ehsan110

تاپیک جامع مه شکن های جلو و عقب( پرژکتور )

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

660 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من میخوام چراغ زنون هام رو از مه شکن ها بردارم...مسافت زیادی رو اصلا روشن نمیکنن!داخل مه هم که هیچ کاربردی ندارن و عملا هیچ کاربردی ندارن!

چه پیشنهادی دارین؟ میخوام توی جاده و مه واقعا تاثیر داشته باشه...

میگن زنون که برای مه شکن بد هم هست و ظاهرا هدلایت هم تاثیری نداره درسته؟

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، Soheil Mo گفته است :

سلام خدمت دوستان گرامی! :razz:

نیاز به مشورت دارم!

روی سپر آرسی، پروژکتور فابریک آرسی بهتر جواب می‌ده یا 207؟ رنگ: خاکستری!

سلام 

مه شکن 207 ی بنداز هم از لحاظ ظاهری خیلی قشنگتره هم نور دهی هم تنوع چراغ 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

سلام

دوستان من میخوام چراغ زنون هام رو از مه شکن ها بردارم...مسافت زیادی رو اصلا روشن نمیکنن!داخل مه هم که هیچ کاربردی ندارن و عملا هیچ کاربردی ندارن!

سلام علی اقا زنون به نظر من اصلا جالب نیست اولندش این زنونهایی که ما میندازیم و بدون لنز تمرکز نورمناسب نیست و چشم راننده جلویی رو تو جاده اذیت میکنه که نوعی مردم آزاری مورد بعدی اکثر زنونها چینی هستن با ترانسهای غیر استاندارد که با نویز و ارتعاشاتی که میندازن برای سیستم الکترونیک حساس 206 مشکلاتی به وجود میارن و اگه به قطعات حساس مثل یونیت ای بی اس یا ایسیو نزدیک باشد باعث خطا و الارمها و گاها روشن شدن چراغ چک میشن 

مورد آخر من توی جاده واقعا بهم ثابت شد زنون هیچ کارایی نداره 206 و ماشینهای معمولی که اصلا کاسه چراغشون مناسب زنون نیست جای خود من حتی با مزدا 3 که لنز داره و ترانسو چراغهای فابریک و با کیفیت روشه توی جاده واقعا عذابی بود برام نور سفیدشم باعث خستگی چشم خودم میشد 

برای جاده مخصوصا توی شب و طولانی مدت بهترین آپش دوبل رفلکتور هست  تو اتوبانهای بدون چراغ یا جاده های یکطرفه که میزنی رو نوربالا و هم جلوت روشنه و هم دوردست و رانندگیتو میکنی تو جاده ها ام وقتی ماشین از روبرو اومد میزنی رو نور پایین و بعد مجدد دوبل رفلکتور  برای مه و بارندگی ام همین دوبل رفلکتور بهترین حالته وقتی دیدی با کمبود نور و دید مواجهی مجدد بزار رو نور بالا 

البته رو خود پرژکتور هم دو تا لامپ خوب و اورجینال و اصلی بندازی تا اندازه ای کمک کننده هست 

ولی من خودم اون پرژکتورهارو با طلق برچسب نارنجیشون کردم 

IMG_20180515_050240.jpg

IMG_20180515_050253.jpg

IMG_20180515_050049.jpg

هم چراغ کوچیکارو نارنجی کردم از این اس ام دیها گرفتم که روش یه محافظ ژله ای داره هم نورش خوبه و الان 2-3 ساله نه رنگش تغییر کرده نه سوخته بر عکس اس  امدیهایی که زود میسوزن البته تو عکس بالا اصلا رنگش مشخص نیست هر کاری میکردم تو عکس دوربین رنگش درست نمیفتاد ولی رنگ واقعیش کاملا نارنجیه پر رنگه هم چراغ کوچیکا و هم پرژکتورها به نظرم عالی شده از لحاظ زیبایی چون نارنجی رنگ فابریک 

حالا با یکی آشنا شدم 200-250 میگیره داخل چراغ نئون کار میزاره عکساشو دیدم تو گوشیش واقعا زیبا بود و یه نئون نارنجی ام تو چراغ بزارم بد نمیشه 

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

سلام

سلام

اسرام آل سیزن

نورش به زردی میزنه و مناسب مه و بارون

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، amin6062 گفته است :

سلام

اسرام آل سیزن

نورش به زردی میزنه و مناسب مه و بارون

چنده عزیز؟ اورجینالش رو از کجا میشه خرید اطلاعی دارین؟

در 7 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام علی اقا زنون به نظر من اصلا جالب نیست اولندش این زنونهایی که ما میندازیم و بدون لنز تمرکز نورمناسب نیست و چشم راننده جلویی رو تو جاده اذیت میکنه که نوعی مردم آزاری مورد بعدی اکثر زنونها چینی هستن با ترانسهای غیر استاندارد که با نویز و ارتعاشاتی که میندازن برای سیستم الکترونیک حساس 206 مشکلاتی به وجود میارن و اگه به قطعات حساس مثل یونیت ای بی اس یا ایسیو نزدیک باشد باعث خطا و الارمها و گاها روشن شدن چراغ چک میشن 

مورد آخر من توی جاده واقعا بهم ثابت شد زنون هیچ کارایی نداره 206 و ماشینهای معمولی که اصلا کاسه چراغشون مناسب زنون نیست جای خود من حتی با مزدا 3 که لنز داره و ترانسو چراغهای فابریک و با کیفیت روشه توی جاده واقعا عذابی بود برام نور سفیدشم باعث خستگی چشم خودم میشد 

برای جاده مخصوصا توی شب و طولانی مدت بهترین آپش دوبل رفلکتور هست  تو اتوبانهای بدون چراغ یا جاده های یکطرفه که میزنی رو نوربالا و هم جلوت روشنه و هم دوردست و رانندگیتو میکنی تو جاده ها ام وقتی ماشین از روبرو اومد میزنی رو نور پایین و بعد مجدد دوبل رفلکتور  برای مه و بارندگی ام همین دوبل رفلکتور بهترین حالته وقتی دیدی با کمبود نور و دید مواجهی مجدد بزار رو نور بالا 

البته رو خود پرژکتور هم دو تا لامپ خوب و اورجینال و اصلی بندازی تا اندازه ای کمک کننده هست 

ولی من خودم اون پرژکتورهارو با طلق برچسب نارنجیشون کردم 

IMG_20180515_050240.jpg

IMG_20180515_050253.jpg

IMG_20180515_050049.jpg

هم چراغ کوچیکارو نارنجی کردم از این اس ام دیها گرفتم که روش یه محافظ ژله ای داره هم نورش خوبه و الان 2-3 ساله نه رنگش تغییر کرده نه سوخته بر عکس اس  امدیهایی که زود میسوزن البته تو عکس بالا اصلا رنگش مشخص نیست هر کاری میکردم تو عکس دوربین رنگش درست نمیفتاد ولی رنگ واقعیش کاملا نارنجیه پر رنگه هم چراغ کوچیکا و هم پرژکتورها به نظرم عالی شده از لحاظ زیبایی چون نارنجی رنگ فابریک 

حالا با یکی آشنا شدم 200-250 میگیره داخل چراغ نئون کار میزاره عکساشو دیدم تو گوشیش واقعا زیبا بود و یه نئون نارنجی ام تو چراغ بزارم بد نمیشه 

دوبل رفلکتور چیه دقیقا؟ میشه توی مه شکن گذاشتش؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

دوبل رفلکتور چیه دقیقا؟ 

باید با دیاگ فعال شه در اونصورت وقتی میزنی نوربالا نور پایینم روشن میمونه یعنی هر 4 لامپ جولو با هم روشنه و چه توی مه و گردو غبار چه تو تاریکی و ظلمات کارایی داره  و جلوی ماشین تا دوردستو کاملا برات روشن میکنه و یه جورایی انگار روشنایی چراغت دو برابر میشه 

واقعا تو جاده نعمتیه علی اقا من تا ارومیه شبونه رفتم و این آپن فعال نبود واقعا غذابی شده بود برام نور بالا میزدم جلوم خوب روشن نبود و نزدیک رو خوب نمیدیدم نور پایینم که میزدم دوردستو نمیدیدم این بود که هی با دسته چراغ نور بالا رو نگه میداشتم که هم نورپایین و هم نوربالا با هم روشن بمونه در اون حالت جلوم مثل روز روشن میشد و هیچ مشکلی نداشتم ولی خوب دستم خسته میشد و همش به خودم میگفتم ایکاش فعال کرده بودم بعد که برگشتم تهران فعالش کردم و الان 8-9 ماهی هست تو رانندگی در شب مخصوصا جاده های تاریک کارامدیشو بهم ثابت کرده

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

باید با دیاگ فعال شه در اونصورت وقتی میزنی نوربالا نور پایینم روشن میمونه یعنی هر 4 لامپ جولو با هم روشنه و چه توی مه و گردو غبار چه تو تاریکی و ظلمات کارایی داره  و جلوی ماشین تا دوردستو کاملا برات روشن میکنه و یه جورایی انگار روشنایی چراغت دو برابر میشه 

واقعا تو جاده نعمتیه علی اقا من تا ارومیه شبونه رفتم و این آپن فعال نبود واقعا غذابی شده بود برام نور بالا میزدم جلوم خوب روشن نبود و نزدیک رو خوب نمیدیدم نور پایینم که میزدم دوردستو نمیدیدم این بود که هی با دسته چراغ نور بالا رو نگه میداشتم که هم نورپایین و هم نوربالا با هم روشن بمونه در اون حالت جلوم مثل روز روشن میشد و هیچ مشکلی نداشتم ولی خوب دستم خسته میشد و همش به خودم میگفتم ایکاش فعال کرده بودم بعد که برگشتم تهران فعالش کردم و الان 8-9 ماهی هست تو رانندگی در شب مخصوصا جاده های تاریک کارامدیشو بهم ثابت کرده

چه جالب!  کاش زودتر میدونستم دو هفته پیش رفته بودم دیاگ میزدم

شما مه شکنت چیه؟

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

چنده عزیز؟ اورجینالش رو از کجا میشه خرید اطلاعی دارین؟

جفتی حدود ۱۰۰ تومنه

لامپ سنتر داره سایت معتبریه قیمتاش هم معقوله

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 10 ساعت قبل، amin6062 گفته است :

جفتی حدود ۱۰۰ تومنه

لامپ سنتر داره سایت معتبریه قیمتاش هم معقوله

برای مه شکن چه پایه ای هست؟ H  میدونین شما؟ فک کنم بستگی به مدل ماشین داره

ویرایش شده در توسط Ali207
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

برای مه شکن چه پایه ای هست؟ H  میدونین شما؟ فک کنم بستگی به مدل ماشین داره

206 که h1 میخوره

۲۰۷ اطلاع ندارم چیه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری