206

کارنامه فروشندگان انجمن(پیگیری ورسیدگی به انتقادات و شکایات)

629 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1396/10/16, 16:24:20، white lion گفته است :

من پنهان کنم؟تو پولو برداشتین و جنس رو تحویل ندادی... روز اول که پولو ریختم واسه سه تا دزدگیر گفتم که الان ماشین ندارم و خریدم میگم بفرستی بعدش اومدم سفارش ریموت بدم که هرچی ریموت از تو عکسی که دادی پسند کردم گفتی اینو نداریم. بعدش که ماشین خریدم گفتم بفرست گفتی من از کجا بدونم که نفرستادم برات. گفتم من اگه قبلا ازت گرفته بودم اولا که نمیگفتم بفرست دوما اگه برام فرستاده بودی آدرس و مشخصات منو داری در صورتی که میگی هیچ مشخصاتی از من نداری سوما مگه میشه شما جنسی رو برای کسی بفرستی و نه فاکتوری و نه رسیدی و نه آدرسی و نه شماره ای و نه اسمی ازش داشته باشی. اینجوریکه هرکی زنگ بزنه بگه من پول ریختم و برام بفرست میگی چشم میفرستم. من برای پرداختم سند نشونت دادم. تمام چتهای بینمون هم هست(اسکرین شات) این وسط فقط شمایی که مدرکی نداری و فقط استناد به این میکنی که دیر گفتی و برات ارسال نمیکنم. اگه لنگ 700 تومن هستی که بحثش جداست ولی نکن این کارارو زشته. آبروی بچه های ir206 رو نبر تروخدا

اصل ماجرا که شما پنهانش کردین اینه که شما حدود 6 ماه قبل پول واریز کردین و حدود سه هفته قبل یکهو اومدین و مدعی شدین که دستگاهتون نرسیده.. این 5 ماه چرا چیزی نگفتین؟ و اینکه من حالا چطور میتونم از پست یا تیپاکس پیگیری کنم که دستگاه شما کجاست ؟ تیپاکس بارنامه هارو تا یک ماه نگه میداره و حالا من برم به کی اعتراض کنم؟ شمااگه واقعا دستگاه نگرفتین اون 5 ماه چرا پیگیری نکریدن؟ اینطور باشه تمام بچه هائیکه از من دستگاه طی یکسال گذشته خریدن بیان بگن ما یکسال پیش خریدیم رسد بانکی هم داریم ولی نرسیده.. شاید بسته شما توی تیپاکس گم شده شاید اومده و کسی دیگه تحویل گرفته.

این آخرین چیزیه که جواب مینویسم.. شما 6 ماه رفتی و پیدات نشد هیچ کسی هم مدارک و فاکتورها رو که برای ابد نگه نمیداره..همونطور که پست و تیپاکس هم نگه نمیدارن.. دو ماه سه ماه نهایت اگه نگه داریم.. آدرس هم خوب تلفن زدین آدرس دادین.. خیلیا هستن که اینکارو میکنن.. شمام اگه میخواستی با تاهیر 6 ماهه ارسال بشه باید اطلاع میدادی که جنسو میخوام چند ماه دیگه ببرم.. مثل بعضی دیگهاز بچهها که مثلا گفتن مسافرن و 2-3 هفته بعد براشون ارسال بشه... مدرک هم ما لیست کامل داریم و تمام ارسالیهای قبل عید پارسال که زمان خرید شما بوده رو طبق لیست ارسال کردیم و توی انبار گردانی هم حسابها درست بوده..با این جو سازیها جوابی از من نمیگیری .

ویرایش شده در توسط _behzad_
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/10/18, 08:32:00، _behzad_ گفته است :

اصل ماجرا که شما پنهانش کردین اینه که شما حدود 6 ماه قبل پول واریز کردین و حدود سه هفته قبل یکهو اومدین و مدعی شدین که دستگاهتون نرسیده.. این 5 ماه چرا چیزی نگفتین؟ و اینکه من حالا چطور میتونم از پست یا تیپاکس پیگیری کنم که دستگاه شما کجاست ؟ تیپاکس بارنامه هارو تا یک ماه نگه میداره و حالا من برم به کی اعتراض کنم؟ شمااگه واقعا دستگاه نگرفتین اون 5 ماه چرا پیگیری نکریدن؟ اینطور باشه تمام بچه هائیکه از من دستگاه طی یکسال گذشته خریدن بیان بگن ما یکسال پیش خریدیم رسد بانکی هم داریم ولی نرسیده.. شاید بسته شما توی تیپاکس گم شده شاید اومده و کسی دیگه تحویل گرفته.

این آخرین چیزیه که جواب مینویسم.. شما 6 ماه رفتی و پیدات نشد هیچ کسی هم مدارک و فاکتورها رو که برای ابد نگه نمیداره..همونطور که پست و تیپاکس هم نگه نمیدارن.. دو ماه سه ماه نهایت اگه نگه داریم.. آدرس هم خوب تلفن زدین آدرس دادین.. خیلیا هستن که اینکارو میکنن.. شمام اگه میخواستی با تاهیر 6 ماهه ارسال بشه باید اطلاع میدادی که جنسو میخوام چند ماه دیگه ببرم.. مثل بعضی دیگهاز بچهها که مثلا گفتن مسافرن و 2-3 هفته بعد براشون ارسال بشه... مدرک هم ما لیست کامل داریم و تمام ارسالیهای قبل عید پارسال که زمان خرید شما بوده رو طبق لیست ارسال کردیم و توی انبار گردانی هم حسابها درست بوده..با این جو سازیها جوابی از من نمیگیری .

تو میگی برای من ارسال کردی و به قول خودت ((مدرک هم ما لیست کامل داریم و تمام ارسالیهای قبل عید پارسال که زمان خرید شما بوده رو طبق لیست ارسال کردیم و توی انبار گردانی هم حسابها درست بوده)) خب لیست رو همینجا منتشر کن تاریخ ارسال و مشخصات من کجای لیستته. ضمنا من دنبال جو سازی و جوابی از تو نیستم. من سه تا دزدگیر ازت خریدم که پولشو گرفتی و بهم ندادی (تو میگی دادم خب ثابت کن) من میگم نگرفتم و ثابت کردم. بسم الله

لینک به ارسال
در در 1396/10/18, 08:32:00، _behzad_ گفته است :

اقا جساراتا حق با مشتری هست . هر فرشنده ایی از فروشش حساب دفتری  غیره دفتری داره  فاکتور ها هم قانونا نگه میدارن برای حسابرسی

سعی کن مشکل این دوستمون را رفع کنی ایشون هم حق دارن

لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

اقا جساراتا حق با مشتری هست . هر فرشنده ایی از فروشش حساب دفتری  غیره دفتری داره  فاکتور ها هم قانونا نگه میدارن برای حسابرسی

سعی کن مشکل این دوستمون را رفع کنی ایشون هم حق دارن

شما الان جنسی رومیخری بعد یه سال دوباره میری اگر اگر حسابتونم داشته باشه آیا رسید پستیتون رو هم داره ؟

ایشون مشکلش دفتر حساب ما نیست.. میگه برو رسید پستی 10 ماه قبل منو بردار بیار.. شما الان یه بسته بفرست بعد 6 ماه برو پست بگو بستم نیست کسی جوابگو هست؟ میگن زمانش گذشته رسیدها رو معدوم کردیم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

مسکل اینجاست که این آقا میگه پول دادی و یکسال بعد اومدی میگی جنسمو بده، بعد میگه من نمیتونم رسید پستم رو پیدا کنم. خب وقتی خودت قبول داری که یکسال از من خبری نبود (که من میگم یکسال نیست و حدود6 ماهه) چجوری ادعای ارسال میکنی؟ کجا ارسال کردی؟ برای کی؟ به چه آدرسی؟ چه زمانی؟ من پول حلال به زور از گلوم پایین میره چه برسه به اینکه بخاطر 700 تومن پول حروم وارد زندگیم کنم. شما اول برو تو سایت یه تحقیق بکن و منو بشناس بعد بیا انگ دزدی به من بزن. منم اگه دنبال حقم هستم چون واسه دراوردن هر ریالش زحمت کشیدم و عرق ریختم و به قران قسم هیچ چیزی از طرف بهزاد خزاما برای من ارسال نشده ولی من پول رو یک ساله دادم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

ببنید مشکل اینجاس که مدتی که گذشته باعث شده ارسال وسیله با مشکل مواجهه بشه

یعنی الان

جنس ارسال نشده- ارسال شده شما تحویل نگرفتی- یا تحویل گرفتی - یا کس دیگه ای تحویل گرفته  یا.......

یعنی این فکر رو بکنید که شخص دیگه ای شاید تحویل گرفته چون مامور پست و تیپاکس و ... هیچ توجه خاصی ندارن و میگن اقای فلانی... بگی بله بسته رو میدن و تمام

با شناختی که از اقا بهزاد دارم ایشون اهل اینکارا نیستن پس نگران این نباشید که بخوان حق شما ضایع بشه

و این مسئله بیشتر یه مشکل و .. توی زمان و پست و... هست

بهتره با ارامش مشکل رو حل کنید

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

سلام

ببنید مشکل اینجاس که مدتی که گذشته باعث شده ارسال وسیله با مشکل مواجهه بشه

یعنی الان

جنس ارسال نشده- ارسال شده شما تحویل نگرفتی- یا تحویل گرفتی - یا کس دیگه ای تحویل گرفته  یا.......

یعنی این فکر رو بکنید که شخص دیگه ای شاید تحویل گرفته چون مامور پست و تیپاکس و ... هیچ توجه خاصی ندارن و میگن اقای فلانی... بگی بله بسته رو میدن و تمام

با شناختی که از اقا بهزاد دارم ایشون اهل اینکارا نیستن پس نگران این نباشید که بخوان حق شما ضایع بشه

و این مسئله بیشتر یه مشکل و .. توی زمان و پست و... هست

بهتره با ارامش مشکل رو حل کنید

سلام دوست عزیز اگه نیاز باشه من مستندات گفتگوی تلگرام (تنها راه ارتباط من با ایشون) رو براتون میزارم که من اصلا آدرس ندادم، و حتی تو اون زمان ریموت انتخاب نکردم(بعد از خرید از ایشون عکسی ارسال میکنن که توی چندتا ریموت باید دوتا انتخاب کنین و ست کنن و بفرستن) حالا شما که ایشون رو حسابی میشناسین بفرمایید با چه اطاعلتی ازمن و به کجا و درچه تاریخی ارسال کردن. الان شما بری بقالی بگی لیست خرید نخود لوبیای دوسال پیشت رو بیار تو یه دفتر ثبت کردن مگه میشه مقدار دریافتی و خروجی کار توی این زمینه جایی ثبت نشده باشه. ضمنا شناخت منم از این آقا درحد همین سایت و پروژه هاشون بود و متاسفانه انسانها تو دنیای مجازی خیلی عالین ولی در دنیای حقیقی شخصیت واقعیشونو نشون میدن. ضمنا منم اونقد آرامش داشتم که شیش ماه پیگیر بودم و ایشون وعده به هفته بعد و شنبه آینده و... میدادن که پیگیر بشن ببینن سفارش من چی شده و در آخر بحث رو به دعوا و تهمت دزدی به من زدن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، white lion گفته است :

مسکل اینجاست که این آقا میگه پول دادی و یکسال بعد اومدی میگی جنسمو بده، بعد میگه من نمیتونم رسید پستم رو پیدا کنم. خب وقتی خودت قبول داری که یکسال از من خبری نبود (که من میگم یکسال نیست و حدود6 ماهه) چجوری ادعای ارسال میکنی؟ کجا ارسال کردی؟ برای کی؟ به چه آدرسی؟ چه زمانی؟ من پول حلال به زور از گلوم پایین میره چه برسه به اینکه بخاطر 700 تومن پول حروم وارد زندگیم کنم. شما اول برو تو سایت یه تحقیق بکن و منو بشناس بعد بیا انگ دزدی به من بزن. منم اگه دنبال حقم هستم چون واسه دراوردن هر ریالش زحمت کشیدم و عرق ریختم و به قران قسم هیچ چیزی از طرف بهزاد خزاما برای من ارسال نشده ولی من پول رو یک ساله دادم

سلام دوست عزیز

هم شما هم آقا بهزاد از دوستان و همراهان قدیمی انجمن هستید.

پیشنهاد میکنم چتهایی که داشتین و فرمودین اسکرین شات دارین رو برای یکی از مدیران ارسال کنید تا در این خصوص تصمیم گیری بشه.

در در 1396/10/19, 20:58:46، _behzad_ گفته است :

شما الان جنسی رومیخری بعد یه سال دوباره میری اگر اگر حسابتونم داشته باشه آیا رسید پستیتون رو هم داره ؟

ایشون مشکلش دفتر حساب ما نیست.. میگه برو رسید پستی 10 ماه قبل منو بردار بیار.. شما الان یه بسته بفرست بعد 6 ماه برو پست بگو بستم نیست کسی جوابگو هست؟ میگن زمانش گذشته رسیدها رو معدوم کردیم

بهزاد جان؛ شما هم حرفت غیر منطقی نیست! درسته ممکنه کسی رسید ها و تراکنش ها و قبض های مربوط به چند سال پیش رو داشته باشه؛ ولی اکثر افراد (من جمله خودم) بعد از مدت کوتاهی این موارد رو دور میریزن و چیزی بایگانی نمیکنن!!

با این حال اگه هرگونه مدرک یا سندی (حتی گفتگو و چت یا SMS) مبنی بر اعلام ارسال قطعات به این دوست عزیز در اختیار دارید؛ به مدیران بفرمایید تا موضوع فیصله پیدا کنه.

با تشکر :hello:

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ما بسته هارو از طریق تیپاکس میفرستیم و طبق قوانین تیپاکس بعد از یکماه از گذشت زمان تمام مدارک ارسال توسط شرکت تیپاکس معدوم میشه

بابت آدرس که میگن آدرس ندادم : ایشون هم مثل خیلیهای دیگه ممکنه زنگ زده و آدرس داده و  ما جنس رو ارسال کردیم..

میگن جنسی تحویل نگرفتن ولی اینونمیگن که بنا به گفته خودشون مغازه رو دادن به اجاره و باطری سازی یا همچین چیزی بوده

شاید بسته رو تیپاکس آورده و ایشون نبودن کسی دیگه تحویل گرفته.. شاید اصلا بسته توی تیپاکس گم شده و حالا که یکسال گذشته هیچ کسی نمیتونه پیگیری بکنه و بدونه دقیقا جریان چی بوده

تا جائیکه به من مربوط هست تمام سفارش های قبل عید ارسال شدن..

حالا اینکه ایشون 6 ماه سفر سیبری بودن و هیچ دسترسی به تلفن و اینترنت نداشتن و بستشون گم شده یا رسیده و کس دیگه تحویل گرفته از عهده جوابگوئی من خارج هست. جالبه ایشون حتی تو پستهای اول منکر این بود که بعد 6 ماه برگشته و مخفیش میکرد بعد مدعی حلال و حروم هم هست.. کلا کسیکه مدعی حلال و حرومه اینطورم لاپوشانی میکنه هر کاری ازش بر میاد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری