SABERI NEZHAD

كمك درخصوص نصب عايق حرارتي پمپ هيدروليك فرمان

56 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 57 دقیقه قبل، a.m.r گفته است :

سلام

به نظر من که عایق چیز چرتیه چون در زمان روشن بودن موتور کل محفظه ی جعبه موتور گرم میشه و بخاطر کارکرد فن دما تو کل محفظه تقریبا یکنواخته اون عایق فقط گرما رو حبس میکنه تازه به همین دلیل ضرر هم داره. حالا اگه دوستان توجیه دیگه ای دارن بگن استفاده کنیم. 

شما نمد کاپوت فکر کنم با عایق حرارتی پمپ اشتباه گرفتی:::P یه قطعه کاربردیه عالیه جزو ملزومات هست  پژو فرانسه از ما بهتر میدونه چی کار کنه  این قطعه هم مثله خیلی چیزهای دیگه شرکت  ازش کش رفته صرفه جویی کنه

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه میلاد جان  مال من داره منتها چون دمای داخل محفظه یکسان میشه فکر نمیکنم زیاد کاربرد داشته باشه اخه زیر و پشت وجلوی پمپ رو نمیگیره و فقط قسمت بالایی و سمت رادیات رو میپوشونه

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، a.m.r گفته است :

نه میلاد جان  مال من داره منتها چون دمای داخل محفظه یکسان میشه فکر نمیکنم زیاد کاربرد داشته باشه اخه زیر و پشت وجلوی پمپ رو نمیگیره و فقط قسمت بالایی و سمت رادیات رو میپوشونه

اتفاقا کارش همینه که اون گرما با شدت به پمپ برخورد نکنه. وگرنه همه می دونن که تمام فضای زیر کاپوت گرم میشه.

یه کوهنورد که تو برف کمپ می زنه، اگه زیر چادرش زیرانداز خوب بندازه و همینطور زیر کیسه خوابش می تونه بخوابه. چون خود اینا چند درجه سرما رو کم می کنه. خود چادر هم که باد رو می گیره همین نقش رو داره. این عایق هم چنین عملی انجام میده.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1397/12/22, 12:32:07، a.m.r گفته است :

سلام ممکنه عکس از محل قرار گرفنش بزارین . من توی نصبش یه کم مشکل دارم . ضمناً اون پیچ اسپیسر یکی استفاده بشه  یا هردو قسمت ؟

ویرایش شده در توسط علی طبا
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، علی طبا گفته است :

سلام ممکنه عکس از محل قرار گرفنش بزارین . من توی نصبش یه کم مشکل دارم . ضمناً اون پیچ اسپیسر یکی استفاده بشه  یا هردو قسمت ؟

سلام

علی اقا نصبش سخته

2 تا پیچ باید باز شه از رو پمپ و 2 تا پیچ مخصوص جاش بسته شه اولی راحته. چند سانت پایین تر از درب مخزنه ولی پیچ دومی خیلی بد دسته 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام علی اقا ماشین من الان دست صافکاره نمیتونم عکس بزارم کلا پمپ رو باید باز کنین که با سه تاپیچ وایمیسته پایینیش اسپیسر میخوره با اچار 13هم باز میشه بالاییش اسپیسر نداره و کلا برای فیکس شدن لوله روغن بود.همونطور که اقا ارمین گفتن پایینیش سخت تره مال من گلش رد کرد مجبور شدم ecu bsi bsm com2000و... رو قطع کنم و با جوش بازش کنم. همینطور اون دوتا پیچ الن خور که با t40باز میشه هم گلشون رد کرد.تو باز کردن منیفولد دود پمپ هیدرولیک ازهمه قسمتاش سخت تر بود. راستی من خودم این کار رو کردم و توصیه من به شما هم همینه که حتما قبل از بستن پیچ ها یه مهره هم بهش اضافه کنید تا بعدا به مشکل نخورین. البته اساتید اگه راه راحت تری بلدن ما رو هم بی نصیب نذارن

ویرایش شده در توسط a.m.r
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری