mehrdadgorgin

تغییر در قفل صندوق عقب 206 های SD (فعال کردن پمپ با ریموت)

141 ارسال در این موضوع قرار دارد

این آموزش توسط زائر عزیز تهیه شده است

:salam:

:tavajoh:اين آموزش در مورد ٢٠٦ اس دى هاى مدل ٩٢ و بالاتر صدق نميكنه

ابزار و وسايل لازم:

سيم نمره ٠/٥ حدود ٥ متر

آچار تى ٢٠

سيم چين

چسب برق

درب صندوق عقب رو باز كرده و نمد روى درب رو باز ميكنيم، اين نمد با خارهاى آمپولى و يك عدد پيچ كه با آچار تى ٢٠ باز ميشه جدا ميشه

با جدا كردن نمد درب صندوق، پمپ صندوق نمايان ميشه كه دو تا سيم به رنگ هاى نارنجى و صورتى به اون وصله، ما با سيم نارنجى كار داريم؛

http://s2.img7.ir/I8jUz.jpg

http://s2.img7.ir/RWQUp.jpg

http://s2.img7.ir/fOzMg.jpg

http://s2.img7.ir/TsLsF.jpg

سيم نارنجى را از نزديكياى پمپ و بعد دسته سيم با سيم چين قطع ميكنيم؛

طرفى كه به داخل ماشين رفته را خوب عايق ميكنيم كه اتصالى رخ ندهد؛

حالا سيم نارنجى كه يك طرفش به پمپ رفته را با لخت كرده و سيم خود را به آن وصل ميكنيم و خوب عايق ميكنيم؛

سيم را از زير نمد و از كنار دسته سيم به درون صندوق برده و به داخل اتاق هدايت ميكنيم تا اينكه به جعبه فيوز اتاق (BSI) برسانيم؛

جايى كه سيم را به آن متصل خواهيم كرد پايه ١٥ سوكت مورب خاكسترى ١٦ پايه هست؛

به همين سادگى قفل درب صندوق همراه با درب خودرو باز و بسته مى شود.

با تشکر

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

salam.gif

اين شركت هاي خودروساز هر جور دلشان ميخواد از خودشون طرح ميدن

اين نامه رو بخونيدhttp://up.iranblog.com/Files/6ab504cc5ca04074a19e.pdf

چه خبر اينجا؟

آخه يك پمپ 10 تومني ديگه چيه تمامي مدل هاي 206 از سرعت 10 كيلومتر به بالا درها قفل ميشن

اينو گفتن كه امنيت داره برداشتن صندلي ها هم ثابت كردن كه امنيت بيشتر بشه

در ضمن صندلي ها هم معلوم نيست مال كدوم روستا هست چون در عرض 6 ماه گود ميشن ميشه توش استخر راه انداخت

يكي از دوستان من داده براش راش انداختن تو ديسپلي هم باز بودن درب رو نمايش ميده فكر40 يا50 تومن داده البته ميشه خيلي ارزون تر تموم كرد اين ديگه خيلي به خودش حال داده

در ضمن چراغ پشت آمپر هم ميگه داره كه هشدار ميدهthink.gif

لینک به ارسال

با تشكر از مسعود عزيز

من با مراجعه به برقكار محله اينطور گفت كه با سيمكشي كه انجام ميده و درب صندوق عقب را روي يكي از دربهاي عقب ميدازه كه با باز شدن در صندوق عقب چراغ سقف و نشانگر lcd باز بودن درب را نشان ميدهد (ولي نه باز بودن در صندوق عقب )و با ريموت نيز درب صندوق عقب باز و بسته ميشود و قيمت اينكار رو 15000 تومان گفت و گفت كه براي خيليها اين كارو كرده .خواستم ببينم بنظر شما بعد از مدتي ماشين قاط نميزنه و دردسر نميشه. لطفا راهنمايي

لینک به ارسال

يونيت درب 206 باعث شده هر دربي كه باز ميشه هشدار همون درب اعلام بشه پس بهتر هست تخصصي تر اقدام كنيد يا اصلا بيخيال شي

من شخصا اگر مي خواستم انجام بدم راه كامل تر ميرفتم

لینک به ارسال

با تشكر

بيخيال شدم. ممنون از راهنمايي مسعود عزيز

لینک به ارسال

من روی صندوق عقب صندوق پران گذاشتم که با دو تا کلید روی دزدگیر بصورت مخفی فعال میشه با 30 هزار تومن بد نیست

لینک به ارسال

باسلام

از 206 sd داران عزیز کسی هست که خودش روی ماشین صندوق پران نصب کرده باشه اگه هست خواهش به ما هم آموزش بده که بدجور گیر صندوق پرانم think.gifthink.gif

لینک به ارسال

صندوق پران روي 206 sd به خاطر سنگيني در و جك ها كاربردي نداره اما اگر مدل 89 به بعد هست كه بايد درب رو حتما با سوييچ باز كني2 حالت داري:

1)يه هزينه 10 تا 20 بستگي به انصاف تكنسين داره كه فقط پمپ رو فعال كني

2)هزينه بين 35 تا 50 كه هم پمپ فعال بشه و هم تو ديسپلي نمايش درب صندوق فعال بشه

لینک به ارسال

یعنی به غیر از این راهیایی که گفتی داداش راه دیگه ای نداره من یه چیز تو مایه های صندوق پران پراید رو می گم. واقعا خاک بر سر این ایران فروغون خداییش پراید هر چیزش بیخود باشه این صندوق پرانش خیلی با حاله Aha.gif

لینک به ارسال

سلام,

منظورتون در مورد صندوق پران اینه که فقط قفلش رو باز و بسته کنه یا درب صندوق رو هم باز کنه؟

در حالت اول که چون موتورش موجوده فقط باید یک سیمکشی درست میشه. یعنی وقتی قفل همه ی در ها با ریموت باز بشن قفل صندوق هم باز میشه و وقتی همه با ریموت قفل بشن صندوق هم قفل میشه که ایرانخودرو به خاطر امنیت قسمت باز شدن قفل صندوق با ریموت رو حذف کرده که با همون سیم کشی ساده که گفتم حل میشه.

اما اگر منظورتون باز کردن درب خود صندوق باشه که باید یک کلیدی یک جایی قرار بدید که وقتی اون رو زدید درب صندوق باز بشه. مثل همین چیزی که تو اکثر دزدگیر ها هست. که برای این کار اگر صندوق قفل باشه صندوق پرون نمیتونه عمل کنه. پس در اینصورت بهترین حالت رو وقتی دارید که با یک دزدگیر ازش استفاده کنید.

حالا شما بگید منظورتون کدو نوع هست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری