206

کارنامه فروشندگان انجمن(پیگیری ورسیدگی به انتقادات و شکایات)

629 ارسال در این موضوع قرار دارد

شما لطفاً درس ادب نديد بهتره

براي شما نوشتم

سلام

خوب هستيد

امروز تشريف داريد؟

شما نوشتي. سلام

جااان؟!؟بعد ٦روز كه رفتي تست كردي و اومدي و ...

اين از شخصيت و طرز برخورد شما در اولين پيغام

مابقي صحبتها

شما كه درست بلد نيستي سلام و احوالپرسي جواب بدي و حمله ميكني لطفاً اينجا درس ادب و متانت نده خيلي ممنونم

در مورد تأخير و بدقول شدن من بحثي نيست درسته تأخير داشتم ولي موضوع خارج از مرجوع كردن يا نكردن و ..هست

اينكه با تاخير قصد مرجوع كردن داشتم به شما حق اين رو نميده كه تهمت بزنيد

به هر حال از شخصيتي كه بخاطر تأخير با چشم بسته و دهان باز قضاوت ميكنه و تهمت ميزنه توقع زيادي نبايد داشت.

هدف اطلاع رساني بود كه احياناً اگر از ايشون وسيله اي خريداري كرديد و قصد مرجوع كردن داشتيد و با تأخير مرجوع كرديد ممكنه تهمت شبه دزدي بهتون زده بشه كه شما بردي استفاده كردي و خوشت نيومده داري پس مياري!

اونم بدون رويت جنس و كوچكترين اطلاعاتي !همينطوري كه ايشون حس كردند در برخورد اول من بهشون تهمت زدم با همون ذهن راجع به اين موضوع هم قضاوت كردند

Sent from my iPhone using Tapatalk

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با توجه به توضیحات 2 طرف کاربران میتونن در مورد این مسئله برداشت خودشون رو انجام بدن (که لازم نیست اینجا نظرات رو بگن) و توضیحی بیش از این لزومی نداره

در مورد مبلغ و جنس هم هر 2 طرف میتونن یا صرف نظر کنن (ظاهرا طبق گفته هر دو طرف مهم نیست)

یا

با یه هماهنگی ساده جنس و مبلغ برگشت داده بشه

در هر دو صورت میتونید قضیه رو پایان بدین

موفق باشین

لینک به ارسال

235971 شما لطفاً درس ادب نديد بهتره

براي شما نوشتم

سلام

خوب هستيد

امروز تشريف داريد؟

شما نوشتي. سلام

اين از شخصيت و طرز برخورد شما در اولين پيغام

مابقي صحبتها

شما كه درست بلد نيستي سلام و احوالپرسي جواب بدي و حمله ميكني لطفاً اينجا درس ادب و متانت نده خيلي ممنونم

در مورد تأخير و بدقول شدن من بحثي نيست درسته تأخير داشتم ولي موضوع خارج از مرجوع كردن يا نكردن و ..هست

اينكه با تاخير قصد مرجوع كردن داشتم به شما حق اين رو نميده كه تهمت بزنيد

به هر حال از شخصيتي كه بخاطر تأخير با چشم بسته و دهان باز قضاوت ميكنه و تهمت ميزنه توقع زيادي نبايد داشت.

هدف اطلاع رساني بود كه احياناً اگر از ايشون وسيله اي خريداري كرديد و قصد مرجوع كردن داشتيد و با تأخير مرجوع كرديد ممكنه تهمت شبه دزدي بهتون زده بشه كه شما بردي استفاده كردي و خوشت نيومده داري پس مياري!

اونم بدون رويت جنس و كوچكترين اطلاعاتي !همينطوري كه ايشون حس كردند در برخورد اول من بهشون تهمت زدم با همون ذهن راجع به اين موضوع هم قضاوت كردند

تهمت رو شما میزنید.

این دقیقا متن حرف من هست : کاری نکنید عکس بذارم

سلام. جان.دوست عزیز یک هفته گذشته. من به سه نفر گفتم فروخته شده.شما قرار بود همون فرداش بیارید نه اینکه برید تست تون رو بگیرید بعد بخواید پسش بدید.

حالا چیزی که شما نوشتی :

سلام

این دو تا خیلی فرق دارن...من کاملا ادب رو رعایت کردم...اون جایی هم که گفتم تست کردی..به خاطر این بوده که شما خودت گفتی میخوام برم تست کنم لاستیک ها رو. خب الان که میخواید بیارید احتمالش اینه که به دردتون نخورده بعد تست .

این یه احتماله نه تهمت.

خودتونگفتید میخواید تست کنید.

اولش گفتید به خاطر 80 تومن میخواید بیارید

بعد گفتید 160 تومن

ایناش به من فروشنده ربطی نداره.

شما وقتی میگید به خاطر تست لاستیک ها رو میخواید و بعد 6 روز میاید فروشنده احتمال میده شما بعد از تست متوجه شدید نمیخوایدش.

این از این!

فرافکنی نکنید.

شما میگی بحث تهمت منه!

منم میگم بحث رفتار دور از ادب شما بعد از 6 روزه...هنوز که هنوزه هی میگید من دیر آوردم ولی دلیل نمیشه...

همین دیر آوردن شما مسئله اصلیه و شما فرافکنی میکنید...

شما تا فردا هم نقل قول کنی من جواب میدم پس خودت رو خسته نکن.

قضاوت بر عهده دوستان..

این ماجرا دو جنبه داره :

1- شما میگید من به شما تهمت زدم ..منم علتش رو گفتم و توضیح دادم به دوستان. تموم شد رفت.

2- یه جنبه حقوقی داره که پولی رد و بدل شده و جنسی...که من هشتمین باره دارم فریاد میزنم. شنبه با هماهنگی تشریف بیارید جنس رو بیارید پول رو بگیرید ( اینکه میاید یا نمیاید به من ربطی نداره من امادگیم رو 8 بار اعلام کردم 6 بارش در چت امروزمون بوده لازمه عکس بذارم؟ )

این دو جنبه قضیه.

حالا هی نقل قول کن.

لینک به ارسال

به احترام مدير اخرين پست هست و تمام

كسي كه خوابيده رو ميشه بيدار كرد ولي كسي كه خودش رو به خواب زده خير!

در مورد ٨٠و١٦٠بعد از تهمت حضرتعالي گفتم بنابر گفته شما اگر من تست كرده باشم بايد يكبار اين لاستيك هارو جايگزين قبلي كرده باشم و مجدد قبلي هارو جايگزين كرده باشم كه اين ميشه دوبار هزينه تعويض و بالانس كه ميشه ١٦٠هزارتومان!

و با توجه به اينكه يكبار هم در تلگرام توضيح دادم و باز شما متوجه نشدي و يا نميخواي متوجه بشي و شده ابزاري براي سفسطه كردن شما براي بار دوم توضيح دادم!

رفتار دور از ادب يعني چه؟اين مقدار نياز دروني شما به شنيدن عذر خواهي از ديگران خودش نشانه خوبي براي شناخت هست

عذر خواهي به جا نه تنها چيزي كم نميكنه از انسان بلكه اضافه هم ميكنه ولي نه عذر خواهي كردن از شخصي مثل شما كه با رفتار تند اجازه صحبت هم به طرف مقابل نداديد.

و اينكه تا فردا و بلكه پس فردا هم شما بحث ميكني چون سفسطه كردن كار سختي نيست

مسئله اي هم نيست خداوند ناظر هست و شما هم نتيجه تهمت زشت و قضاوت از روي بادهوا رو توي زندگيت خواهي ديد

لینک به ارسال

235979 به احترام مدير اخرين پست هست و تمام

كسي كه خوابيده رو ميشه بيدار كرد ولي كسي كه خودش رو به خواب زده خير!

در مورد ٨٠و١٦٠بعد از تهمت حضرتعالي گفتم بنابر گفته شما اگر من تست كرده باشم بايد يكبار اين لاستيك هارو جايگزين قبلي كرده باشم و مجدد قبلي هارو جايگزين كرده باشم كه اين ميشه دوبار هزينه تعويض و بالانس كه ميشه ١٦٠هزارتومان!

و با توجه به اينكه يكبار هم در تلگرام توضيح دادم و باز شما متوجه نشدي و يا نميخواي متوجه بشي و شده ابزاري براي سفسطه كردن شما براي بار دوم توضيح دادم!

رفتار دور از ادب يعني چه؟اين مقدار نياز دروني شما به شنيدن عذر خواهي از ديگران خودش نشانه خوبي براي شناخت هست

عذر خواهي به جا نه تنها چيزي كم نميكنه از انسان بلكه اضافه هم ميكنه ولي نه عذر خواهي كردن از شخصي مثل شما كه با رفتار تند اجازه صحبت هم به طرف مقابل نداديد.

و اينكه تا فردا و بلكه پس فردا هم شما بحث ميكني چون سفسطه كردن كار سختي نيست

مسئله اي هم نيست خداوند ناظر هست و شما هم نتيجه تهمت زشت و قضاوت از روي بادهوا رو توي زندگيت خواهي ديد

نه من نتیجه هیچ چیزی رو در زندگیم نخواهم دید

چون اولین بی ادبی رو شما مرتکب شدید

شما رسم امانت داری رو به جا نیاوردید که در دینی که بهش معتقدید و برای امامش سیاه میپوشید بسیار زیاد بهش توصیه شده و بعد هم این امانت داری رو درش خیانت کردید به جای عذرخواهی اولیه انگار نه انگار اتفاقی افتاده به جمله : سلام عزیز هستید بیارم امروز !! قناعت کردید

این به جز خیانت در امانت ..توهین هم محسوب میشه

پش شما نمیتونید به قول خودتون درس اخلاق بدید.

اگر من قراره نتیجه تهمت رو ببینم شما هم نتیجه خیانت در امانتت رو خواهی دید در زندگی

نتیجه تهمتی که زدی که من به خاطر 30 تومن دبه کردم رو هم خواهی دید در زندگیت( چون گندش در اومد که من محتاج سی تومن شما نیستم و تهمتت ثابت شد )

اشتباه من خوبی من بود که برعکس خیلی از فروشنده ها نگفتم جنس رو ببین بعدش پس نمیگیرم دیگه...که دیگه نتونید اینجوری جواب خوبی رو با بدی بدید...باید میگفتم که وقتی جنس رو بردید دیگه اصلا روتون نشه برگردونید...نه اینکه بگم ببر ..نشد بیار...ببری 6 روز بعد هرموقع عشقت کشید برگردونی و به جای عذرخواهی از دیرآوردن .....بهانه امام حسین و تعطیلات رو بیاری!!

میمونه یک مورد و اون هم اینه که من همون اول هم حرفی از پس ندادن پول شما نزدم تا الان که خب اینو دیگه نتیجه ای قرار نیست من ببینم دز زندگی چون بارها اشاره کردم بیا پولت رو بگیر. اینش دیگه به خودتون مربوطه که نمیخواید بیاید.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

متاسفانه با اعتماد به پیشینه آقا بهزاد من از ایشون 3 تا دزدگیر خریدم و پولشو واریز کردم ولی ایشون پول رو گرفتن و دزدگیری برای من ارسال نکردن. الان چند ماهه که درگیر این موضوع هستم ولی ایشون زیر بار نمیرن. سند پرداخت دارم ولی هیچ دزدگیری برای من نفرستادن و ادعا میکنن که شاید برای من ارسال کردن و منن قصد دارم دوباره 3 تا دزدگیر از ایشون بگیرم بدون پرداخت وجه. متاسفم برات آقا بهزاد، من رو شما حساب جداگانه میکردم. فکر میکردم مخترعین نمیتونن کلاه برداری کنن

پیام مدیریت : پست به تاپیک مربوطه منتقل شد

لینک به ارسال
در 39 دقیقه قبل، white lion گفته است :

متاسفانه با اعتماد به پیشینه آقا بهزاد من از ایشون 3 تا دزدگیر خریدم و پولشو واریز کردم ولی ایشون پول رو گرفتن و دزدگیری برای من ارسال نکردن. الان چند ماهه که درگیر این موضوع هستم ولی ایشون زیر بار نمیرن. سند پرداخت دارم ولی هیچ دزدگیری برای من نفرستادن و ادعا میکنن که شاید برای من ارسال کردن و منن قصد دارم دوباره 3 تا دزدگیر از ایشون بگیرم بدون پرداخت وجه. متاسفم برات آقا بهزاد، من رو شما حساب جداگانه میکردم. فکر میکردم مخترعین نمیتونن کلاه برداری کنن

اصل ماجرا که شما پنهانش کردین اینه که شما حدود 6 ماه قبل پول واریز کردین و حدود سه هفته قبل یکهو اومدین و مدعی شدین که دستگاهتون نرسیده.. این 5 ماه چرا چیزی نگفتین؟ و اینکه من حالا چطور میتونم از پست یا تیپاکس پیگیری کنم که دستگاه شما کجاست ؟ تیپاکس بارنامه هارو تا یک ماه نگه میداره و حالا من برم به کی اعتراض کنم؟ شمااگه واقعا دستگاه نگرفتین اون 5 ماه چرا پیگیری نکریدن؟ اینطور باشه تمام بچه هائیکه از من دستگاه طی یکسال گذشته خریدن بیان بگن ما یکسال پیش خریدیم رسد بانکی هم داریم ولی نرسیده.. شاید بسته شما توی تیپاکس گم شده شاید اومده و کسی دیگه تحویل گرفته.. کلا بردار هم 7 جد وآبادتونه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

من  از مهندس بهزادعزیز خرید داشتم وبرای  نصب بسیار منو راهنمایی کردندو خیلی وقتشونو گرفتم و سریعا جنس مورد نظر به دستم رسیده .

ویرایش شده در توسط 308
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در این تاپیک مطرح کنید.... نه در هیچ یک از تاپیک ها

@Ramin.m
@endwaiter
@mortezaaaaa

لینک به ارسال
در در 1396/06/06, 13:34:13، _behzad_ گفته است :

اصل ماجرا که شما پنهانش کردین اینه که شما حدود 6 ماه قبل پول واریز کردین و حدود سه هفته قبل یکهو اومدین و مدعی شدین که دستگاهتون نرسیده.. این 5 ماه چرا چیزی نگفتین؟ و اینکه من حالا چطور میتونم از پست یا تیپاکس پیگیری کنم که دستگاه شما کجاست ؟ تیپاکس بارنامه هارو تا یک ماه نگه میداره و حالا من برم به کی اعتراض کنم؟ شمااگه واقعا دستگاه نگرفتین اون 5 ماه چرا پیگیری نکریدن؟ اینطور باشه تمام بچه هائیکه از من دستگاه طی یکسال گذشته خریدن بیان بگن ما یکسال پیش خریدیم رسد بانکی هم داریم ولی نرسیده.. شاید بسته شما توی تیپاکس گم شده شاید اومده و کسی دیگه تحویل گرفته.. کلا بردار هم 7 جد وآبادتونه

من پنهان کنم؟تو پولو برداشتین و جنس رو تحویل ندادی... روز اول که پولو ریختم واسه سه تا دزدگیر گفتم که الان ماشین ندارم و خریدم میگم بفرستی بعدش اومدم سفارش ریموت بدم که هرچی ریموت از تو عکسی که دادی پسند کردم گفتی اینو نداریم. بعدش که ماشین خریدم گفتم بفرست گفتی من از کجا بدونم که نفرستادم برات. گفتم من اگه قبلا ازت گرفته بودم اولا که نمیگفتم بفرست دوما اگه برام فرستاده بودی آدرس و مشخصات منو داری در صورتی که میگی هیچ مشخصاتی از من نداری سوما مگه میشه شما جنسی رو برای کسی بفرستی و نه فاکتوری و نه رسیدی و نه آدرسی و نه شماره ای و نه اسمی ازش داشته باشی. اینجوریکه هرکی زنگ بزنه بگه من پول ریختم و برام بفرست میگی چشم میفرستم. من برای پرداختم سند نشونت دادم. تمام چتهای بینمون هم هست(اسکرین شات) این وسط فقط شمایی که مدرکی نداری و فقط استناد به این میکنی که دیر گفتی و برات ارسال نمیکنم. اگه لنگ 700 تومن هستی که بحثش جداست ولی نکن این کارارو زشته. آبروی بچه های ir206 رو نبر تروخدا

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری