mohammad19384

پاره شدن لاستیک درزگیر بین درب وبدنه

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

75 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.  درب سمت شاگرد ماشینم یکم بد بسته میشه هرچقدر هم اون قفل رو عقب و جلو کردم توی نوع بسته شدن درب تاثیری نداشت، به لاستیک بین در شک دارم چون یه قسمتش داخلش توو پر هست به نظر شما اون قسمت توو پر باید کدوم قسمت از بدنه قرار بگیره؟ و اینکه یه نقطه آبی رنگ هم روی همین لاستیک بین درب هست، اون کجای بدنه باید قرار بگیره؟ 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1398/08/06, 17:09:37، Hamedrk گفته است :

سلام دوستان.  درب سمت شاگرد ماشینم یکم بد بسته میشه هرچقدر هم اون قفل رو عقب و جلو کردم توی نوع بسته شدن درب تاثیری نداشت، به لاستیک بین در شک دارم چون یه قسمتش داخلش توو پر هست به نظر شما اون قسمت توو پر باید کدوم قسمت از بدنه قرار بگیره؟ و اینکه یه نقطه آبی رنگ هم روی همین لاستیک بین درب هست، اون کجای بدنه باید قرار بگیره؟ 

اون قسمت تو پر پایین درب قرار میگیره رو رکاب 

لینک به ارسال

باسلام

برای نصب نوار لاستیکی بین درب نیاز نیست توی اون قسمتی که جا میزنیم داخل بدنه از چسبی چیزی استفاده کنیم ؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Omidff2 گفته است :

باسلام

برای نصب نوار لاستیکی بین درب نیاز نیست توی اون قسمتی که جا میزنیم داخل بدنه از چسبی چیزی استفاده کنیم ؟

سلام

نه نیازی نیست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام 

راه نفوذ گردوخاک به داخل اتاق خودرو

کسایی که از وورد گردو خاک به داخل اتاق شاکی هستن  راه نفوذ خاکو پیدا کردم

اون قسمت پایین درب جلو دقیقا میوفته روی رکاب وقتی دربو میبندیم ، یه آب رو هست که محل خروج آبه اون سوراخو با یه تیکه ابر بچسپونید دیگه خاک وارد نمیشه ولی آب بازم میتونه از ابر خارج بشه

من وقتی تو‌جاده خاکی میرفتم شیشه اگر پایین بود شدت ورود خاک زیاد و‌اگر بالا بود خیلی کم خاک‌ میمود 

به این علت که خاک روی رکاب جمع میشد و از طریق اون آب رو مکش میشد به داخل درب و اگر درب روکشش خوب کیپ نباشه از گوشه کناراش گردوخاک میاد تو 

عکس هرکاری کردم نشد بزارم

شادو پیروز باشید...

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری