آرمین امینی

فروش لوازم یدکی و تمامی آپشن های پژو 206 و محصولات ایران خودرو

3,572 ارسال در این موضوع قرار دارد

نمایشگر تایپ B فقط یکی مونده بار جدید 5 روز بعد میرسه با همون قیمت 290

xw26617hskidrndpuktl5_s.jpgLINK_TEXT><e>

به نام خدا

سلام

همان طور که از اسم تاپیک پیدا هست تو این تاپیک فروش قطعات یدکی محصولات ایران خودرو بخصوص 206 انجام میشه

دوستان هر قطعه هر چند نایاب رو می خواید اعلام کنید در صورتی که قابل سفارش باشه در کمتر از 5 رو به دستمون می رسه .

همچنین بعضی قطعات آپشن مثل LCD تیپ B و قاب هدایت کننده هوا به دیسک هم موجود داریم[

سلام دوست عزیز

شماره تماس واسه خرید رو واسه من pm کن

سلام

پی ام شد.

سلام

لطفاً قیمت اقلام زیر را اعلام فرمایید:

1- درجه داخل باک (کامل)

2- کویل تیپ 5

3- دیسک و صفحه تیپ 5

4- نمایشگر تایپ B

البته اگر قطعه اصلی هست.

با سپاس

سلام دوست عزیز

1- درجه داخل باک (کامل) اصلی داخل بسته پژو و سیتروئن با پمپ بنزین 200 تومن

2- کویل تیپ 5 : باید نگاه کنم

3- دیسک و صفحه تیپ 5 : 165

xbp9lfy2f2u06fuqv58c1_s.jpgLINK_TEXT><e>

اون پشتیه که تو بسته پژو و سئتروئن هست مال تی یو 3 هست

4- نمایشگر تایپ B

درود بر شما دوست گرامی داداش ال سی دی تایپ بی دارید نو نمیخوام استوک اگر هست لطفا قیمت بدید با سپاس از شما

سلام

نه متاسفانه

lcd type B به دستم رسید.....بسیار متشکر و ممنون از زحماتتون...به زودی عکساش گزاشته میشه..........

مبارکت باشه عزیز yahoo.gifyahoo.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/yahoo.gif' alt='URL>'>

به سلامتی ازش استفاده کنی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

صفحه كيلومتر براي مدلهاي اتوماتيك مثل تيپ 6 رو دارين ؟

اگه هست قيمتش چنده؟

لینک به ارسال

[JUSTIFY]سلام به دوست گرامی[/JUSTIFY][JUSTIFY]1- صفحه آمپر کامل برای 206 تیپ 6 رو دارید که کروز ساپروت باشه؟ قیمت لطفا (نو یا استوک) (اینی که الان دارم چراغ کروز نداره و میگن باید عوضش کنم...)[/JUSTIFY][JUSTIFY]2- دو قطعه می خوام به نام های[/JUSTIFY][highlight=#ffffff][JUSTIFY]كاسه نمد (ديفرانسيل) 54*40ضخامت 6 و[/JUSTIFY][JUSTIFY]كاسه نمد (ديفرانسيل) 56*28 ضخامت 8 اما کد های ایساکو رو نمیدونم کدوم یکی از ایناس:[/JUSTIFY][/highlight][JUSTIFY][highlight=#ffffff]0171301301[/highlight][/JUSTIFY][JUSTIFY][highlight=#ffffff]0171301302[/highlight][/JUSTIFY][JUSTIFY][highlight=#ffffff]0171301401[/highlight][/JUSTIFY][JUSTIFY][highlight=#ffffff]0171301402[/highlight][/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع این اطلاعات سایت http://www.isacoparsian.com'>http://www.isacoparsian.com هست.[/JUSTIFY][JUSTIFY]از پشت گیربکس روغن ریزی داره که میگن باید جفت کاسه نمد ها (کوچیک و بزرگ) باید عوض بشه.[/JUSTIFY][JUSTIFY]نکته این که این کاسه نمد ها رو برای تیپ 6 می خوام. آیا هر دو با تیپ 5 یکی هستن؟[/JUSTIFY][JUSTIFY]با سپاس [/JUSTIFY]

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

هنوز تایپ بی موجود دارید ؟؟؟

میشه برام قیمت ها رو پیامک کنید ؟؟؟ من کم پشت سیستم پیدام میشه

سپاس فراوان

قیمت تایپ بی

کروز اصلی برای وی 8

09125437704

لینک به ارسال

با سلام....لطفا شرايط و نحوه خريد را برام pm كنيد من يه lcd type b ميخوام.

لینک به ارسال

[JUSTIFY]سلام به دوست گرامی[/JUSTIFY][JUSTIFY]1- صفحه آمپر کامل برای 206 تیپ 6 رو دارید که کروز ساپروت باشه؟ قیمت لطفا (نو یا استوک) (اینی که الان دارم چراغ کروز نداره و میگن باید عوضش کنم...)[/JUSTIFY][JUSTIFY]2- دو قطعه می خوام به نام های[/JUSTIFY][highlight=#ffffff][JUSTIFY]كاسه نمد (ديفرانسيل) 54*40ضخامت 6 و[/JUSTIFY][JUSTIFY]كاسه نمد (ديفرانسيل) 56*28 ضخامت 8 اما کد های ایساکو رو نمیدونم کدوم یکی از ایناس:[/JUSTIFY][/highlight][JUSTIFY][highlight=#ffffff]0171301301[/highlight][/JUSTIFY][JUSTIFY][highlight=#ffffff]0171301302[/highlight][/JUSTIFY][JUSTIFY][highlight=#ffffff]0171301401[/highlight][/JUSTIFY][JUSTIFY][highlight=#ffffff]0171301402[/highlight][/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع این اطلاعات سایت http://www.isacoparsian.com'>http://www.isacoparsian.com هست.[/JUSTIFY][JUSTIFY]از پشت گیربکس روغن ریزی داره که میگن باید جفت کاسه نمد ها (کوچیک و بزرگ) باید عوض بشه.[/JUSTIFY][JUSTIFY]نکته این که این کاسه نمد ها رو برای تیپ 6 می خوام. آیا هر دو با تیپ 5 یکی هستن؟[/JUSTIFY][JUSTIFY]با سپاس [/JUSTIFY]

سلام

صفحه آمپر می تونم سفارش بدم ولی نمی دونم داخلش چی باشه اگه صفحه کیلومتر کروز ساپورت با کد ایساکو می دونید مشکل حل میشه

کد ایساکو درست پیدا کردید 2 رقم آخر مربوط به سازنده یا کشور وارد شده میشه نتیجه رو می گم.

کاسه نمد ها برای تیپ 6 هست

عکس پی ام کردم اگه از پشت باشه باید کاسه نمد 01713013 عوض بشه.

سلام

اگه هست قيمتش چنده؟

صفحه کیلومتر از قیمت 400 تا 780 هست

گرونترینش اینه 0110609302

لینک به ارسال

سلام

صفحه آمپر می تونم سفارش بدم ولی نمی دونم داخلش چی باشه اگه صفحه کیلومتر کروز ساپورت با کد ایساکو می دونید مشکل حل میشه

کد ایساکو درست پیدا کردید 2 رقم آخر مربوط به سازنده یا کشور وارد شده میشه نتیجه رو می گم.

کاسه نمد ها برای تیپ 6 هست

عکس پی ام کردم اگه از پشت باشه باید کاسه نمد 01713013 عوض بشه.

سلام

اگه هست قيمتش چنده؟

صفحه کیلومتر از قیمت 400 تا 780 هست

گرونترینش اینه 0110609302

ممنون از پاسخ گویی شما

قیمت کیلومتر واقعا بالاس (نه این که شما بالا گفته باشید)

بابت کاسه نمد ها، گفتید که باید از 16 باشه تا 18. یعنی بیشتر احتمال داره از شماره 16 باشه؟

و این که آیا این کاسه نمد ها با تیپ 5 هم مشترک هستن؟

با سپاس

لینک به ارسال

شما گفتید از عقب گیربکس روغن میده من حدسم رفت رو 16 اگه از جلو روغن می دادا می گفتم 18 . اگه از سمت راست ( طرف اتاق ) روغن می دادا می گفتم کاسه نمد رادیاتور روغن هست اگه از طرف چپ ( سمت جلو خودرو )روغن می داد از اورینگ های بلوک هیدرولیک بود .

نه با تیپ 5 مشترک نیست این کجا و آن کجا

لینک به ارسال

این دو کد رو موجود دارید؟ (از هر کدوم یک عدد) اگه پاسخ مثبت هست لطفا اطلاعات تماستون را پ.خ کنید.

[highlight=#ffffff]0171301301[/highlight][highlight=#ffffff]0171301302[/highlight][highlight=#ffffff][/highlight][highlight=#ffffff]0171301401[/highlight][highlight=#ffffff]0171301402[/highlight]

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.