3,243 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 53 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

اخه نمایندگی که داغی رو میده همیشه خودتون نگرفتید؟؟

وقتی دیدید درست نشده نرفتید سراغشون؟؟؟تو اینجور مواقع نماینگیرو راحتر میشه مجاب کرد قطعه رو پس بگیره چون قطعه ام برا خودشونه ولی مکانیک معمولی زیر بار نمیره

دقیقا همینطور است.هر موقعه ماشین را بردم نمایندگی ، داغی را تو ماشینم گذاشتن.اینکه بعضی از نمایندگیها داغی را نمیدن هم درست است البته اینجا شما باید حواست جمع باشه و داغی را ازشون بگیرید.

برداشت من از حرف دوستمان امین جان این است که ایشون می فرمایند هر چیزی که با لیبل ایساکو به فروش می رسد اصل است که من هم اعتقادم همین است اما ایشون منظورشان این نبوده که هر جنسی که لیبل ایساکو دارد خارجی وارجینال است .

هر موقعه از ایساکو خصوصا نمایندگی ایساکو نه فروشگاه ، خرید کردم خود فروشنده گفته این جنس شرکتیه این یکی ارجیناله آن یکی آلمانیه و...

پس اینکه بگیم ایساکو جنس فیک می فروشه رد می شود ولی کیفیت قطعات براساس کد نامبر واقعا باهم فرق دارند .قطعات ارجینال با کیفیت و هم گرانتر هستند.

نمونه خودم میخواستم چند وقت پیش یه سنسور دما محیط بیرونی بخرم و کد فنی را هم پیدا کردم که قیمتش 10 هزارتومن بود به نمایندگی دادم تا سفارش بدن که بعد از چند روز گفتن ایساکو تهران این قطعه را با این کد فنی فعلا موجودی ندارد ولی با کد فنی دیگه موجود است ولی با قیمت 80 هزار تومن...

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 28 دقیقه قبل، arash_a59 گفته است :

آقا آرمین سلام

اون سیستم ایساکو و توضیحات مربوط به شرح قطعش که حالا شده در حد "کد داوینچی" :::P برای اینه که عاملین فروش ایساکو  این توضیحات رو ببینن تا جنس اشتباهی دست مشتری ندن. آخه از اینها که آزمون و سنجش علمی به عمل نمیاد، طرف تا پارسال سبزی فروش بوده الان نمایندگی ایساکو میگیره میشه قطعه فروش!

اما در خصوص اصالت کالا خیلی باهاتون موافق نیستم، من قطعه از نمایندگی ایساکو زیاد خریدم از بیرون و متفرقه هم زیاد خریدم، جنسی که در نمایندگی های ایساکو به اسم اصلی و اوریجینال تعریف شده با برچسب اوریجینال به نظر من 99% اصلیه. از طرفی جنسهای به اصطلاح شرکتی هم هستند که دیگه بسته به سازندش کیفیتشون خوب و بد داره و اینهارو نباید به پای جنسهای اصلی حساب کرد، من قبلا از ایساکو ترموستات تامسون میخریدم و واقعا عالی بود اما یکی دو سال اخیر که دیگه تامسون نیست در نمایندگی ها(یا کم هست و کم یاب)  جنس شرکتی(ایرانی) خریدم در بسته بندی ایساکو از نمایندگی ایساکو، هر دوبار خراب شد و از ابتدا نوسان میداد تا اینکه دیگه رفتم از بیرون جنس اوریجینال فرانسوی خریدم.

یا یکبار فیلتر بنزین ایساکویی خریدم (که یک فیلتر ایرانی بود در بسته بندی ایساکو) انداختم به یک ماه نرسید از زیر شروع کرد نشت دادن و خدا رحم کرد... دیگه رفتم یه فیلتر سرکان از بیرون تهیه کردم انداختم.

به نظر من نمیشه گفت هر قطعه ای که برچسب ایساکو داشته باشه عالیه، اما میشه گفت اون جنس هایی که توسط ایساکو به اسم اوریجینال(سازنده خارجی) فروخته میشه اطمینان بیشتری بهش هست که تقلبی نباشه!

بنابر این اگه کسی تخصص کافی نداره در تشخیص قطعه اصلی از تقلبی بهتره مستقیما به نمایندگی های ایساکو مراجعه کنه. اما اگه کسی هم مثل شما میتونه تشخیص بده جنس اوریجینال رو که خوب همون جنس رو با قیمتی کمتر میتونه از بیرون تهیه کنه.

سلام

اقاارش عزیز

حقیقتش سبزی فروش جالب بود با کد ولیبل و...باذهنیت بازی میکنن تا به هدفشون برسن 

خریداز ایساکو چیزی که دوستم خرید کرده بود وبررسی کردیم کیفیت خوبی نداشت چند مورد واشر+بلبرینگ+رولبرینگ و....بود که بدر نخورد ضاهر قعات مشخصه وبعد از نصب معلوم میشه 

اونایی که قدیمی بود کد 01 داشت اما الان دیگه نیست حتی خود شرکتشون میگفت از چین میارن ویا خودشون تولید میکنن نمونه هاشو دیدم که خودشون تولید میکنن 

تقلبی با نمونه اصلی تفاوت داره اما بحث اینه که کیفیت اورجینال فرانسه را نداره حالا تقلبی هم نگیم کیفیت فرانسه با اینا فرق داره 

فروشنده ایساکو با حرف وگفتن و...نمیتونه بگه جنس اصلیه اونا اصلا تشخیص اصلی را با چینی و..نمیدونن واز المان که شمع نمیارن 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 15 ساعت قبل، imanheydari گفته است :

شما 100% اشتباه میکنی.

من کارمندم و هیچ رابطه ای با ایساکو ندارم.

۲۰۶ تیپ ۵ دارم

همیشه از نمایندگی های ایساکو خرید میکنم

واقعا و انصافاً قطعاتشون با کیفیت تر از بقیه جاهاست و هرکدوم لیبل و برچسب داشته

کیفیتش با فابریک خودرو فرقی نداره.

اصلاً تقلبی ندیدم.

بعضی جاها دیناپارت و... میفروشن که اکثراً بی کیفیت هستن.

حالا شما میخوای بپذیر ، میخوای نپذیر .

آخه تو جنس اصل شناسی؟؟؟ اصل از نظر شما یعنی چی؟ جنس با کیفیت رو میگی اورجینال ؟؟؟

توی عمرت جنس اورجینال پژو رو کجا دیدی که بخوای مقایسه کنی با واردات ایساکو و بگی این اصله اون نیست!!! اینجا صحبت از این نیست که جنسی که ایساکو میده چقدر کار میکنه! صحبت از اینه که ایساکو فلان قطعه رو به اسم اصل پژو و اورجینال ساخت پژو وارد میکنه در حالی که فیک هست! حالا فیک در چه درجه ای هست من کار ندارم!!!!

بله ممکنه جنسی که ایساکو به اسم اورجینال میده از جنس درجه ۲ چینی که به همون اسم چینی هم فروخته میشه بهتر باشه یا بیشتر کار کنه ولی این دلیل بر این نیست که روی لیبل بزنه ساخت فرانسه!!! در حالی که دروغه!

من میتونم مدارکی که دوستان جمع کردن از این تقلب رو بیشتر بذارم ولی بیخیال!!!

پژو نمیاد هر سری فونت لیبل ش رو عوض کنه! ایساکو فکر کرده همه مردم عادی هستن و مثلا به فونت لیبل توجه نمیکنن! برای همین راحت لیبل چاپ میکنه هر دفعه با یه فونت!!! به اسم فرانسه میفروشه! پژو همچین کاری نمیکنه که هر دفعه فونت لیبلش رو عوض کنه! یا لوگوی سیتٰروئن رو تغییر بده! یه کم فکر هم بد نیست آدم داشته باشه!

کیفیتش با فابریک خودرو فرق نداره! آهان! خوبه خودت هم داری دقیقا اعتراف میکنی و صحه میذاری روی این موضوع که جنس ایساکو همون جنس فابریک فرانسوی روی خودرو هایی که قطعاتشون فرانسه بود نیست!

ویرایش شده در توسط Ali207
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.