داریوش

تاپیک جامع کاتالیزور (منبع کاتالیست،استاندارد - مادیفای شده)

1,053 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 دقیقه قبل، Mojtaba Azaraeen گفته است :

روغن قبل توتال قوطی فلزی و الانم بهران رانا یکبار استفاده کردم. بنزینم اکثرا از یک جایگاه میزنم. سیستم سوخت رسانیم همه چیز فابریک

روغن توتال اماراتی که استفاده کردیم بهتر جواب داده 

اما بهران مدتی هستش که طبق اماری که گرفتم کیفیت خوبی نداره یعنی بعد از یه مدت داخل موتور رسوب میبنده شما هم یه نگاهی به گیج و داخل موتور از قسمت درب موتور کن 

اون روغن چون توسط رینگ به بالای محفظه احتراق میاد وحدودا 2درصد روی جداره سیلندر میمونه واحتراق که انجام میشه با اون میسوزنه وبه سمت کاتالیزور میره حالااگر این روغن کیفیت خوبی داشته باشه اون رسوبات داخل موتور و....کمتر به سمت کاتالیست میره 

کلا در سلامت کاتالیزور سیستم سوخت رسانی مهمه 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان میخوام کاتالیز برای 206 بخرم .. تیپ 5

یه نمونه هست نوشته کوت شده .. و یه نمونه هم نوشته با مونولیت خام میشه بگید تفاوتش چیه ؟

تفاوت قیمت کوت شده 195 تومن مونولیت 356 تومن

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، cadilac گفته است :

روغن توتال اماراتی که استفاده کردیم بهتر جواب داده 

اما بهران مدتی هستش که طبق اماری که گرفتم کیفیت خوبی نداره یعنی بعد از یه مدت داخل موتور رسوب میبنده شما هم یه نگاهی به گیج و داخل موتور از قسمت درب موتور کن 

اون روغن چون توسط رینگ به بالای محفظه احتراق میاد وحدودا 2درصد روی جداره سیلندر میمونه واحتراق که انجام میشه با اون میسوزنه وبه سمت کاتالیزور میره حالااگر این روغن کیفیت خوبی داشته باشه اون رسوبات داخل موتور و....کمتر به سمت کاتالیست میره 

کلا در سلامت کاتالیزور سیستم سوخت رسانی مهمه 

فرمایش شما صحیحه

قبل تعویض روغن درب سوپاپ رو باز کردم و عکس گرفتم و موقع تعویض روغن بعدی هم قبلش  دوباره باز میکنم اگر تفاوت در میزان  رسوب بود دیگه نمیریزم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری