2,226 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان الان 3 روزه که شمع های NGK PLFR5A رو روی ماشین به همراه یه کویل والئو بستم.تغییراتی که تو ماشین دیدم اینه که ماشین راحت تر روشن میشه مخصوصا وقتی موتور گرمه ، صدای موتور کمتر شده ، نسبت به شمع های بوشی که قبلا روش بود لرزش موتور کمتر شده و خیلی کم هم احساس میکنم شتاب و کشش بهتر شده.در کل راضیم از این شمع عای جدید و خریدش رو توصیه میکنم!

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

امروز اين شمع بوش رو گرفتم . Fr7mpp10

https://ibb.co/k10p55

ماشينم v9 هست

از يه نمايندگي ايساكويي پرسيدم همينو داشت (البته روسشو فك كنم) گفت بزار يه مكانيك هم كه پيشش سالها ميرفتم گفت اگه بوش ميخواي بندازي سوزني بگير حتي گفتم ميگن سوزني ها رو ٢٠٦ مشكل درست ميكنه گفت نه بگير..حالا متخصصين نظر بدن اين شمع اصل هست يا نه؟بعد اينكه مناسب هست واسه اين ماشين يا نه!!

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، amir.arsalan گفته است :

سلام

امروز اين شمع بوش رو گرفتم . Fr7mpp10

https://ibb.co/k10p55

ماشينم v9 هست

از يه نمايندگي ايساكويي پرسيدم همينو داشت (البته روسشو فك كنم) گفت بزار يه مكانيك هم كه پيشش سالها ميرفتم گفت اگه بوش ميخواي بندازي سوزني بگير حتي گفتم ميگن سوزني ها رو ٢٠٦ مشكل درست ميكنه گفت نه بگير..حالا متخصصين نظر بدن اين شمع اصل هست يا نه؟بعد اينكه مناسب هست واسه اين ماشين يا نه!!

در مورد اصل بودنش نظری ندارم ولی برخی از دوستان که استفاده کرده اند چندان راضی نبودند.

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

در مورد اصل بودنش نظری ندارم ولی برخی از دوستان که استفاده کرده اند چندان راضی نبودند.

چي بگيرم كه خوب باشه هم شتاب خوبي داشته باشه هم مصرف مناسب؟؟

لینک به ارسال
در 13 دقیقه قبل، amir.arsalan گفته است :

چي بگيرم كه خوب باشه هم شتاب خوبي داشته باشه هم مصرف مناسب؟؟

اگه سوزنی میخواهید با  قیمت بالا  ان جی کا  11 -PLFR5A بوش دوبل پلاتینیم کد 8101 بوش  دوبل ایریدیم کد 9613 و اتولایت  البته در صورت اصل بودن و اگر معمولی ایکیوم 58hz.

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

اگه سوزنی میخواهید با  قیمت بالا  ان جی کا  11 -PLFR5A بوش دوبل پلاتینیم کد 8101 بوش  دوبل ایریدیم کد 9613 و اتولایت  البته در صورت اصل بودن و اگر معمولی ایکیوم 58hz.

مسئله اينه كه ميگن چون گپ استاندارد ٢٠٦ ؛٠.٩ است شمعي بايد بندازيم كه ٠.٩ باشه،سوزنيم كه ٠.٩نداريم !داريم؟؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، amir.arsalan گفته است :

مسئله اينه كه ميگن چون گپ استاندارد ٢٠٦ ؛٠.٩ است شمعي بايد بندازيم كه ٠.٩ باشه،سوزنيم كه ٠.٩نداريم !داريم؟؟

دوستان fr8sc+ بهتره يا fr8se0 يا equm 58

لینک به ارسال
در در 1396/03/28, 08:57:08، amir.arsalan گفته است :

من سوزنی با گپ .0.9 ندیدم اکثرا 1.1 و همین مدل که شما دارید 0.7 هست. اکثر دوستان با فیلر 1.1 را استفاده کردند و مشکلی نداشتند البته هرگز گپ شمع سوزنی را نباید دستکاری کرد. اگه حساسید همون ایکیوم را بگیرید که 0.9 هست.

در در 1396/03/28, 10:51:19، amir.arsalan گفته است :

دوستان fr8sc+ بهتره يا fr8se0 يا equm 58

بوش اگه اصل باشه بهتره ولی پیدا کردن اصلش کار سختیه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

من سوزنی با گپ .0.9 ندیدم اکثرا 1.1 و همین مدل که شما دارید 0.7 هست. اکثر دوستان با فیلر 1.1 را استفاده کردند و مشکلی نداشتند البته هرگز گپ شمع سوزنی را نباید دستکاری کرد. اگه حساسید همون ایکیوم را بگیرید که 0.9 هست.

بوش اگه اصل باشه بهتره ولی پیدا کردن اصلش کار سختیه.

الان اكيوم گرفتم اما شتابش هيچ فرقي نكرد و شمع قبليشم اكبوم بود...

والا تو فروما يه سريا ميگن سوزني خوب نيست يه سريا ميگن پول اضافست و فرق محسوس نداره يه سريام مگن خوبه،مكانيكا هم كه يكي ميگه سوزني يكي ديگه ميگه معمولي...آدم ميمونه چيكار كنه!!!

من نميخوام مشكلي بعدن ايجاد شه..مخالفاي سوزني ميگن به كويل فشار مياره به مرور زمان..!!!

رفتم تو چراغ برق دنبال بوش اون سبزا كه گويا ديگه توليد نميشه تو نت هم كد فني شو زدم چيزي نبود الان بوش معمولي فقط روس آبي هست!!

شما جايي سراغ داري اصل گير بياد؟

لینک به ارسال
در در 1396/03/28, 00:12:55، mehrdadghp گفته است :

من نمیدونم دوستان رو چه حسابی ناراضی بودن؟ این شمع عالیه.

من رو یه تیپ پنج، یه تیپ شش و یه ۴۰۵ موتور TU5 انداختم، عالیه.

پدرخانمم در اثر اشتباه متوجه شدن حرف من، با این شمع و همون ۴۰۵ که گفتم، حدود ۱۴۰ هزار کیلومتر راه رفت که هفته پیش براش یه دست دیگه انداختم. تازه میگفت مشکلی ندارم. رو تیپ پنج خودمم الان ۴۰ هزار کیلومتره که نصبه و عالی کار میکنه. شاید دوستان اصلیش رو نگرفتن، شایدم توقعشون چیز دیگه ای هستش، نمی دونم.

من آلمانیش رو گرفتم، عالیه. نوسان دور موتور رو هم خیلی خیلی کم کرده. در حد صفر.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری