m_biparva

مشکل لرزش خودرو و صدا پت پت از اگزوز

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

103 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان و اساتید.. hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

دوستان ماشینم 207 هستش. مشکل لرزش ماشین دارم و اینکه ماشین تو دنده یک وقتی تو حرکت و گاز نمیدم (پام رو هیچ پدالی نیست) با لرزش راه میره.. دور موتور هم تو حالت ایستاده نوسان داره (بین 800 تا 900 RPM) و از اگزوز هم صدای پت پت میادو اگزوز هم لرزش داره.. راستی یه صدای جدیدی هم به صداهای موتور اضافه شده (تقریبا یه ماهه) که همیشگیه و مثل صدای قچ قچ ولی ضعیف.انگار از سمت راست ماشین زیر کاپوت میاد..وقتی ماشین روشنه و ایستاده ، با گذاشتن دست روش کاملا میشه لرزش زیاد و غیر طبیعی رو حس کرد.

هر روز هم بیشتر احساس میشه. نمیدونم چیکار کنم..گاهی وقتی میذارم دنده یک و میخوام راه بیفتم، یه صدای تق تق تق هم از ماشین میاد که با بالا رفتن دور موتور قطع میشه.. تو حالت ایستاده هم وقتی فقط گاز میدم و تو دنده نیست باز این صدای تق تق گاهی شنیده میشه .. روغن موتور total 7000 ریختم. گفتم بگم شاید اساتید بخوان بدونن.به نظر شما مشکل از چیه؟

دوستان کمک کنید cry.gifcry.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/cry.gif' alt='URL>'>.. ممنونم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزيز

وقتي كه موتور لرزش داره صداي بوق اخطار هم همزمان شنيده مي شه؟؟ال سي دي تايپ بي كه نداري؟؟

كاتاليست كانورتر ارور اگر باشه بايد شمع، فيلتر هوا چك بشه و دياگ هم بايد بزني

اگر نه كه زياد سخت نگير با اين ارابه هايي كه توليد مي كنند توقع بيشتري نبايد داشته باشي

خيلي هم حساس شدي ببر نمايندگي مركزي تا چكش كنندYaKhoda.gifYaKhoda.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/YaKhoda.gif' alt='URL>'>

سلام خدمت دوستان و اساتید.. hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

دوستان ماشینم 207 هستش. مشکل لرزش ماشین دارم و اینکه ماشین تو دنده یک وقتی تو حرکت و گاز نمیدم (پام رو هیچ پدالی نیست) با لرزش راه میره.. دور موتور هم تو حالت ایستاده نوسان داره (بین 800 تا 900 RPM) و از اگزوز هم صدای پت پت میادو اگزوز هم لرزش داره.. راستی یه صدای جدیدی هم به صداهای موتور اضافه شده (تقریبا یه ماهه) که همیشگیه و مثل صدای قچ قچ ولی ضعیف.انگار از سمت راست ماشین زیر کاپوت میاد..وقتی ماشین روشنه و ایستاده ، با گذاشتن دست روش کاملا میشه لرزش زیاد و غیر طبیعی رو حس کرد.

هر روز هم بیشتر احساس میشه. نمیدونم چیکار کنم..گاهی وقتی میذارم دنده یک و میخوام راه بیفتم، یه صدای تق تق تق هم از ماشین میاد که با بالا رفتن دور موتور قطع میشه.. تو حالت ایستاده هم وقتی فقط گاز میدم و تو دنده نیست باز این صدای تق تق گاهی شنیده میشه .. روغن موتور total 7000 ریختم. گفتم بگم شاید اساتید بخوان بدونن.به نظر شما مشکل از چیه؟

دوستان کمک کنید cry.gifcry.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/cry.gif' alt='URL>'>.. ممنونم.

لینک به ارسال

داداش مشکل از بنزینهاست زیاد خودتو اذیت نکن

لینک به ارسال

سلام دوباره..

ممنونم از دوستان که نظر دادن..

ولی این ماشین تا 1 ماه پیش اینقدر لرزش نداشت و اون صداهایی که گفتم تقریبا از زیر پدالها و سمت موتور میاد کاملا جدید و من هم الان 3 ماهه از 1 جایگاه بنزین میزنم..صدای موتور وقتی 3300 RPM پر میکنم مثل وقتیه که 4000 رو رد میکنی... به کل تو حالت ایستاده هم گفتم همیشه یه صدای اضافی رو صدای موتور هست و 10 متر هم دور میشی صدای موتور کاملا شنیده میشه..

همچنین دوستم هم 207 داره و این مشکل کاملا با قیاس دو خودرو ثابت شده که عرض کردم، و نظر و کمک خواستم از اساتید..بازم ممنونم

خواهشن اساتیدی که با مشکلات همسان درگیر بودن و تجربه دارن هم کمک کنن..

از تمام اساتید و بویژه mohsen2011 و roham2890

ممنونم

.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

من قبلنا یه 206 داشتم که تقریبا مشکل مشابهب پبدا کرده بود.

نشون دادم گفتن برق نمیرسونه

ما هم که سر در نمیاریم یعنی چی

دادیم درستش کردن بهتر شد اما خوب خوب نشد

گفتن وایر ها و کابل های برق رو عوض کرده بود

لینک به ارسال

اون صدای عجیبی که میگی ماشین میده احتمال داره واسه دیسک و صفحه باشه! در حالی که ماشین ایستاده و دنده خلاصه کلاچ رو بگیر ببین صدا کم میشه یا نه.

البته انگار این صدا خیلی رایجه و نمایندگی میگفت همه 206 ها این صدا رو میده! منتها ماشین من (تیپ 5 مدل 83) همچین مشکلی نداره و وقتی این صدا رو ازش شنیدم که دیسک و صفحه تموم شده بود.

ماشین توی دور موتور پایین ریپ نمیزنه یا بد کار نمیکنه؟ برای بد کار کردن ماشین میتونه مشکل از وایر و کویل و شمع و اینا باشه. یه دیاگ بزنی این مورد معلوم میشه.

اگه لرزش ریز پات داره زیاد میشه ببر مکانیک ببره روی چال از زیر دسته موتور پایینت رو کنترل کنه شاید اون مشکل داره.

لینک به ارسال

اون صدای عجیبی که میگی ماشین میده احتمال داره واسه دیسک و صفحه باشه! در حالی که ماشین ایستاده و دنده خلاصه کلاچ رو بگیر ببین صدا کم میشه یا نه.

البته انگار این صدا خیلی رایجه و نمایندگی میگفت همه 206 ها این صدا رو میده! منتها ماشین من (تیپ 5 مدل 83) همچین مشکلی نداره و وقتی این صدا رو ازش شنیدم که دیسک و صفحه تموم شده بود.

ماشین توی دور موتور پایین ریپ نمیزنه یا بد کار نمیکنه؟ برای بد کار کردن ماشین میتونه مشکل از وایر و کویل و شمع و اینا باشه. یه دیاگ بزنی این مورد معلوم میشه.

اگه لرزش ریز پات داره زیاد میشه ببر مکانیک ببره روی چال از زیر دسته موتور پایینت رو کنترل کنه شاید اون مشکل داره.

سلام دوست عزیز endless.vision ..

هم پدالها زیر پام شدید لرزش داره هم تو دور موتور پایین بد کار میکنه.. حتما اینهایی رو که راهنمایی کردی و گفتی پیگیری میکنم و نتیجه رو هم حتما اطلاع میدم.

بازم ممنونم دوست من

لینک به ارسال

دوست عزيز

بهت اكيدا توصيه مي كنم اين سه كار را حتما انجام بده:

1- دوباره برنامه ريزي ECU

2- تعويض شمع و فيلتر هوا

3-بنزين سوپر هم هر جايگاهي نبايد بزني

اگر درست نشد هزينش با منnono.gifnono.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/nono.gif' alt='URL>'>

سلام دوست عزیز endless.vision ..

هم پدالها زیر پام شدید لرزش داره هم تو دور موتور پایین بد کار میکنه.. حتما اینهایی رو که راهنمایی کردی و گفتی پیگیری میکنم و نتیجه رو هم حتما اطلاع میدم.

بازم ممنونم دوست من

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من هم این مشکل و داشتم واسه دسته موتوراست حتما چکش کن

لینک به ارسال

سلام به دوستان

نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه

من تازگی یه v1 مدل 88 خریدم توی جاده سرعت بین 130 تا 140 کل ماشین لرزه خفیف داره. (فرمون نمیزنه پس مشکل از تنظیم و بالانس لاستیک نیست)

ایا کسی میدونه علتش چیه؟ احساس میکنم موتور میلرزه!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری