Keyhan

بحث راجع به PPS

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

79 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام,

همونطور که میدونید PPS که دستگاه تعمیرات مخصوص پژو (چیزی مثل دیاگ) هست. راستش این تاپیک رو ایجاد کردم که هم بحث راجع به PPS اینجا مطرح بشه و هم اینکه خودم چند سوال داشتم.

با اجازه سوالامو مطرح کنم:

PPS تا جایی که میدونم از 100 تومنی تا 900 تومنیش موجوده. تفاوتشون چیه؟

این که میگن این PPS امکانات بیشتری داره یعنی چی؟ چه امکاناتی؟

فعلا اینا به ذهنم رسید

با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام,

همونطور که میدونید PPS که دستگاه تعمیرات مخصوص پژو (چیزی مثل دیاگ) هست. راستش این تاپیک رو ایجاد کردم که هم بحث راجع به PPS اینجا مطرح بشه و هم اینکه خودم چند سوال داشتم.

با اجازه سوالامو مطرح کنم:

PPS تا جایی که میدونم از 100 تومنی تا 900 تومنیش موجوده. تفاوتشون چیه؟

این که میگن این PPS امکانات بیشتری داره یعنی چی؟ چه امکاناتی؟

فعلا اینا به ذهنم رسید

با تشکر.

ببینید منظور از دستگاه دیاگ که رایج شه در اصل مخفف Diagnostic test به معنی تست تشخیصی است که به مفهموم عام در مورد تمامی این دستگاه ها اعم از Diag 2000 و PPS (Peugeot Planet System بکار میره تفاوت این دستگاه ها در نوع نرم افزار و سخت افزار بکار رفته در آنهاست و همچنین رنج اتوموبیلهایی که ساپورت میکنن که با توجه به این مهم قیمت آنها تا چند میلیون تومان هم بالا میره.

منظور از امکانات بیشتر به طور نمونه برای ۲۰۶ شامل کنترل بیشتر روی تنظیمات BSI و ECU وانجام تستهای تشخیصی دقیقتر روی قسمتهای مختلف اتوموبیل است.

لینک به ارسال

سلام,

ممنون از جوابتون. فامیل ما یک PPS داره که ظاهرا اصل هست پشتش نوشته بود Actia و Made in France مارکش درست یادم نیست ولی میگفت 500 تومان خریده. قیمت این نوع همین هست؟

لینک به ارسال
سلام,

ممنون از جوابتون. فامیل ما یک PPS داره که ظاهرا اصل هست پشتش نوشته بود Actia و Made in France مارکش درست یادم نیست ولی میگفت 500 تومان خریده. قیمت این نوع همین هست؟

اگر اصل باشه باید قیمتش از این بالاتر باشه. اگر میتونین ببینین نرم افزار روش چه ورژنی است و چه ماشینهایی را ساپورت میکنه و قابلیت آپدیت شدن را داره یا نه

لینک به ارسال

البته خود دستگاه مهم نیست اینترفیش مهمه که الان با کابل و سایر متعلقات تا ۳۰۰ تومان هم میشه پیدا کرد فقط باید لپ تاپ داشته باشین تا نرم افزارشو نصب کنین روی لپ تاپ خودتون

لینک به ارسال

دستگاه PPS با منوی فارسی در حد 300 تومان تو بازار موجوده؟

من برای استفاده شخصی میخوام،به نظر دوستان چه مدلی بگیرم؟

از همین نرم افزارایی که روی لب تاب نصب میشن بخرم؟

قیمتش در چه حدودیه؟

اگه امکانش هست برای تهیه آدرس بدیند.

ممنون

لینک به ارسال

سلام,

قیمت در حدود 350 تومن هست. منظورتون از این که چه مدلی بگیرم چیه؟ نرم افزارش رو با خودش میدن و شما مجبورید روی لپ تاپ نصب کنید اما اگر در کامپیوتر خونگیتون نصب کنید قطعا نمیتونید کل اون کامپیوتر رو ببرید کنار ماشین که دستگاه رو بهش وصل کنید YaKhoda.gif

لینک به ارسال

Mrgreen.gif

سلام,

قیمت در حدود 350 تومن هست. منظورتون از این که چه مدلی بگیرم چیه؟ نرم افزارش رو با خودش میدن و شما مجبورید روی لپ تاپ نصب کنید اما اگر در کامپیوتر خونگیتون نصب کنید قطعا نمیتونید کل اون کامپیوتر رو ببرید کنار ماشین که دستگاه رو بهش وصل کنید YaKhoda.gif

ممنون از توضیحتون

من خودم اونجوری که توضیح دادم لب تاب دارم و فکر نکنم حملش تا پیش خودرو کار سختی باشهMrgreen.gif

منظورم از چه مدلی بخرم اینه که آیا خود دستگاه PPS رو تهیه کنم(همین که نیازی به لب تاب نداره) یا نرم افزاری که فرمودید روی لب تاب نصب میشه؟think.gif

فرق این دوتا در چیه؟

میشه قیمت هرکدام رو ذکر کنید؟

و اینکه کجا میشه تهیه کرد؟(اگر امکانش هست یه آدرس بدید)

ببخشید این همه سوال پرسیدمzir.gif

لینک به ارسال

سلام,

فکر کنم منظورتون PP2000 باشه که خودش یک دستگاه جداست؟ این ها نسل قدیم همین PPS های جدیدن. الان PPS یک دستگاه کمی بزرگتر از ماوس کامپیوتره که با یک کابل وصل میشه به ماشین و با کابل دیگه وصل میشه به لپ تاپ. داخل لپ تاپ هم نرم افزار مخصوصش رو که با دستگاه PPS بهتون دادن رو نصب میکنید و بعد هم از دستگاه استفاده میکنید!!! ولی به نظر من به درد استفاده ی شخصی نمیخوره مگه این که تو فامیل زیاد پژو سوار باشه یا کارتون زیاد بهش بخوره. در ضمن کار با این دستگاه زیاد هم راحت نیست و ممکن هست قسمتی رو تغییر بدید که موجب ایجاد مشکل در سیستم ماشینتون بشه.

لینک به ارسال

salam.gif

مثل همیشه یه سوال از دوستان داشتم

چند وقت پیش برای روشن شدن چراغ چک موتور(همون زرده) به تعمیرگاه مراجع کردم که گفت مشکل از دریچه گاز هستش،بعد از پاک کردن خطا توسط PPS هرچی استارت زد ماشین روشن نشد!!!YaKhoda.gif

بعد از کلی دردسر رفت سراغ موتور و دریچه گاز رو بیرون آورد و شستشو داد و دوباره سرجای خودش بست و ماشین با یه تک استارت روشن شدthink.gif(البته این رو بگم که مشکل از سوکت اون بود نه خود دریچه گاز)

گفت وقتی خطا رو پاک میکنی باید حتما ایرادی که باعث شده اون خطا به وجود بیاد رو رفع کنی وگرنه به هیچ عنوان خودرو روشن نمیشه!!!

میخواستم از شما اساتید بزرگ بپرسم آیا این قضیه صحت داره؟

hi.gif

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری