mohammad19384

پاره شدن لاستیک درزگیر بین درب وبدنه

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

41 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان عزیز

ماشین من حدود 3 ماه دیگه گارانتی داره جدیدا نگاه کردم دیدم لاستیک درزبند دوتا از دربها پاره شده و دوتای دیگه هم در شرف ازبین رفتنه

آیا نمایندگی رایگان عوض میکنه یا خیر؟

از کجا میشه این لاستیکا رو خرید و چجوری میشه نصبشون کرد؟.

پیشاپیش ممنون از جوابتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام :

دوست عزيز شما بهتر ميدونين كه نمايندگي ها بفكر چواب گويي به اين ماسئل نيستن حتي مشكلات مهم تر هم اين قدر امروز فردا ميكنن كه آدم خسته شه يا كفش آهني بخري و بري دنبالش.

به نظر من چو قيمت زيادي نداره بهتره اگه حال و حوصله و وقت نمايندگي رفتن و امروز فردا كردن برين كساني كه شيشه اتومبيل و نوار دور درب و دارن و خودتون عوض كنيد چون هم هزينش زياد نيست هم در وقت و اعصابتون صرفه جويي ميشه باز هم هر طوري كه صلاح ميدونني.

موفق باشين

لینک به ارسال

دوست عزیز من همین جدیدا بود که واسه نوار در عقب پرسیدم قیمت اورژینالشو 20000 تومن گفت توی بسته بندی هم بودش البته اگه باز بالا نرفته باشه

اینم بگم که ماشین مدل 86 هستش و بعد از حدود 6 سال این اتفاق براش افتاد

لینک به ارسال

کلا قطعه ی پر استلاکی هست مخصوصا در راننده چون موقع سیم کشی هم خیلی باز و بسته میشه.

قیمت لاستیک دور در عقب هم 19 تومن در بسته بندی ایساکو هست.

البته بعد تعویض هم مسایلی به دنبال داره.مثلا برای من در عقب رو باید محکم ببندی تا بسته بشه.اگر دوستان راه حلی واسه این مورد پیدا کردن به اشتراک بزارن ممنون میشم.

لینک به ارسال

کلا قطعه ی پر استلاکی هست مخصوصا در راننده چون موقع سیم کشی هم خیلی باز و بسته میشه.

قیمت لاستیک دور در عقب هم 19 تومن در بسته بندی ایساکو هست.

البته بعد تعویض هم مسایلی به دنبال داره.مثلا برای من در عقب رو باید محکم ببندی تا بسته بشه.اگر دوستان راه حلی واسه این مورد پیدا کردن به اشتراک بزارن ممنون میشم.

سلام

ممنون از پاسختون

البته فکر کنم بجای پراستهلاک میشه گفت جدیدا ایران فرغون جنس بی کیفیت میزاره

والا دوستم یه تیپ 2 83 داره هنوزم لاستیکای دور درش فابریکه.واقعا آدم از کارهای ایران خودرو حرصش میگیره

اما چیکار کنیم که دستمون به هیچ جا بند نیست وآدم مجبور از این شرکتای در پیتی ماشین بخره

حالا این قطعه که زیاد قیمتی نداره.قطعات دیگه کیفیتشون از این هم بدتره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

من 8 آبان رفتم هر چهار در ماشین رو که نوارهای دورش پاره شده بود عوض کردم هر کدوم 15000 تومان که نمایندگی گفت الان دیگه سخت گیر میاد یدونه برای مشتری دیگش داشت که هنوز

نیومده بود انداخت رو ماشین.

در مورد بسته شدن درها هم دوستمون درست میگن سخت بسته میشه تعمیرکار میگفت در باید یه مدت کار کنه تا خوب بشه.

ووووووووووووولی بهم گفت مجبور شدیم درها رو رگلاژ کنیم تا راحتتر بسته بشه که الان من ماشین رو تو حیاط میشورم متوجه شدم بین درها آب داخل میره به نظرتون در بعداز یه مدت جابجا

میشه دیگه آب تو نمیره یا باید دوباره برم همون نمایندگی بکوبم تو سرشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟banghead.gifbanghead.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/banghead.gif' alt='URL>'>banghead.gifbanghead.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/banghead.gif' alt='URL>'>banghead.gifbanghead.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/banghead.gif' alt='URL>'>banghead.gifbanghead.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/banghead.gif' alt='URL>'>

لینک به ارسال

من ماشینم مدلش 83 هستش ولی هنوز این مشکل براش پیش نیامده و نوار ها سالمن!!!

بهتره برای راحت تر بسته شدن درب ها هم نوار هارو چرب کنید تا یکم نرمتر بشن!!!!!

لینک به ارسال

مال منم مدل 87 . نمایندگی میگفت خیلی هم کار کرده باید با این کیفیتها زودتر خراب میشد .ولی اون پاره می ارزید به این یکی که الان

مشکل آب رفتن تو در برام پیش اومده. با چرب کردن خوب میشه؟؟؟؟؟؟؟

با چی چرب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

مال منم مدل 87 . نمایندگی میگفت خیلی هم کار کرده باید با این کیفیتها زودتر خراب میشد .ولی اون پاره می ارزید به این یکی که الان

با چی چرب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روعن مایع یا یک سری روعن هستش ک برای چوب و کابینت استففاده میشه ک خیلی چربه یا هر چیز چرب دیگری!!!!

لینک به ارسال

با چی چرب کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیزم من فک میکنم که در هنگام رگلاژ کردن درهای ماشین شما بیش از اندازه فاصلا گذاشتن بین درب خودرو و نوارهای لاستیکی تعویض شده به عبارت دیگه درست رگلاژ نکردن که هیچ از رگلاژ هم درآوردنش

کلا بعد از تعویض این نوارها کمی درها نسبت به قبل سفت تر بسته میشن که به مرور زمان درست میشه و احتیاج به دستکاری اضافه برا رگلاژ نیست

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری