3,243 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 ساعت قبل، cadilac گفته است :

ممکنه سوکت کوئل کثیف شده یا جا نرفته چک کنید 

اگر خطای دائمی باشه پاک میشه ولی دوباره ثبت میشه 

اگر کوئل باشه شارژ سیلندر 1.4و2.3چه عددی نشون میداد ؟

الان از اگزوز درحالت استاده صدای پت پت شنیده نمیشه ؟

سلام بله مشکل از سوکت بود و حل شد.ممنون

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

سلام بله مشکل از سوکت بود و حل شد.ممنون

خداروشکر حل شد

پورت های دوطرف سوکت را اگه سولفاته زده یا کثیف  شده باشه تمیزش کن چون برق درستی ارسال نمیکنه 

بعد نگاه کن ببین سوکت از جاش خلاصی  نداشته باشه 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، cadilac گفته است :

خداروشکر حل شد

پورت های دوطرف سوکت را اگه سولفاته زده یا کثیف  شده باشه تمیزش کن چون برق درستی ارسال نمیکنه 

ایول آقا آرمين با دو خط توضیح مشکل رو متوجه شدی و راهنمایی کردی 

به خدا بعضی وقتها به خاطر همین مشکلات کوچیک آدم انقدر اعصابش خورد میشه اينور اونور پیش چنتا مکانیک  میبره چنتا قطعه عوض میکنه تا متوجه شه 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

ایول آقا آرمين با دو خط توضیح مشکل رو متوجه شدی و راهنمایی کردی 

به خدا بعضی وقتها به خاطر همین مشکلات کوچیک آدم انقدر اعصابش خورد میشه اينور اونور پیش چنتا مکانیک  میبره چنتا قطعه عوض میکنه تا متوجه شه

سلام

مخلص اقاا یدین عزیز 

اتفاقا شما خودت استاد هستی من متن های شما را میخونم و میبینم چقدر طولانی و واضح توضیح میدی 

نمونش همون صدای پت پت از اگزوز که متوجه شده بودی از یکی از سوزن انژکتورها هست که کوئل داخلش درست باز وبسته نمیشد و سوزن داخلش کند عمل میکرد 

مکانیک ماهر کمه --چون سیستم های جدید مثل قدیم نیست و هر روز یه مدل نصب میشه و...

بعضی وقتها مکانیک یادش میره سوکت را جابزنه یا دستش میخوره و ...ماشین یه قسمت را درست میکنی میبینی یه جای دیگه ایرادی پیدا کرده 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، cadilac گفته است :

خداروشکر حل شد

متشکرم از پاسختون.درسته یکی از سوکت ها از جاش در اومده بود و اون خار سیمی رو نداشت.مکانیک اشتباها چک نکرده بود که لقه .از اون طرف هم پرسپولیس باخته بود منم اعصابم دوطرفه خورد بود هم از طرف ماشین که ۳ کار‌میکرد هم بازی[gerye]

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

متشکرم از پاسختون.درسته یکی از سوکت ها از جاش در اومده بود و اون خار سیمی رو نداشت.مکانیک اشتباها چک نکرده بود که لقه .از اون طرف هم پرسپولیس باخته بود منم اعصابم دوطرفه خورد بود هم از طرف ماشین که ۳ کار‌میکرد هم بازی[gerye]

خواهش میکنم وظیفه بود

بعضی ازتعمیر کارها دیدم یادشون میره قطعات را کامل ببندن یا ابزارشون داخل کاپوت میمونه وقتی حرکت میکنی میبینی یه صدای تق  میاد و موقع ازدست انداز عبور کردن یه دفعه یه صدایی میاد که میبینی اچار ایشون از کاپوت از زیر خودرو پائین افتاد و باید چند کیلومتر برگردی وبهش اچار را بدی 

کوئل ماشینت مارک سازه پویش هست یا کروز؟

لینک به ارسال

سلام

قبلا دوستان اینجا سایتی معرفی کردن که مدل ماشین و نوع موتور میدادیم و شمع مناسب معرفی میکرد الان متاسفانه فراموش کردم لطفا آدرس چندتا سایت برای انتخاب شمع بدین ممنون

(شمع برای یه ماشین خارجی میخوام)

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، arshavin گفته است :

سلام

قبلا دوستان اینجا سایتی معرفی کردن که مدل ماشین و نوع موتور میدادیم و شمع مناسب معرفی میکرد الان متاسفانه فراموش کردم لطفا آدرس چندتا سایت برای انتخاب شمع بدین ممنون

مشخصات شمع را هر خودروی در سرویس منوال درج کرده

بایدکد حرارتی+طول رزوه+اندازه گپ شمع و.... را که کارخانه فابریکی توصیه کرده را بدونید ودر کنار اون شمعهای معادل دیگه را انتخاب کنید 

قبلا نوشتیم صفحات قبل را مرور بفرمائید 

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، arshavin گفته است :

سلام

شما هر برندی بخوای برو سایتش  با انتخاب ماشینت بهت معرفی کنه . یه سایت کلی من ندیدم که باشه بخواد کل برند ها را معرفی کنه

لینک به ارسال

برای تیپ ۲ چه شمعی پیشنهاد می کنید ؟

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.