1,728 ارسال در این موضوع قرار دارد

salam man 206modle82daram akhiran sham avaz kardam az an lahze barfpakona khod be khod mizane ampera gato vasl mishe cheraga roshano khamosh mishe chi kar konam kesi komakam mikone tamir gah ha ham ne midonan chikar konan hishki sar dar ne miare komakam konin motashakeram. مدیریت:دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنین برگردان به فارسی روان: سلام من 206 مدل 82 دارم آخرین شمعی که عوض کردم از ان لحظه برف پاککن خود به خود میزنه آمپر قطع و وصل میشه،چراغا روشن خاموش میشه، چیکار کنم کسی کمک میکنه ؟ تمیرگاه ها هم نمیدونن چیکار کنن هیچ کس سر در نمیاره کمک کنین متشکرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام,

قبل از هر چیز بگم که سعی کنید فارسی تایپ کنید که بهتر بهتون پاسخ بدیم.

و این که چند سال پیش برای یکی از دوستان ما هم این مشکل پیش اومده بود که از شل شدن سوکت ها بود (فکر کنم سوکت های BSM) شما هم میتونید این سوکت هارو چک کنید. البته با احتیاط و وقتی موتور خاموش هست.

لینک به ارسال

کیهان عزیز خیلی ممنون

قطع و وصل ناگهانی ادوات داخلی و برق اون ها همینطور که کیهان عزیز گفتن، میتونه از عدم اتصال مناسب سوکت ها در هر کدوم از واحد ها، چه bsm چه bsi و چه کام2000 باشه

پس ابتدا همه این موارد چک بشه، فیوز ها چک بشه و در آخر اینکه چراغ اخطار، STOP و یا چیز دیگری روشن میشه؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
کیهان عزیز خیلی ممنون

قطع و وصل ناگهانی ادوات داخلی و برق اون ها همینطور که کیهان عزیز گفتن، میتونه از عدم اتصال مناسب سوکت ها در هر کدوم از واحد ها، چه bsm چه bsi و چه کام2000 باشه

پس ابتدا همه این موارد چک بشه، فیوز ها چک بشه و در آخر اینکه چراغ اخطار، STOP و یا چیز دیگری روشن میشه؟

باتشكرازشما بله چراغ stop روشن ميشه

لینک به ارسال

با این اوصاف ساده ترین کار برای عیب یابی استفاده از دستگاه PPS پژو(موجود در نمایندگی های ایرانخودرو) است و نمایش خطای ثبت شده

در صورت امکان خطا رو بخونین و برای ما هم قرار بدین

لینک به ارسال

با سلام

بهترين نوع شمع، فيلتر هوا، روغن ، فيلتر روغن براي 206 تيپ3 كدام است ؟ لطفا مرا راهنمايي فرماييد. باتشكر

لینک به ارسال

شمع برای موتور TU3 بوش FR 7 DC +

شمع برای موتور TU5 بوش FR 8 SC

فیلتر هوا شرکتی، هرچی تو بسته آبی ایساکو بود با قیمت 2500 تومن

اصلی بسته به سلیقه فروشنده ! از 8 تا 12 هزار تومن

فیلتر روغن Purflux اصلی اگر گیر بیاد، اگر نیاد شرکتی(رو بعضی ها نوشته پژو پارس)

روغن برای موتور TU3 بهترین ، توتال 7000 با بسته بندی طوسی و لیبل ایساکو و نوشته ایساکو در قسمت پشتی پایین، یا به توتال باز هم با نوشته ایساکو

روغن توتال 5000 مینرال هم خوبه و مشکلی نیست

برای موتور TU5 توتال 7000 با همون شرایط بالا و یا توتال 9000 باز هم با لیبل ایساکو قابل تهیه در نمایندگی هایی که به پژو 407 سرویس میدن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

يه نكته در مورد شمع كه واسه خودم پيش اومده رو گفتم اينجا بگم

روي ماشين من شمع FR7DC+ بوش بود بعد از تقريبا 10000 تا هم مصرفم بالا رفته بود هم شتاب كم شده بود

يه دست شمع FR7DE از ايساكو گرفتم كه توي چنتا از كاتولوگ تعميرات ايساكو هم نام برده شده بود.الان

مصرف 1 ليتر كمتر شده شتاب هم بهتره.با اون شمع قبلي بعضي صبحا لرزشم داشتم كه الان كاملا برطف شده

لینک به ارسال

یکی میگه دو پلاتین خوبه / یکی میگه نه تک پلاتین خوبه / یکی میگه سه پلاتین بهتره و الی آخر شما میگید چکار کنیم؟

لینک به ارسال
یکی میگه دو پلاتین خوبه / یکی میگه نه تک پلاتین خوبه / یکی میگه سه پلاتین بهتره و الی آخر شما میگید چکار کنیم؟

برای 206 شمع فابریک از همه چیز بهتره چون به نطر من شمع متفرقه خریدن پول دور ریختنه (البته به نظر دوستانی که استفاده میکنن توهین نشه این فقط نظر شخصی است)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری