2,248 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 8 دقیقه قبل، mohammadpur گفته است :

این شمع چطوره؟

کد نامبر شمع را ننوشته 

مثل اینکه برای موتور tu3 هست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، cadilac گفته است :

کد نامبر شمع را ننوشته 

مثل اینکه برای موتور tu3 هست

توی توضیحانش نوشته:

• قابل نصب بر روی خودروهای : سوزوکی ،پژو 207 ، پژو 206 تیپ 5و6 ، پژو 206SD V9.V8 - پارس ELX . سورن ELX ، پژو 405 با موتور TU5

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، mohammadpur گفته است :

توی توضیحانش نوشته:

• قابل نصب بر روی خودروهای : سوزوکی ،پژو 207 ، پژو 206 تیپ 5و6 ، پژو 206SD V9.V8 - پارس ELX . سورن ELX ، پژو 405 با موتور TU5

منظورم کد نامبر شمع مثلا اتولایت XP 5325 هستدر دو صفحه قبل صفحه 213 در مورد این شمع نوشتیم و رفنسهای شرکت را قرار دادیم 

شاید همین شمعه ولی طول رزوه در عکس 19mm نشون میده کوتاهه برای tu3 میشه 

اون توضیحات که کلا اینا مینویسن اما اصل قضیه مسائل کد نامبر و کد حراراتی -توصیه چه خودرویی و...داره

لینک به ارسال

برای باز کردن شمع به آچار بکس دسته T نیاز است فقط نمیدونم چه سایزی باید بگیرم شما میدونید؟vata-2261-5339412-1-catalog_grid_3.jpg.5844e1b5c189175f212a44e885629d15.jpg

لینک به ارسال
در هم اکنون، mohammadpur گفته است :

برای باز کردن شمع به آچار بکس دسته T نیاز است فقط نمیدونم چه سایزی باید بگیرم شما میدونید؟vata-2261-5339412-1-catalog_grid_3.jpg.5844e1b5c189175f212a44e885629d15.jpg

سلام

با ست کامل : یه بکس ۱۶ بلند + واسطه بلند + دسته بکس + واسطه لقلقه ای ؛ شمع هر ماشینی رو میتونی باز کنی....

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

سلام

با ست کامل : یه بکس ۱۶ بلند + واسطه بلند + دسته بکس + واسطه لقلقه ای ؛ شمع هر ماشینی رو میتونی باز کنی....

ممنون استاد

امروز رفتم نمایندگی ایساکو که توی مسیرم بود شمع بوش داشت بوش روش توشته بود ساخت روسیه یه برچسب ایساکویی داشت هم داشت که بسته بندی رو پلمپ کرده بود چهار تا 35 هزار تومان به نظرتون همین رو بخرم؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mohammadpur گفته است :

ممنون استاد

امروز رفتم نمایندگی ایساکو که توی مسیرم بود شمع بوش داشت بوش روش توشته بود ساخت روسیه یه برچسب ایساکویی داشت هم داشت که بسته بندی رو پلمپ کرده بود چهار تا 35 هزار تومان به نظرتون همین رو بخرم؟

سلام.اساتید برای sd v8 مدل نود بین بوش غیر سوزنی روسی با ایکیوم غیر سوزنی  کدوم انتخاب کنم . لطفاً راهنمایی کنید.با تشکر.

لینک به ارسال

شمعای بوش fr8sc+ ساخت روسیه با لیبل ایساکو که داخل بازار هست جزو مطمئن ترین شمع ها هست و با خیال راحت استفاده کنید.

خود من از این شمع استفاده کردم و کاملا راضی بودم و بعد از ۴۰ هزار کارکرد تعویضش کردم که هنوز سالم و قابل استفاده بود.

لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، yoosefheidari گفته است :

شمعای بوش fr8sc+ ساخت روسیه با لیبل ایساکو که داخل بازار هست جزو مطمئن ترین شمع ها هست و با خیال راحت استفاده کنید.

خود من از این شمع استفاده کردم و کاملا راضی بودم و بعد از ۴۰ هزار کارکرد تعویضش کردم که هنوز سالم و قابل استفاده بود.

وقتی میشه آلمانیش رو تهیه کرد، خب چرا روس؟

البته اگر از اصلی بودن شمع آلمانی مطمئن نیستید، همون روسش هم خوبه.

.

امروز شمع های NGK RFN5AGP 5018 رو نصب کردم. از اگزوز که در حالت درجا صدای پت پت شنیدم. صدا کمی بم بود. منتها باید با دیاگ هم یه بررسی بکنم و چند روزی باهاش کار کنم تا بتونم نتیجه دقیق تر رو اعلام کنم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری