه بر کاهش قدرت ترمز گیری مطمئناً به سطح دیسک آسیب میرسونن و باعث ایجاد خط و یا لبه دار شدن دیسک میشه و نمیشه از ظاهر تشخیص داد که لنتها چقدر میرن باید مقدار زغالشون اندازه گیری بشه

من خودم الان های لنت رو ماشینم دارم کارکردش 47 تاست و کیلومتر 33 هزار لنت های اصلیش عوض شده میخوام سر 50 تا لنت فردویی که اجناس قدیم ایرانخودرو بوده بندازم ببینم اوضاعش چطور میشه خودم بندیکس و جورید و تکستار اصلی دارم ولی فردو یه چیز دیگه است

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان عزیز.به نظر من هم بهترین لنت بره جلو تیپ 2 و 5 اورجینال هستش که تو بستش برای تیپ 5 بوش جوریده و برای تیپ 2 فردو هستش.البته یکی از آشناهامون سال 84 یه تیپ 2 صفر خرید که ترمزاش فوق العاده عمل میکردن و خیلی قوی بودن و وقتی من رو کیلومتر 36000 براش لنت جلو عوض کردم دیدم لنت جلوش بوش اصله و ما دیگه مثل اون تو بازار پیدا نکردیم...وقتی از چند تا از دوستام جویای لنت بوش اورجینال بره تیپ 2 شدم بهم گفتن که اون سالها چون اکسل جلو به صورت کامل با کمک و فنر و دیسک و لنت و...وارد میشده اون لنتای بوش اورجینال روش بوده که واقعا بی نظیر بود.برای عقب تیپ 5 هم بهترین بازم همون اورجیناله که تو بستش تکستاره.من الان یه دست نوشو تو خونه دارم و قبل از گرونیا 55000 تومن خریده بودم.اگه خواستین عکساشو براتون میذارم.بره عقب تیپ 2 هم مارک لنت زیاده...ولی تا اونجایی که من میدونم بندیکس اصل و تکستار جعبه زرد اصلی و ولئو لنتای خیلی خوبین.و فکر میکنم لنت عقب کاسه ای بین 80000 تا 120000 کیلومتر بتونه کار کنه...در ضمن در زمان خرید لنت اورجینال به لیبل ایساکو روی جعبه دقت کنید.ارادتمند همه دوستان گل.

لینک به ارسال

سلام من تو همین چند روزه قراره لنت برا ماشین بگیرم پیشنهاد دوستان رو چه مارکی هست؟

ماشین هم 206 sd وی 20 که دفعه قبلی خواستیم لنت عوض کنیم نمایندگی گفت تیپ پنجی میخوره

ممنون

hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

سلام من تو همین چند روزه قراره لنت برا ماشین بگیرم پیشنهاد دوستان رو چه مارکی هست؟

ماشین هم 206 sd وی 20 که دفعه قبلی خواستیم لنت عوض کنیم نمایندگی گفت تیپ پنجی میخوره

ممنون

hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>.بهترین همون اورجیناله با لیبل ایساکو که از اصل بودنش مطمئن باشین.بین 120 تا 150 هزار تومن قیمتشه و توی بستش بوش جوریده...

لینک به ارسال

سلام.

دیروز لنت ماشینم رو بعد از 45000 کیلومتر عوض کردم. 206 مدل 90 تیپ 2.

قبلی بوش بود و اونی که گرفتم اورجینال فردو.

از قبلی خییییییییییلی راضی بودم ولی جدیده هنوز نمیدونم!!!

لینک به ارسال

سلام.

دیروز لنت ماشینم رو بعد از 45000 کیلومتر عوض کردم. 206 مدل 90 تیپ 2.

قبلی بوش بود و اونی که گرفتم اورجینال فردو.

از قبلی خییییییییییلی راضی بودم ولی جدیده هنوز نمیدونم!!!

فردو خوبه دارم استفاده میکنم ولی از نظر من به بوش جورید نمیرسه حیف پیدا نمیشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری